Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. W nowej A6 c7 3.0tdi bedzie tez silnik 313KM ... zadebiutuje wlasnie w avancie ja bym byl za a6 c7
  2. تصبح علي خير
  3. Patrox widze ze moc i moment sie zmniejszyl z 350KM i 712Nm na 334KM i 664Nm dlaczemu ?
  4. wypas zacny, wyglad zacny m-pakiet wew i zew tez robi robote ale jednak troche niedosyt ze nie 330d ale i tak wielki + ps. moglbys pokazac zdjecia kierownicy z bliska ? bo chetnie bym obejrzal alcantare na kierce. ps2. malujesz nerki na czarno ?
  5. Jest. Ten sam silnik w 7 z tymże o oznaczeniu 740d, ale to jednostka 3.0 biturbo. 740d => N57D30TOP R6 poj.2993 2 turbosprężarki 306km 600nm 6,3sek fakt zapomnialem o f01 caly czas mialem w glowie e65 ;P jezdzilem x5 z tym silnikiem (40d) i calkiem przyjemnie sie odpycha ps. miron sprawdzales juz v-max ? masz kaganiec ? na ile pozwala skrzynia w 3.0tdi ?
  6. nie ma odpowiednika silnika 35d w serii 7. ps. ciekawe jak bardzo by odchodzila 335d po sofcie ... oraz jaki bylby wynik z b8 patroxa
  7. najpierw przeczytalem P0 RUCHA
  8. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no ja raczej polece
  9. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja chyba sie bujne
  10. to jaka jest realana nie zanizona cena zrobienia ~400KM z tego silnika ? ( liczac czesci / osprzet bez okazji cenowych i robocizne kogos kto sie na tym zna ) ? moze byc pw jesli ktos ma ochote napisac koszt ~300/350/400/500 KM
  11. Dlaczego głupio ? Sama przyjemność dostać baty od takiego monstrum. Ja bym się nawet cienkim z nim ustawił dla samej satysfakcji :decayed: tez tak sadze ... ale widac vario startuje tylko tam gdize ma szanse na wygrana. dla mnie to byla przyjemnosc podludzic switzera na swiatlach i patrzec jak to startuje i jakie dzwieki wydaje a potem stanac i obejrzec takie cos z bliska.
  12. nie wiem .... duzo w cholere. Wynik znalem od poczatku ale jechalem dlatego zeby pocieszyc sie widokiem jak to zapier*ala . Mimo ze u mnie 2 osoby na pokladzie a on sam to i tak by to nic nie zmienilo jakbym jechal sam ... ale kolega jeden do mnie powiedzial potem ze myslal ze ja nie deptalem do podlogi .... Masakryczny przeciag zrobil ten switzer. [br]Dopisany: 20 Maj 2011, 23:21_________________________________________________Wlasciciel switzera mega sympatyczny gosc .... mowil ze mial duzo w zyciu aut np f430 ale stiwerdzil ze nissan to jedno z najlepszych. Jego brat ma rs6 c6 730KM po mtmie i mowi ze tez bardzo fajne auto ... a co do switzera to robiony w polsce przez oficialnego przedstawiciela ... i podobno zachowal gwarancje. no ale nie ma co porownywac skoro tamto w optymalnych warunkach na dobrym podlozu i oponie robi 2.5s do 100km/h
  13. szczerze ci powiem ze ja bym wiekszych nie chcial wg mnie na zywo wyglada to tak jak ma byc. czyli seryjnie i schludnie. ze srednia latwo przesadzic i nieraz 10mm wiecej juz mocno psuje efekt[br]Dopisany: 08 Maj 2011, 15:19_________________________________________________dzis kreska ze switzerem p800 zakonczona niepowodzeniem zaraz postaram sie wrzucic jakies fotki [br]Dopisany: 20 Maj 2011, 22:42_________________________________________________Sciema szyb: S6 i Switzer P800:
  14. Nowak_zg odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    :polew: a tak 'ryli' to: fajfus sklada sie z miesni gladkich wiec nie reaguje na bodzce dostarczane z zewnatrz
  15. http://allegro.pl/fiat-uno-1-3-turbo-jak-audi-a3-i1610490355.html
  16. vario kiedys ktos z forum mial to zamontowane w b6 i nawet filmiki byly chcialem to tez wtedy wsadzic do a4 ale odpuscilem bo nie znalazlem wlasnie nic na ten temat konkretnego na temat kosztow i tego jakie komponenty najlepiej uzyc jak bedziesz wiedzial jakies konkrety to pisz w tym temacie napewno bede sledzic
  17. Nowak_zg odpowiedział(a) na alpin temat w Audi A5/S5/RS5 8T
    jesli jeszcze nie kupiles to http://allegro.pl/kolo-dojazdowe-19-5x112-audi-a4-s4-a5-s5-a6-i1600761763.html i 1600zl zostaje w kieszeni jest tego duzo na allegro ps. w aso czasem sie cos oplaca kupowac ale czasem zabija cena przyklad 2silowniki do klapy toyta celica 91r 1100zl
  18. http://moto.allegro.pl/e36-328i-german-m-pakiet-keskin-sliczna-i1603584806.html czemu juz chcesz sie jej pozbyc ;> ? znalazles cos ?
  19. Nowak_zg odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    waski znalazlem twoje auto goscinnie na moto.allegro http://moto.allegro.pl/e30-coupe-rarytas-cult-i1595810900.html ps. twoja piekna ale kolegi e30 tez niczego sobie i kolega ma chyba z przodu i z tylu wiekszy parapet jesli chodzi o te bbsy co ;> ?
  20. fakt tyl a6 niekoniecznie jest piekny ... ale po dodaniu spoilerka ( i calego body rs6 do sedana ) wg mnie auto wygla kozacko. i jak tylko znajde wreszcie tylny zderzak rs6 do sedana ( do avanta duzo tego ) ( szukam dzien w dzien juz ~ 6 miesiecy ) to bede zakladal cale body rs6: grill, zderzak przod, progi, listwy drzwiowe, zderzak tyl, spoiler + wydech, + ori kola 19" 9j et35 + 255/35R19 ... czyli wszystko tak jak bylo w oryginale wszystkie czesci do tego potrzebne ( oprocz wlasnie tylnego zderzaka ) juz mam namierzone:
  21. zastanawialem sie miedzy przepuszczalnoscia 35% i 20% i wybralem ta ciemniejsza opcje. w pl i de s6 c5 sedan to tez unikat ;p kombiaka duzo latwiej znalezc a tip niestety strasznie zmula te auto.
  22. mam c6 ... ogolnie jestem zadowolony bateria mi trzyma 2 dni w n96 trzymala mi niecaly 1 dzien ale to przez to ze duzo dzwonie.... co do c6 to klawiatura do smsow jest mega wygodna i czlowiek szybko sie przyzwyczaja symbian s60v5 jako system tez sie w miare sprawdza jest duzo aplikacji na niego i ogolnie jest dosyc przyjazny i szybszy niz wersja v3 na n96 nigdy nie lubilem telefonow dotykowych ale c6 mnie przekonala... kolega ma nokie c3 touch and type .... calkiem fajne poleczenie dotyku z konwencjonalnym telefonem ... wiec jesli nie c6 to mozesz pomyslec wlasnie nad ta wersja c3
  23. 90mm szerokosc calej rurki a grubosc ok 5mm _________________________________________________ <-- narazie tylko tyle bo nie mam fajnych zdjec ... auto brudne wszedzie, zreszta na tym zdjeciu tez.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.