Treść opublikowana przez lexpar
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Dodatki do ON- Mixol S vs 2T Semi syntetic
Murzyn U mnie coś mało daje na jednym wtrysku. Vag-ował Łukaszr i podsunął mi pomysł z mixolem. Zreszta jak wiem to boberek lał mixol (150 ml) na zbiornik paliwa i podobno jest różnica.
-
[B5 AJM] Instalacja nawigacji do auta
Alv!!! U mnie to Ty masz wieczną dyspensę. A kabel nie jestem, tak, że możemy gadać :laghing2:
-
[B5 AHU] Brak dwumasa w tym silniku - problemy
Angeli lubią się przepalać i Ty z Motorkiem zawsze byliście :th: Motorek miał żarówki, Ty narzędzia i było :th: Teraz Motora brak, więc zostałeś tylko Ty. I BARDZO DOBRZE!!! :oklaski:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek!!! To jeszcze przyklej do niuni wstążeczki, na machę bukiet kwiatków i wtedy jedź do Wisełki :ale będzie kox:
-
[B5 AHU] Brak dwumasa w tym silniku - problemy
Tosik a masz wszystkie narzędzia do zrobienia sprzęgiełka :laghing2: :laghing2: :laghing2: Bo tak w tym Twoim bagażniku to jeż niewiele się zmieści. Chyba, że wywalisz żarówki naszej koleżanki :polew:
-
[B5 AJM] Instalacja nawigacji do auta
Adaho widzę, że potrafisz docenić trud Alvaro. Odwalił kawał dobrej roboty. Mnie poprowadził od a do z. Teraz małżonka ( po zamontowaniu navi) ma do mnie pretensję, że mieszkam w samochodzie a nie w domu :laghing2: :laghing2: :laghing2:
-
[B6 AWX] RNS ... problem z navi
To mam pytanie - Dlaczego ja jestem zadowolony? Może coś z Wami nie tak
-
[B5 AJM] Instalacja nawigacji do auta
Koledzy! Wy naprawdę nie przeglądacie postów i nie korzystacie z szukaczki. Nasz kolega ALVARO napisał na ten temat piękny post i trzeba go znaleźć i tylko poczytać. Ja nie wiem skąd wy macie takie ceny za kosz 2 din 900 zeta ( no chyba, że jest ze złota :laghing2: :laghing2: :laghing2:). Ja za swój w ASO zapłaciłem 170( zakup dokonany w styczniu 2008) Ale jak koledzy przeczytaliby to co napisał ALVARO, to by nie mieli problemów. Ja byłem zielony w tym temacie, ale przy jego pomocy teraz posiadam RNS-a i wszystko jest :th:
-
[B5 AFF] Koszt wymiany rozrządu?
A tak na marginesie, to Łukaszr jest fachowcem, więc należy zwracać uwagę to co mówi. Ponadto popytaj w kilku miejscach za ile wymienią Ci rozrząd. Czasem nie opłaca się kombinować (czyli kupować części we własnym zakresie). Lepiej oddać niuńkę do warsztatu i mieć gwarancję na części i robotę. W tej materii lepiej nie oszczędzaj. Sam się o tym przekonałem. Oczywiście warsztat musi być godny zaufania.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kur..e!!! :doh1: :doh1: Koledzy ja was tak ciepło prosiłem na walcie tych postów jak nawiedzeni. Szanujcie starszych kolegów, którzy oślepli ze starości i literek wszystkich nie znają :laghing2: , pamięć im zawodzi. Czy wy wszyscy do cholery umiecie czytać Staram się jak nie wiem co i nic nie wychodzi ;([br]Dopisany: 26 Luty 2008, 18:00:37_________________________________________________Przepraszam wszystkich, że nie będę obecny na spocie dzisiaj , ale mam dyżur w robocie
-
[B5 AFN] W jakich cenach znaleźliście dwumasa ?
Daj namiar na sprzedającego, może ma do innych modeli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A czy w Wiśle jest izba wytrzeźwień ? Jeżeli tak to niech Prezes rezerwuje 3 łóżka :laghing2:
-
[B6 AWX] RNS ... problem z navi
Piotrze! Obyś nie przekombinował
-
[B6 AWX] RNS ... problem z navi
No więc właśnie. Wydawało mi się, że Ty masz cana. Ale to i tak 400 to strasznie dużo. U mnie cana nie było i za podłączenie navi do zegarów + przeprogramowanie zapłaciłem tylko 190
-
[B6 AWX] RNS ... problem z navi
Piotrze! To dziwne, że od Ciebie chcą więcej brać i za kosz i za montaż, ale może wyglądasz na takiego, który ma kasę :polew: Ale wyliczył Ci za co ile miałbyś zapłacić? Z tego co wiem to Ty masz chyba cana, więc skąd się wzięło 590 zeta
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj! Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu klubu i oczywiście na co wtorkowe spoty.
-
[B6 AWX] RNS ... problem z navi
Adaho! Jedż do Naviservice do Józefoowa ul Graniczna 81j (za składem budowlanym). Za "zrobienie" dopasowanie kosza 2 din zapłaciłem 300 zeta (u mnie był 1 din), instalacji can + przeprogramowanie zapłaciłem 190 zeta. Na połczyńskiej biorą 500 prawie tyle samo, ale niestety nie dodzwoniłem sie do nich(nikt nie odbierał telefonu).Ponadto fachowiec nie musi się reklamować, co robią ci z Połczyńskiej. Teraz jestem w szoku , bo to hula jak nie wiem co . Facet (właściciel) Naviservice to naprawdę fachowiec. Tak na marginesie to u mnie było roboty huk. Robili od 8.00 do 16.30. Niżej masz namiary NAVISERVICE - KRZYSZTOF BYKOWSKI 05-410 Józefów, ul. Graniczna 81 J tel. +48 22 789 17 63; fax +48 22 789 62 51 kom. 0501 749 601
-
Opinia VTG Motor Sport - Warszawa
Nie bardzo rozumiem kolegów, którzy nie wykorzystują informacji z forum. Ja już pisałem wielokrotnie, inni też, że jak czipować auto to tylko u Rogala. Do niego przyjeżdżają koledzy z całej Polski i co ważne, opinie są zawsze pozytywne. Więc po co kombinować. Ale ten co chce to niech szuka innej firmy. Tylko nie wiem po co pisze posty hmmm....
-
[B5 AJM] Instalacja nawigacji do auta
Flaku4! Ty chyba te ceny masz z kosmosu :laghing2: Montowałem w tym miesiącu RNS-a do B6 z wymiana kosza i ceny były zupełnie inne. RNS-E 1850 Kosz 2 din zakupiony w ASO 170 Panel klimatronika zakupiony na allegro w bardzo dobrym stanie 200 Kable + antena GPS zgodnie z sugestią najlepszego fachowca na forum Alvaro 100 Montaż 300 W związku z tym, że nie miałem instalacji can, dopłata 190 W chwili obecnej navi jest super. Oczywiście na FIS-ie też mam navi
-
[B5 AFN] Czy lać specyfiki czyszczące wtryskiwacze i usuwające osady w silniku?
Rafaello! Mówimy o dodatkach do paliwa, a nie oleju :ranting1:
-
[B5 AFN] Czy lać specyfiki czyszczące wtryskiwacze i usuwające osady w silniku?
Śmiało dolewać. To nic nie szkodzi, a faktycznie pomaga. Sam to sprawdziłem.
-
Dodatki do ON- Mixol S vs 2T Semi syntetic
Podłącze się do tematu. Sprawdzone - dolewany mixol i jest poprawa. Oczywiście można dolewać STP- a. Ale ja będę dolewał mixolu 150 ml. na zbiornik paliwa :th:
-
RNS-E vs. Car Pc
Pewnie Raggaman przeprowadza się do niuni i potrzebuje dostęp do netu - czytaj forum Klubu A4 :polew:
-
Opinia VTG Motor Sport - Warszawa
Tylko Rogal. :th: Do mojej podszedł jak do własnej. Mówi się, że "żony, samochodu i grzebienia się nie pożycza", ale Witkowi śmiało swoją niunię mogę użyczyć.