Treść opublikowana przez edekxp
-
[B5 ADR] Duże spalanie, problem mieszanki błąd 561
Nadal lipa.Jak może być przepływ 12mg/s przy 6000obr.Przepływka na złom, a ty nadal szukasz przyczyny Log zrób raz a dobrze a nie jedziesz 20 km z różnymi obrotami.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ja też będę
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
I za co tu płacić
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ja mam pustego
-
Problem Przy Hamowaniu
Jak odepniesz nawet jeden czujnik to bedzie błąd ABS, a jak błąd to znaczy że abs-u nie ma. Czyli sterownik nic nie robi, hamulce jakby normalne bez systemu ABS
-
[B5 ADR] Duże spalanie, problem mieszanki błąd 561
Spalanie to jedno, ważniejsze to doprowadzić silnik do prawidłowej pracy. Mieszanka ma być prawidłowa a nie bogata czy uboga.Szkoda silnika
-
[B5 ADR] Duże spalanie, problem mieszanki błąd 561
Tryb awaryjny, w niektórych autach po odpięciu jest błąd ale auto lepiej jedzie Podmień od kogoś przepływkę i wtedy sprawdź i zrób logi Logi zrób porządnie a nie tak jak te dodajesz gazu i ujmujesz. 3 bieg i gaz do dechy do odcinki
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
U mnie po zakupie auta, tył wyglądał na 1BE bo jest z lpg, a miało standardowe zawieszenie 1BA. Przód wymieniłem na 1BE i teraz równo stoi To chcesz obniżyć czy podnieść auto? Moim zdaniem zmień sprężyny n 1BE z przodu + amory i będzie dobrze
-
Felga+OPONA-ZIMA b7
Raczej nie wejdą, bo tarcze większe 312mm U mnie właśnie 15" z przodu nie wejdą, z tyłu owszem (mniejsze tarcze)
-
Problem Przy Hamowaniu
Czasem problemem są zimne luty w sterowniku. Naprawiłem sterownik z A3 przez poprawienie wszystkich lutów gniazda ABS. Działa już parę lat
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Mam takie sprężyny klasa OJH oraz amory jakbyś chciał - przód.Klasa troszkę większa ale na aucie raczej nie bedzie różnicy Kolor sprężyny mojej żółty,bały róż,róż Twoja klasa wagowa przód to: żółty,zielony,róż,róż tył to:biały,róż,róż
-
[B5 ADR] Duże spalanie, problem mieszanki błąd 561
Troszkę lepiej ale nadal słabo. Odłącz przepływkę zobacz wtedy jak auto bedzie jechać.Sprawdź jeszcze szczelność dolotu może łapie lewizne
-
Dziwny dźwięk- turbo,wydech, jakaś nieszczelność?
Może po rozgrzaniu, rozszerza się metal i luz jest mniejszy. Aby zobaczyć wg wystarczy wyjąć katalizator.Co do spadku to może turbina później wstaje bo wg nie jest szczelne. Oczywiście to tylko gdybanie, trzeba zobaczyć. Może logi by coś pomogły
-
[B5 ADR] Duże spalanie, problem mieszanki błąd 561
Przecież twój przepływomierz należy już wyrzucić, bo lipa straszna. ECU miesza czasami wtrysków bo nie wie dokładnie ile idzie powietrza. Przecież to auto pewnie słabo jedzie No chyba że masz jakąś dziurę za przepływką
-
Dziwny dźwięk- turbo,wydech, jakaś nieszczelność?
A nie jest to przypadkiem WG, przecież N75 steruje właśnie jego otwarciem https://www.youtube.com/watch?v=4o3JjNwQogA https://www.youtube.com/watch?v=v69YSHLooEA
-
Pisk po uruchomieniu silnika
Można też ją usunąć http://www.audizine.com/forum/showthread.php/235106-DIY-B6-1-8t-Vacuum-line-and-Check-Valve-removal-simplification W opisie jest również pozbycie się różnych wężyków podciśnienia
-
Problem po wymianie klocków i tarcz ATE
Najlepiej naprawiać samemu
-
Wibrujacy pedał sprzęgła
A może dwumas się odzywa
-
Duże spalanie LPG
Mapa gazowa (zielona) w dół, przecież widać że go zalewa gazem. Po za tym wtryski trochę za duże, ale można próbować na początek zmniejszyć ciśnienie gazu w reduktorze na np 1 bar Czasy wtrysków jakoś pływają i wychodzi że jest ubogo bo na lpg wydłuża czasy. Proponuję zebrać jeszcze raz obie mapy i najlepiej sprawdzać w vagu korekcję mieszanki
-
gdzie podpiąć przewód podciśnienia
Moim zdaniem to przewód do DV.Zajrzyj do niego czy masz urwany króciec Zobacz to: http://www.audizine.com/forum/showthread.php/235106-DIY-B6-1-8t-Vacuum-line-and-Check-Valve-removal-simplification Swoją drogą sporo można tych wężyków usunąć. Czy przypadkiem nie zapomniał założyć zaworka zwrotnego przed serwem
-
BFB wyciek oleju z silnika po stronie turbo [rozwiązany]
Przecież rozebranie przodu nie jest trudne i robi się w miarę szybko. Za to potem masz dostęp idealny. Moim zdaniem to zaleta że można przód rozebrać i silnik jest właśnie wzdłuż.
-
Zmiana galki biegow
Tak kolor swing
-
Zmiana galki biegow
Ja kupiłem całą gałkę z mieszkiem oryginal na allegro za około 130zł.Mieszek przełożyłem stary bo z A3 jest trochę mniejszy
-
Zmiana galki biegow
To jest gałka z A3 s-line
-
Zestaw naprawczy włącznika świateł
Można parę złotych dołożyć i kupić cały włącznik http://allegro.pl/wlacznik-przelacznik-swiatel-audi-a4-b6-b7-00-07-i4476149496.html Moim zdaniem ikonki wyglądają lepiej