Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. wydaje ci sie ... ja widze romb[br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 11:24_________________________________________________aaaaaa sory... patrzylem na gorne zdjecie... dolnego nie widzialem potwierdzam.... TO NIE JEST ORI GRILL Z RS4[br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 11:25_________________________________________________ps. jak sei dobrze poszuka to grill z rs4 mozna wyrwac miedzy 150 a 200zl ... 250zl to juz chyba mozna przebierac wystarczy pojechac na gielde do lubina czy gdzies indziej .... ja tam kupilem swoja za 180zl... a byly jeszcze za 150 i 200zl
  2. ogolnie teraz trzy priorytety chcialbym jeszcze zrealizowac na ta wiosne/lato co bedzie. xenon ( maly koszt wiec luz ) gwint chip na nastepny sezon postaram sie grubiej rozwinac moc jesli mi nie przejdzie i jesli beda fundusze ( marzy mi sie wymiana suszarki, zrobienie fmica, inne wtryski etc... ) chcialbym aby bylo te 250-270km. przy tej masie i biorac pod uwage ze to oska to bedzie grubo szla z rolki. ps. auto odbiore po swietach lub tuz po sylwestrze poniewaz zmienila sie troche koncepcja nie bedzie skrzynki a bedzie zrobiona zabudowa z zywicy bo bedzie to taki troche democar carmanii odrazu :gwizdanie:
  3. tak jest grill rs4 i bedzie pasowac do sedana [br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 10:52_________________________________________________ja tez dwa grile przerobilem kamei oraz rs4
  4. ale paskudna... nie ma neonow, lexus lookow, ringow, tlumika remusa, przyciemnionych tylnych szyb, diodek na wentylkach i podswietlanych spryskiwaczy.... brakuje tez chrom pakietu na metry... oraz tjuningowych zderzakow no i lusterek m3 z kierunkiem w dodatku jakas taka niska ... a tak serio to... naprawde ladna sztuka ... i gustwona powodzenia przy modach z audi
  5. http://moto.allegro.pl/item854650721_audi_a4_3_0_tdi_quatro_s_line_233_ps_pelna_opcja.html <-- wiedzialem ze ja ktos wciagnie
  6. nie ... juz jest temat o tym na forum http://www.a4-klub.pl/smf/dokladka_zderzakasplitter_od_cupry_r_ciekawie_wyglada-t71652.0.html
  7. i koniecznie z przodu inne springi ja bym zrobil albo cale czarne albo z bialym paskiem na rancie felgi ;p
  8. slupki przerobione pod gwizdki jeden boczek przerobiony juz na 2x16cm drugi boczek dzis bedzie skonczony jutro plastiki i boczki leca w skore co z deska nie wiem... mam nadzieje ze juz obszyta. jutro bede wiedziec na swieta powinna byc juz w domu
  9. a co mi da oryginalny xenon bez samopoziomu i spryskow ? swieci tak samo jak hid... jesli mialbym $ to bym zrobil calosc ... ale koszt wyrezania ori xenonu ( lacznie z samopoziomem i spryskami ) narazie jest zbyt duzy jak dla mnie tym bardziej ze jeszcze musze kupic dokladke z wersji 3.2 na przod i gwint, a potem dlubac silnik trzeba
  10. 3 post w tym watku watku pisalem o 1.8T
  11. s3 ma na 100% haldex tt tez ma na 100% haldex a czy passat ma haldex to nie wiem ... ale zawsze wydawalo mi sie ze tak
  12. co dokladnie zmienili w AFN ze wyszedl AVG ? bo z tego co wiem AVG jest nowszym AFN`em ale nie wiem co dokladnie zmienili ?
  13. tel mi łaj ? a moze by ktos porownal wobe siebie wszystkie 1.9tdi ;P 1z afn ahh avg ajm _________________________________________________ awx avf itd...
  14. ja sadze ze jesli porownywac seryjny 1z do afn to stawiam na afn bo ma lepsze osiagi ... podobne lub nawet ciut mniejsze spalanie jedyna wada wg mnie to dwumas w afn zamiast jednomasa w 1z a czemu sadzisz ze 1z lepszy ?
  15. haha i mowi to ten ktory ma 19" w b5 za duzo RMS w bagazniku za duzo kuni pod maska za duzo zegarow z audik w garazu
  16. 1. 1.9TDI 2. 1.8T 3. 2.7BiT ale udane tez sa poprawione wersje ( jesli chodzi o napinacz rozrzadu ) 3.0TDI .... .4.2 to tez udany silnik tylko ze nie trzyma deklarowanej mocy 2.7TDI to tez bardzo udany silnik [br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 14:19_________________________________________________a jesli mialbym dac oznaczenie najbardziej udanego silnika to AFN czyli 1.9TDI 110KM osiagi lepsze niz 1z spalanie mniejsze .... AWX / AVF etc... tez bardzo udany i zapewniajacy lepsze osiagi / dobry do chipowania ale niestety bardziej sa bardziej wrazliwe na jakosc paliwa w stosunku do starszych silnikow opartych na pompie ( typu AFN 1Z AVG )
  17. teoretycznie sciagnieciem gumy na zakrecie ;] w praktyce o takich przypadkach nie slyszalem .... ale ja lubie naciagniete gumy ;p ps. kolega mial 195 na 9.5j i jezdzil normalnie[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 09:39_________________________________________________ mmmm to jest to [br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 10:17_________________________________________________[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 10:18_________________________________________________[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 10:19_________________________________________________[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 10:19_________________________________________________[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 10:20_________________________________________________[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 10:23_________________________________________________czyli dla opony 275 / 9.5-10 cala / 8.5-9 cala / 11 cali[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 10:24_________________________________________________ <-- 225/45/17 na 10j Falken Ziex512 <-- 215/35R17 na 10j
  18. Jeszcze o jednej rzeczy pamiętaj: 90* (na takim jednym wskaźniku) a tak na temat to .... kiedy bedzie hamowanie ?
  19. ba$ior te ktore pokazales sa w miare ok... chociaz ja osobiscie zostawilbym ori z bialymi kierunkami lub ewentualnie pomalowal srodek lampy na czarno. bo robienie na sile w b5/b6/b7 czy innych modelach audi lamp z b8/r8 itp.... to tak jak robienie w b5/b6/tt/a3 starym single frame
  20. no i postanowione ... fele sie wlasnie maluja ( bedzie srebrny pasek na rancie ) opony beda z przodu i z tylu takie same 225/35R19 co do obicia tapicerskiego to: deska juz sie obszywa a dzis start z modelowaniem od nowa boczkow.... kurde chyba na swieta sie nie wyrobia [br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 11:36_________________________________________________nastepny zakup to gwint i hid 4300k lub 5000k lub 6000k
  21. hahah pies po tuningu
  22. S8

    Nowak_zg odpowiedział(a) na pet3r temat w Audi A8/S8
    przymierzasz się do 8 ?? nie nie ... przed kupnem tt chcialem s6 w manualu wlasnie. ale trafila sie tt w dobrej cenie w ok stanie wiec odpuscilem. pozatym ciezko znalezc opinie na temat spalania i kosztow utrzymania taka ktora sie zgadza z rzeczywistoscia bo wg innych s6 pali w miescie 12L a tt8-10L a wg mnie te wartosci sa dobre ... jesli sie je pomnozy razy 2 dlatego dzieki za to co napisales w pelni wierze .... i tylko potwierdzilo to moje przypuszczenia ze .... to SMOK ;P jesli chodzi o spalanie hehe
  23. S8

    Nowak_zg odpowiedział(a) na pet3r temat w Audi A8/S8
    pet3r dzieki o taka odp mi chodzilo
  24. Nowak_zg odpowiedział(a) na Dev temat w Lifestyle i Hydepark
    A6 C5 to jest ta a'la Audi A9, a ja mowilem o tej wyzej aa sory nie zauwazylem tej wyzej
  25. S8

    Nowak_zg odpowiedział(a) na pet3r temat w Audi A8/S8
    pet3r dlugo juz ja masz... powiedz mi z ciekawosci jak sie ma utrzymanie s8 do a4 b5 ? ( bo wczesniej miales b5 z tego co pamietam ... mialo byc s4 b5 a trafilo sie s8 ) ciekawi mnie jakie jest spalanie minimalne po miescie ? jakie maksymalne srednie miales ? jakie jest spalanie poza miastem minimalne i przy normlanej jezdzie ( 120-200 ) ? jak sie maja ceny czesci zamienny w porownaniu do a8 4.2 ? i jak sie maja do a4 b5 ? duzo drozsze wg ciebie jest te auto w utrzymaniu ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.