Treść opublikowana przez jozek726
-
[B5 AGB] Srebrna eSa
ładne auto szacun
-
[B5 AEB ] Czy te felgi mi podejdą?
- [ALL B5] Może być? 17"?
srednie :gwizdanie:- [B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!
Masz moderacje.. wyprostuj je juz tak zrobiłem je ;p- [B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!
wrażenia naprawdę za***iste, auto nie do poznania az chce sie do niego wsiadać, każdego zachęcam do takiej zmiany:) chciałem jeszcze skórę wrzucić do środka ale jak mi to wyjdzie to zobaczymy- [B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!
Kowi Twoja fura mi sie strasznie widzi a najbardziej ten kolor no i skóra w srodku :gwizdanie: jest szał mysle nad skórą ale co bedzie to czas pokaże trzeba zbierać $$$ [br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 18:13_________________________________________________[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 12:21_________________________________________________I jest kiera S4 jutro będą foty [br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 20:59_________________________________________________zimowy pejzasz- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
siema- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak bedzie taka potrzeba to dlaczego nie, nie wiem co Ci niepasi...- Spoty Kościerzyna
witam .szukam kogoś kto jest w stanie mi podlączyć fis do końca, bo miałem takiego fachowca ze nie potrafił dokończyć tego co zaczął. proszę o waszą pomoc. najlepiej woj. pomorskie moje GG:8514735 lub PW- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
witam .szukam kogoś kto jest w stanie mi podlączyć fis do końca, bo miałem takiego fachowca ze nie potrafił dokończyć tego co zaczął. proszę o waszą pomoc. najlepiej woj. pomorskie moje GG:8514735 lub PW- [ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
ja też myśle o taki emulatorze tylko cena troche kosmos niestety :/ bo wstawiłem sobie navi plus i jak znalazł by sie przydał taki emulator- [B5 AVG] niewyróżniająca się by iro
ładny lift szkoda ze ten środek w takim kolorze ale to juz kwestia gustu;) oby sie dobrze sprawował- [ALL B6] Problem z Navi Plus
moze z płytą coś nie tak- [B5 AKN] Bose - spalone przednie głośniki
ja bym nie kupował nowych, najlepiej oddać do naprawy albo na allegro dorwać inne- [ALL B5] Felgi do oceny.. co sadzicie o tym do mojego avancika?
szału nie ma i wogóle za taką kasę to ja mam ładne 17 od eSki i chce za nie 1100zł- [ALL] Jakie felgi
http://allegro.pl/item869209093_piekne_felgi_od_s4_5x112_a4_a6.html ja mam fajne na sprzedaż polecam [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 10:47_________________________________________________i to 17- Moja zielona niunia
nic dodać nic ująć- [B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
ładne auto sedan kolor ładny kiera s4 i widać ze nie zniszczona też czekam za taką samą ładna furka- [ALL B5] Nie działa mi podgrzewanie pleców w fotelu kierowcy... :(
kolego ja mam ten sam problem- Passat vs A4
myślałem nad zmianą mojej b5 na passata ale b5 jest PIĘKNA a passat nie i b5 jest niepowtarzalna (wogóle po lifcie) o b6 nie wspominając a passatów na polskich drogach jest co niemiara- Historia naszych nicków
to była podruba kupiona na rynku i był błąd- Historia naszych nicków
jozku726- mam na imie Łukasz ale mówią na mnie józek ponieważ w szkole podstawowej miałem koszulkie reprezentacji polski józkowiaka i tak się zaczęło najpierw byłem józkowiak a potem józek i tak już zostało a 726 wzięło się z tego ze ho ho ho zakładałem meila i mi przypisali i nawet mi się podoba- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
siemanko koledzy. potrzebuje pomocy. a mianowicie szukam elektryka który jest w stanie do końca podpiąć mi fis??? pomożecie mi znacie kogoś??? mozecie pisać na PW- [B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!
oby sie nikomu nie spodobał.heh zawsze można go sprzedać- I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
- [ALL B5] Może być? 17"?