Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

..::KoNik::..

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ..::KoNik::..

  1. przeciętnie to wyglada... ale zawsze lepiej niż 1ba
  2. Ja bym nie pojechał do mechanika tylko do tłumikarza... bo z opisu wydaje sie, że masz nieszczelny układ wydechowy... dlatego podczas postoju czujesz spaliny...
  3. isc 4.0.4 otrzymały chyba one x i one s... ja w moim mam isc 4.0
  4. Podpisuje się pod wypowiedziami... mam go od czerwca... i sprawuje się świetnie... nic sie nie tnie itp. a często np. używam kilka aplikacji na raz... jak podczas jazdy na rowerze ( mp3 i endomondo ) Internetu tez uzywam czesto i bangla wzorowo
  5. To w miare prosty zabieg... a zmienia front o milion stopni na lepsze
  6. Ja tak miałem własnie po wymianie klocków... dlatego pytałem o to ..? Okazało się, że klocki były grubsze... układ hamulcowy sie przegrzewał... i taki własnie efekt powstawał... przy większej predkości drgało wszystko jak by się miało rozlecieć...
  7. A wymieniałeś może ostatnio tarcze i klocki..?
  8. Profil boczków w B5 i B6 jest inny... więc raczej nie pasi
  9. Dokładnie... daj kogoś do autka... a ty stań i nasłuc**j...
  10. rr lubią olej... Na forum cbr pełno o tum... Ja mam R1... moto rewelacja... wariat na kazdym biegu... i na trasie zawsze u nas w paczce litry pala mniej od 600 nie musisz tak mielić i katować na kazdym biegu
  11. hehe... w kazdym temacie to samo...
  12. Dokładnie... To typowe objawy
  13. A tzw. zimne luty nie mają z tym nic wspólnego...?
  14. Podłącze się... A to ktos ma...? Warto...? Kierunkowskaz boczny bialy LED Audi A3 A4 A8 HEF (2596089479) - motoAllegro
  15. Dzisiaj oblukana i wymacana... naprawde autko dobrze siedzi... Koło też świetne... preze_s bedziemy w kontakcie na namiar tych dystansów co rozmawialiśmy do mojego Avanta;) Odezwe sie... A audi dzisiaj zmienia właściciela
  16. Widziałem wczoraj na SCP... jest dobrze... ale kolo od scirocco zrobiło się zbyt popularne... Sporo tego juz... a ja lubie wow
  17. Przeciesz cały schemat jest dokładnie krok po kroku opisany jak zamontować lampy zespolone... http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-reflektory-zespolone-ii-lifcie-rezanie-montaz-9427/
  18. Ewentualnie ori Xenon z S4 Przed liftem...
  19. Folia przyciemni równomiernie... natomiast sprayem nie za bardzo, zwłaszcza ciemnym...
  20. A to nie jest to samo..?
  21. Dokładnie... pełno o tym na forum
  22. Różnica bedzie spora... przerabiałem temat
  23. Ale, ze same się wykreciły..? Raczek ktoś kiedyś odwalił przy tym niezłą fuszerkę
  24. W banzyniakach zawsze kata wywalałem...
  25. Nie bedzie żadnych problemów... tylko delikatna kwestia wizualna...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.