Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. pepik odpowiedział(a) na greg1 temat w Audi A4 B5
    Wymieniałem padnięte ( raz 3 potem 5 ) i tak na przestrzeni roku wymieniłem w sumie komplet Teraz będę wymieniał komplet A to wszystko zależy od pln-ów jak Cie stać na komplet to wymieniaj wszystkie jak nie to kup najlepsze i wymień padnięte.
  2. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Szkoda stron na drobnych złodziejaszków Kiedy dokładnie gra nasza kadra i dlaczego w Niemczech?
  3. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    nie, bo wszedł Palikot, za niedługo będzie można zioło kupić w klubowym sklepiku Palikot swój chłop
  4. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No to zamknął nam stadiony na amen :wallbash:
  5. pepik odpowiedział(a) na smashing temat w 1.9TDI
    No to zostaje Ci podpiąć vag albo podmiana wyświetlacza klimatronika.
  6. Jak zrobić test zegarów? Mam podobny problem bo nie zapala mi się kontrolka od ręcznego, przed zapaleniem auta się zapala i gaśnie a jak zaciągnę ręczny to się nie zapala
  7. pepik odpowiedział(a) na smashing temat w 1.9TDI
    Jeśli klima Ci się cały czas włączała tzn. że masz walnięty czujnik temperatury zewnętrznej i to on najprawdopodobniej będzie winowajcą. Masz wyświetlacz temperatury w liczniku?
  8. Na początek przyjrzyj się temu paskowi bo każdy płyn który dostaje się na tego typy paski może mu zaszkodzić, zmienić jego właściwości i zaszkodzić w prawidłowej pracy.
  9. Dobra robota jak bym miał bliżej to bym Ci podstawił autko na weekendzie
  10. Dokładnie tak jak mówi kolega albo sam spróbuj je spolerować, na jakiś czas pomoże
  11. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    hehe nadążasz pisać? Coś słabo z obroną u Was będzie 4-4 :gwizdanie:
  12. Dokładnie sprawdz poziom płynu hamulcowego, pewnie jest go mało i podczas gwałtownego ruszania przemieszcza się i spada poniżej minimum i kontrolka się zaświeca, sprawdz to.
  13. Myślę, że problemem może być tutaj pompka centralnego zamka, najłatwiej to sprawdzić podmieniając pompkę od kogoś znajomego, zaczął bym od tego. W B5 z 96 roku jest taki modół?
  14. Sprawdz wtyczki od airbagu pod siedzeniem, lubią się rozłączac, może coś nie łączy.
  15. Kolega napisał, że kontrolka zapala się przy przekręceniu zapłonu a w czasie jazdy piszczy mi coś z przodu auta a nie kontrolka w liczniku. Zrób dokładny przegląd hamulców i sprawdz aku
  16. Jeżeli to będzie szkoda całkowita tak jak piszesz to nie spodziewaj się kokosów, poczytaj inne podobne wątki to zobaczysz, że szkoda całkowita to wymysł firm ubezpieczeniowych na którym zarabiają. Auto wycenią Ci na +/- 9 tys. to co zostało z auta na +/- 5 tys. więc dostaniesz +/- 4 tys. To co się da sprzedaż na własną rękę i może jakoś na tym wyjdziesz ale napewno nie zarobisz.
  17. Ta kontrolka oznacza problem z hamulcami ale równie dobrze może świadczyć o np. słabym akumulatorze Witam kolegę z okolicy
  18. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jarko pewnie świętuje Hutnik Kraków 1 - 0 Podbeskidzie B-B
  19. Zapomniałeś dać opisu auta i planowanych modów ale filmik spoko
  20. Tzn. że stuka na dziurach? Jeśli tak to wahacze, równie dobrze może to być amortyzator, jedz na szarpaki i porządnie sprawdz, zawiechę bo to wróżenie z fusów jest...
  21. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Naszym zabrakło tlenu w drugiej połowie, Błaszczykowski uratował remis :gwizdanie:
  22. Myślę, że sprawne świece żarowe to podstawa w mrozne dni, oczywiście też dobry aku
  23. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Być może Wojciech Szczęsny :gwizdanie:
  24. Data postu: 28 Marzec 2011, myślicie, że kolega jeszcze nie rozwiązał problemu? :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.