Treść opublikowana przez pepik
-
Oryginalny termometr w liczniku
Koledzy kupiłem wyświetlacz z oryginalną wtyczką, z wtyczki wychodzi 5 kabelków, czy mógłby ktoś napisać jakie kolory kabelków będą do zasilania, masy i sygnału z czujnika? Przed rozkręcaniem chcę mieć jasność
-
[ALL] Ile mozna kartonów papierosów miec przy sobie w przejazdach po krajach UE?
przemycał czy co?
-
[ALL] Ile mozna kartonów papierosów miec przy sobie w przejazdach po krajach UE?
każdy sposób dobry
-
[ALL] Ile mozna kartonów papierosów miec przy sobie w przejazdach po krajach UE?
Czyli miałem racje
-
[ALL] Ile mozna kartonów papierosów miec przy sobie w przejazdach po krajach UE?
Hmm no to się pozmieniało, bo ja 2 lata temu regularnie jezdziłem do Holandii busem i można było mieć tylko 1 karton, zawsze brało się więcej i dawało komuś kto nie wiózł wcale. W Holandii wtedy Marlboro chodziły już 3,6 euro, ja sprzedawałem ruskie po 2 euro
-
[ALL] Ile mozna kartonów papierosów miec przy sobie w przejazdach po krajach UE?
Ile chcesz a tak na poważnie to jeden karton na jedną osobę
-
[ALL B5] Manetka strzela
Spróbuj zastosować to: http://allegro.pl/k2-vetrix-wazelina-techniczna-w-spreyu-125-ml-i1636332345.html
-
[ALL B6] Moja Pani i jej B6
Ale masz maszynę :gwizdanie:
-
[ALL B7] Składanie bocznych lusterek
Jeśli tak to spoko, jutro to rozbiorę i zobaczę o co kaman na co zwrócić uwagę przy rozbieraniu lusterka?
-
[ALL B7] Składanie bocznych lusterek
Mam inne pytanie u mnie są elektrycznie składane lusterka tylko że składa się to od pasażera a to od kierowcy nie słychać że silniczek pracuje ale jednak coś musi je blokować, więc powiedzcie co się mogło zepsuć, co tam najczęściej pada?
-
[ALL B5] Moja Włoszka 1.9 TDI AVANT
jest to kabel od cb radia musze to jakoś inaczej rozwiązać jak tylko znajdę chwilę czasu :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 23:10_________________________________________________Alu ramki na zegary
-
[B5 AFN] Czarne klekoczące padło by xxxSzYbAxxx
Gruuubo :gwizdanie: piękny czarnuch świetna felga
-
Spray na przyciemnianie szyb
Dokładnie za folię na przednich bocznych dowód leci i żaden atest Ci tu nie pomoże, a tylne boczne i tylną (jak masz 2 lusterka zewnętrzne) możesz nawet farbą zamalować i nic Ci nie zrobią. Stosowałeś ten spray na aucie? Daj jakieś foty
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Widzę że usunąłeś wycieraczkę z tylnej szyby, sam się nad tym zastanawiam jaką zaślepkę tam zastosowałeś?
-
[B5 AHU] Czyszczenie odpływów wód podszybia - fotostory
No to będziesz w szoku jak zobaczysz co jest w odpływach pod aku tak się zastanawiam czy przy kolejnym czyszczeniu nie wywalić tych gum
-
[B5 AHU] Czyszczenie odpływów wód podszybia - fotostory
No to muszę się za to zabrać bo w zeszłym roku miałem tylko jeden taki przypadek, jechałem w strasznej ulewie i woda zasuwała mi na nogi, na szczęście miałem gumowe dywaniki , a dzisiaj w nocy mocno popadało i rano jak jechałem do pracy to mi zaczęło lekko kapać na nogi Więc dzisiaj czyszczonko odpływów [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 11:27_________________________________________________Audiczka już po zabiegu i chyba w samą porę :gwizdanie: po powrocie z pracy zostawiłem auto pod chmurką i była straszna ulewa, przestało padać więc otwieram maskę a tam powódz aku do połowy w wodzie. Niestety pogoda nie pozwoliła na przeczyszczenie wszystkich odpływów został mi ten od strony pasażera pod Ecu, kolega wyżej używał jakiegoś kleju? Są jakieś inne sposoby?
-
[ALL B5] Brak śruby pod przednim nadkolem?
Ok to może napiszesz dla potomnych Powinna tam być jakaś śruba czy nie?
-
[ALL] Kupowanie auta od starszego Pana/i - mity i fakty
O Kuuuuffffaaa :polew: że to sprzęgło jeszcze ciągnęło :gwizdanie:
-
[ALL] Kupowanie auta od starszego Pana/i - mity i fakty
- [B5 AHU] Czyszczenie odpływów wód podszybia - fotostory
Czyli po stronie kierowcy trzeba to zrobić tak jak kolega podpowiada?- [B5 AHU] Czyszczenie odpływów wód podszybia - fotostory
U mnie problem polega na tym, że przy mocnej ulewie ale naprawdę mocnej, woda leci mi na nogi w okolicach pedałów, po wciśnięciu sprzęgła zjawisko się nasila. Czy to także wina zatkanych odpływów, nie nadążają z odprowadzeniem wody?- [B5 ADR] Nasza granatowa "perełka"
Były 2 lifty, pierwszy w końcu roku 97 a drugi od 99. Moje audi jest po pierwszym lifcie a jest z 97 modelowo 98. U Ciebie masz kierę z przed liftów ale lampy z tyłu to raczej po pierwszym lifcie mogę się mylić- [ALL] odmowa wypłaty odszkodowania po wjechaniu w dziurę
Skoro odmówili wypłaty to pewnie napisali dlaczego? A Policja co mówiła przy pisaniu protokołu?- [ALL] odmowa wypłaty odszkodowania po wjechaniu w dziurę
Nikt nie dostał odszkodowania?- Piłka nożna
- [B5 AHU] Czyszczenie odpływów wód podszybia - fotostory