Treść opublikowana przez edekxp
-
Analiza logów na LPG
gorsza jest uboga mieszanka, na bogatej dostaje katalizator (jeżeli jest)
-
Szybkie info odnośnie reduktora stag AC R 01
Czerwony jest prawie identyczny jak czarny. Przecież pierwsze czarne były opisywane jako do 250km. Potem pomalowali na czerwono bo wiadomo szybszy i cena droższa. Było wielokrotnie że czerwone nie trzymają ciśnienia. Ja mam czarny i 190 km ogarnia bez problemu. Czerwony mam w A3 180km i ma większe spadki ciśnienia niż w czarnym
-
instalacja stag do 1,8t 140kw(bex)
Skoro by nie grało roli to po co wtryski benzynowe są najbliżej zaworów ssących. Auto na listwie też będzie jechać ale wciśniecie szybkie pedału gazu nie jest takie szybkie jak na pojedyńczych wtryskiwaczach
-
Wakacje w Chorwacji
Dobrze mieć dugiego kierowcę (żonę) Przeważnie zajeżdżamy około 3:00 nad ranem na granicę Chorwacji i drżemka na tym parkingu za przejściem ze 2-3 godziny
-
Wakacje w Chorwacji
Ja zawsze jadę na raz
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Co ta woda taka brudna
-
dziwne pikanie lpg
[emoji79] Za co tyle płacić.Filtry to koszt 20zł
-
Wakacje w Chorwacji
Ja rezerwuję, bo raz byłem bez rezerwacji i trochę było problemów ze znalezieniem wolnej kwatery. Zobacz tu: http://www.adriatic.hr/pl
-
BRC w 1.8T zakładać?
Dobry też jest Stag czy inny, wszystko zależy od montażu i użytych części.
-
Nieprawidłowa praca silnika 1.8t BEX
Tu nie ma żadnego modułu, cewkami steruje ECU. Nie wiem jaki masz gaz, ale sprawdź połączenia z wtryskiwaczami benzyny. W niektórych sterownikach lpg są wtyczki bosch oraz gniazda, nie trzeba ciąć instalacji, ale czasem mogą nie łączyć. Jeżeli masz wtyczki to podłącz tak jak było oryginalnie i sprawdź jak auto będzie pracować na pb, na lpg nie przełączysz (wiadomo) Przy podłączeniu instalacji gazowej wtryski benzyny łączy się szeregowo przez sterownik od gazu, który je odpowiednio włącza lub wyłącza zależnie od paliwa pb/lpg
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Skoro w bex tego nie ma, bo jest dwa IC to u mnie też już nie ma tego tłumika czy co to tam jest
-
uszkodzona listwa LPG i odpalanie
Może parownik puszcza gaz w kolektor ssący. odłącz akumulator na chwilę i podłącz, być może mapa pb bardzo rozjechana
-
szarpie na gazie
Może masz czarne Tak wygląda zielona http://www.drypa.pl/photo1.php?plik=files/products/hanah2100a..jpg&newx=700&newy=0
-
szarpie na gazie
Ale jaki kolor napisu, czerwony, zielony, niebieski......
-
szarpie na gazie
Napis na wtryskach
-
szarpie na gazie
Gdzie?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Tak jest
-
gaz do a4 b5 2,6 V
Koszt instalacji około 3000zł może być więcej zależy od warsztatu Jak instalacja założona właściwie i nie wtryskach valtekach ustawiona poprawnie to auto bedzie długo jeżdzić na lpg Co do spalania jakieś 15% więcej niż pb, ale nie ma reguły
-
szarpie na gazie
A jakie masz hany? kolor
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja wezmę
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Nawet jakby zapowietrzony to nie powinno ubywać. Sprawdź kruciec przy grodzi
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
No mnie nie będzie - wczasy chorwacja
-
przepływomierz a4 B6 1.8T
Właśnie zadane jest za niskie jak na bfb
-
przepływomierz a4 B6 1.8T
może mapa z avj-a , dziwne trochę zrób program i bedzie 190km
-
przepływomierz a4 B6 1.8T
co masz na myśli za małe doładowanie ? tu masz log z bfb; http://vaglog.pl/log_181445.html najwieksze doładowanie 1730mbar u ciebie 1560mbar, chyba że pedał nie był do podłogi