Treść opublikowana przez edekxp
-
Olej w zaworze DV !
- Brak Mocy ! bład N75
Nie wiem jak rozumieć tył-przód zobacz tu: https://www.youtube.com/watch?v=QsiQdq7FEV8 17956 P1548 Zawór regulacji Turbo (TC) - otwarty obwód Skoro cyka to sprawdź kable wtyczkę, może czasem nie łączy 18057 P1649 4689 CAN data bus, ABS - brak sygnału > moduł ABS, przewody, dopasowanie rezystora w ECM. Sprawdź wtyczkę od ABS, może coś nie łączy- Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Tej nie demontowałem, a miałem zamiar. Musi zostać właśnie na tą osłonę Zdemontowałem tą pionową co idzie obok turbiny- Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Z wężami trzeba poszukać z innych aut i może dołożyć kawałek rury metalowej. Z bexa ic szukałem to nie dość że drożyzna to trudno znaleść. A przyda się dodatkowo schłodzić powietrze tymbardziej że auto po programie. Sai wyłączona w sofcie. Zdemontowałem rurę tą metalową do sai i pozostałe plastikowe. W obudowie filtra zaślepione i równoległa rura przy silniku od sai- najtańsza a efektywna sekwencja LPG
A ja na czarnym i 190km ogarnia Stag 300 ISA2,hana zielona- Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Jaki by nie był na pewno więcej schłodzi niż jeden. Póki co czekam na przesyłkę, ale znalazłem w necie wymiary: 215x172x62. Może nie duży ale nie bedzie problemu z miejscem. Pompa sai już zdemontowana- Ile pali Wam gazu?
Bo gaz jest ponad dwa razy tańszy od pb- Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Ja kupiłem z b5 2,5tdi lewy ma wyjscia w tych miejscach co z bexa. Dokupić i dopasować węże i bedzie ok. IC kupiłem za 20zł. Jak zamontuję dam fotki- Nowicjusz - wątek powitalny
Kolego trochę chęci.Masz sporo tematów do poczytania na forum, wystarczy poszukać- Instalacja lpg małe pytanie
Parownik zavoli n i stag4 lub 200, wtryskiwacze też bym zmienił chociaż na fastregi- Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
038121132D Takie coś? Do tego uszczelka http://www.secarpart.com/coolant-flange-ring-50x315mm-037121688-reinz-p-1928.html- check engine - problem
To nie jest tryb awaryjny od sondy kata Awaryjny to np przeładowanie itp, wtedy doładowanie spada do 1200mbar czyli lipa z mocą Interfejs trochę mój jest większy inaczej wygląda, ale zasada taka sama Trochę przesadziłeś z kosztem.Interfejs najtańszy kosztuje ponad 20zł. No chyba że nie masz laptopa- mokre w oleju wtryski i pęknieta rurka FOTO
Nie ma znaczenia do mocy Jeżeli ktoś ma wyłączoną sai to można zaślepić , nawet usunąć zawór kombinowany i zaślepić otwór w głowicy. Usunąć wszystkie rurki,pompę sai - auto będzie lżejsze- check engine - problem
Miałem też podobnie co 100km check.Kupiłem elma na bluetoocie aby telefonem sprawdzać kasować. taki emulator mi pomógł http://allegro.pl/369-emulator-drugiej-sondy-lambda-mosiadz-katowy-i4844988777.html- Prośba o analize błedów 1.8t bex
Czujnik od poziomowania można przeczyścić naprawić. Miałem podobnie w środku na kółku znajdowały się jakby opiłki. Wyczyszczony przód i tył i po kłopocie Zobacz to: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/98249-all-b6-naprawa-czujnika-od-samopoziomowania-swiatel/- check engine - problem
Piszesz o błędzie od katalizatora? Wyłączenie sondy w sofcie nie zmienia mapy, ale osobiście radzę podnieś moc i od razu wyłączenie sondy oraz sai Przecież te 150 KM słabo się odpycha Co do emulatora u mnie zadziałał mosiężny kątowy, otwór chyba 4mm Jeździłem z nim ponad 10tys km, teraz sonda wyłączona- Zamiana wisco na elektryczny
Myślałem że wszystkie B6 mają elektryczne. Przerabiałem w B5 bo mnie wisko wku.. Kupiłem nowe i też lipa. Potem kupiłem elektryczny wentylator czujnik w chłodnicy i przekaźnik.- Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Raczej sprężyny trzeba wymienić a nie amory, odboje nic nie mają do wysokości. Widać że auto raczej równo stoi.Zmierz odległość od podłoża do rantu błotnika- mokre w oleju wtryski i pęknieta rurka FOTO
Może być zaślepiona jak sai wyłączona w sofcie- Wakacje w Chorwacji
Nie ma winiet, a płaci się na zjeździe z autostrady.Im dalej ktoś jedzie tym więcej płaci.Na pierwszej bramce pobiera się bilet- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Chyba nie będzie padało kretowisko - kino Stylowy (parking podziemny)- 1,8T dziwna praca turbo
Na pewno tak nie powinno być. Zrób logi dynamiczne oraz sprawdź szczelność dolotu- mokre w oleju wtryski i pęknieta rurka FOTO
Gniazda się wykręca i można na klej lub silikon zakręcić- mokre w oleju wtryski i pęknieta rurka FOTO
Nie powinno czuć benzyne, bo niby dlaczego jak wszystko ma być szczelne.Do sprawdzenia plastikowe gniazda oraz oringi wtrysków- koszty i zyski z gazu ?
Jakbyś założył lpg napewno robiłbyś więcej kilometrów. - Brak Mocy ! bład N75