Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edekxp

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edekxp

  1. gorsza jest uboga mieszanka, na bogatej dostaje katalizator (jeżeli jest)
  2. Czerwony jest prawie identyczny jak czarny. Przecież pierwsze czarne były opisywane jako do 250km. Potem pomalowali na czerwono bo wiadomo szybszy i cena droższa. Było wielokrotnie że czerwone nie trzymają ciśnienia. Ja mam czarny i 190 km ogarnia bez problemu. Czerwony mam w A3 180km i ma większe spadki ciśnienia niż w czarnym
  3. Skoro by nie grało roli to po co wtryski benzynowe są najbliżej zaworów ssących. Auto na listwie też będzie jechać ale wciśniecie szybkie pedału gazu nie jest takie szybkie jak na pojedyńczych wtryskiwaczach
  4. Dobrze mieć dugiego kierowcę (żonę) Przeważnie zajeżdżamy około 3:00 nad ranem na granicę Chorwacji i drżemka na tym parkingu za przejściem ze 2-3 godziny
  5. Ja zawsze jadę na raz
  6. [emoji79] Za co tyle płacić.Filtry to koszt 20zł
  7. Ja rezerwuję, bo raz byłem bez rezerwacji i trochę było problemów ze znalezieniem wolnej kwatery. Zobacz tu: http://www.adriatic.hr/pl
  8. Dobry też jest Stag czy inny, wszystko zależy od montażu i użytych części.
  9. Tu nie ma żadnego modułu, cewkami steruje ECU. Nie wiem jaki masz gaz, ale sprawdź połączenia z wtryskiwaczami benzyny. W niektórych sterownikach lpg są wtyczki bosch oraz gniazda, nie trzeba ciąć instalacji, ale czasem mogą nie łączyć. Jeżeli masz wtyczki to podłącz tak jak było oryginalnie i sprawdź jak auto będzie pracować na pb, na lpg nie przełączysz (wiadomo) Przy podłączeniu instalacji gazowej wtryski benzyny łączy się szeregowo przez sterownik od gazu, który je odpowiednio włącza lub wyłącza zależnie od paliwa pb/lpg
  10. Skoro w bex tego nie ma, bo jest dwa IC to u mnie też już nie ma tego tłumika czy co to tam jest
  11. Może parownik puszcza gaz w kolektor ssący. odłącz akumulator na chwilę i podłącz, być może mapa pb bardzo rozjechana
  12. Może masz czarne Tak wygląda zielona http://www.drypa.pl/photo1.php?plik=files/products/hanah2100a..jpg&newx=700&newy=0
  13. Ale jaki kolor napisu, czerwony, zielony, niebieski......
  14. Napis na wtryskach
  15. Koszt instalacji około 3000zł może być więcej zależy od warsztatu Jak instalacja założona właściwie i nie wtryskach valtekach ustawiona poprawnie to auto bedzie długo jeżdzić na lpg Co do spalania jakieś 15% więcej niż pb, ale nie ma reguły
  16. A jakie masz hany? kolor
  17. Nawet jakby zapowietrzony to nie powinno ubywać. Sprawdź kruciec przy grodzi
  18. No mnie nie będzie - wczasy chorwacja
  19. Właśnie zadane jest za niskie jak na bfb
  20. może mapa z avj-a , dziwne trochę zrób program i bedzie 190km
  21. co masz na myśli za małe doładowanie ? tu masz log z bfb; http://vaglog.pl/log_181445.html najwieksze doładowanie 1730mbar u ciebie 1560mbar, chyba że pedał nie był do podłogi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.