Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Koledzy kupiłem wyświetlacz z oryginalną wtyczką, z wtyczki wychodzi 5 kabelków, czy mógłby ktoś napisać jakie kolory kabelków będą do zasilania, masy i sygnału z czujnika? Przed rozkręcaniem chcę mieć jasność
  2. Hmm no to się pozmieniało, bo ja 2 lata temu regularnie jezdziłem do Holandii busem i można było mieć tylko 1 karton, zawsze brało się więcej i dawało komuś kto nie wiózł wcale. W Holandii wtedy Marlboro chodziły już 3,6 euro, ja sprzedawałem ruskie po 2 euro
  3. Ile chcesz a tak na poważnie to jeden karton na jedną osobę
  4. Spróbuj zastosować to: http://allegro.pl/k2-vetrix-wazelina-techniczna-w-spreyu-125-ml-i1636332345.html
  5. Ale masz maszynę :gwizdanie:
  6. Jeśli tak to spoko, jutro to rozbiorę i zobaczę o co kaman na co zwrócić uwagę przy rozbieraniu lusterka?
  7. Mam inne pytanie u mnie są elektrycznie składane lusterka tylko że składa się to od pasażera a to od kierowcy nie słychać że silniczek pracuje ale jednak coś musi je blokować, więc powiedzcie co się mogło zepsuć, co tam najczęściej pada?
  8. jest to kabel od cb radia musze to jakoś inaczej rozwiązać jak tylko znajdę chwilę czasu :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 23:10_________________________________________________Alu ramki na zegary
  9. Gruuubo :gwizdanie: piękny czarnuch świetna felga
  10. Dokładnie za folię na przednich bocznych dowód leci i żaden atest Ci tu nie pomoże, a tylne boczne i tylną (jak masz 2 lusterka zewnętrzne) możesz nawet farbą zamalować i nic Ci nie zrobią. Stosowałeś ten spray na aucie? Daj jakieś foty
  11. Widzę że usunąłeś wycieraczkę z tylnej szyby, sam się nad tym zastanawiam jaką zaślepkę tam zastosowałeś?
  12. No to będziesz w szoku jak zobaczysz co jest w odpływach pod aku tak się zastanawiam czy przy kolejnym czyszczeniu nie wywalić tych gum
  13. No to muszę się za to zabrać bo w zeszłym roku miałem tylko jeden taki przypadek, jechałem w strasznej ulewie i woda zasuwała mi na nogi, na szczęście miałem gumowe dywaniki , a dzisiaj w nocy mocno popadało i rano jak jechałem do pracy to mi zaczęło lekko kapać na nogi Więc dzisiaj czyszczonko odpływów [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 11:27_________________________________________________Audiczka już po zabiegu i chyba w samą porę :gwizdanie: po powrocie z pracy zostawiłem auto pod chmurką i była straszna ulewa, przestało padać więc otwieram maskę a tam powódz aku do połowy w wodzie. Niestety pogoda nie pozwoliła na przeczyszczenie wszystkich odpływów został mi ten od strony pasażera pod Ecu, kolega wyżej używał jakiegoś kleju? Są jakieś inne sposoby?
  14. Ok to może napiszesz dla potomnych Powinna tam być jakaś śruba czy nie?
  15. O Kuuuuffffaaa :polew: że to sprzęgło jeszcze ciągnęło :gwizdanie:
  16. Czyli po stronie kierowcy trzeba to zrobić tak jak kolega podpowiada?
  17. U mnie problem polega na tym, że przy mocnej ulewie ale naprawdę mocnej, woda leci mi na nogi w okolicach pedałów, po wciśnięciu sprzęgła zjawisko się nasila. Czy to także wina zatkanych odpływów, nie nadążają z odprowadzeniem wody?
  18. Były 2 lifty, pierwszy w końcu roku 97 a drugi od 99. Moje audi jest po pierwszym lifcie a jest z 97 modelowo 98. U Ciebie masz kierę z przed liftów ale lampy z tyłu to raczej po pierwszym lifcie mogę się mylić
  19. Skoro odmówili wypłaty to pewnie napisali dlaczego? A Policja co mówiła przy pisaniu protokołu?
  20. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.