Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. ładne auto szacun
  2. srednie :gwizdanie:
  3. Masz moderacje.. wyprostuj je juz tak zrobiłem je ;p
  4. wrażenia naprawdę za***iste, auto nie do poznania az chce sie do niego wsiadać, każdego zachęcam do takiej zmiany:) chciałem jeszcze skórę wrzucić do środka ale jak mi to wyjdzie to zobaczymy
  5. Kowi Twoja fura mi sie strasznie widzi a najbardziej ten kolor no i skóra w srodku :gwizdanie: jest szał mysle nad skórą ale co bedzie to czas pokaże trzeba zbierać $$$ [br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 18:13_________________________________________________[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 12:21_________________________________________________I jest kiera S4 jutro będą foty [br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 20:59_________________________________________________zimowy pejzasz
  6. jak bedzie taka potrzeba to dlaczego nie, nie wiem co Ci niepasi...
  7. jozek726 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    witam .szukam kogoś kto jest w stanie mi podlączyć fis do końca, bo miałem takiego fachowca ze nie potrafił dokończyć tego co zaczął. proszę o waszą pomoc. najlepiej woj. pomorskie moje GG:8514735 lub PW
  8. witam .szukam kogoś kto jest w stanie mi podlączyć fis do końca, bo miałem takiego fachowca ze nie potrafił dokończyć tego co zaczął. proszę o waszą pomoc. najlepiej woj. pomorskie moje GG:8514735 lub PW
  9. ja też myśle o taki emulatorze tylko cena troche kosmos niestety :/ bo wstawiłem sobie navi plus i jak znalazł by sie przydał taki emulator
  10. ładny lift szkoda ze ten środek w takim kolorze ale to juz kwestia gustu;) oby sie dobrze sprawował
  11. moze z płytą coś nie tak
  12. ja bym nie kupował nowych, najlepiej oddać do naprawy albo na allegro dorwać inne
  13. szału nie ma i wogóle za taką kasę to ja mam ładne 17 od eSki i chce za nie 1100zł
  14. http://allegro.pl/item869209093_piekne_felgi_od_s4_5x112_a4_a6.html ja mam fajne na sprzedaż polecam [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 10:47_________________________________________________i to 17
  15. nic dodać nic ująć
  16. ładne auto sedan kolor ładny kiera s4 i widać ze nie zniszczona też czekam za taką samą ładna furka
  17. myślałem nad zmianą mojej b5 na passata ale b5 jest PIĘKNA a passat nie i b5 jest niepowtarzalna (wogóle po lifcie) o b6 nie wspominając a passatów na polskich drogach jest co niemiara
  18. to była podruba kupiona na rynku i był błąd
  19. jozku726- mam na imie Łukasz ale mówią na mnie józek ponieważ w szkole podstawowej miałem koszulkie reprezentacji polski józkowiaka i tak się zaczęło najpierw byłem józkowiak a potem józek i tak już zostało a 726 wzięło się z tego ze ho ho ho zakładałem meila i mi przypisali i nawet mi się podoba
  20. siemanko koledzy. potrzebuje pomocy. a mianowicie szukam elektryka który jest w stanie do końca podpiąć mi fis??? pomożecie mi znacie kogoś??? mozecie pisać na PW
  21. oby sie nikomu nie spodobał.heh zawsze można go sprzedać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.