Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Motor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Motor

  1. Z fortu Wola was wyrzucili??
  2. NO PROBLEM-od dziś jeżdżą w wozie bo nie mam siły ich wyjąć :gwizdanie: więć będziemy rokręcać co się da jak odzyskam siły to warsztat tam otworzymy [czynne wtorki 19-22] wezmę podnośnik i kompresor.
  3. cichutko... wszyscy śpią T-żółw spakowałem narzędzia coś jeszcze potrzebujesz?
  4. REWELA TE CABRIO. CZARNY ŚRODEK TO JEST TO :th:
  5. Motor odpowiedział(a) na witux temat w Audi A4 B5
    Pamiętaj,że lampy z allegro nie ori te tuningowe, ringi itd. szybko stracą nowy wygląd,słońce wypali je w ciągu nawet 2 lat!!! ori lampy żółkną tak po 8-10latach przetestowałem to i zaobserwowałem na łasnej skórze.
  6. Piękne Avanciory ten czerwony MAAALINA :drool: Te pierwsze ładne ale furrory nie zrobisz w tych drugich będziesz oryginalny,ale tyz bez orgazma
  7. Co do klapy to dobry złodziejaszek Ci otworzy (zamek kluczyka może byc w pozycji zamknietej skarajnej) Co do AirBagu to wiązka pod fotelem jest nie dokońca ok. podczas poruszania sie jej razem z fotelem powastaje nie kontakt lub zwarcie (u mnie juz to było naprawiane)
  8. Witamy Cię Avanciory sa Super dobry zakup
  9. Jak sie do kupy poskładam to biore mój warsztat do avanciora i podbijam na spot - będziesz miał klucze potrzebne.
  10. U mnie wachacze ori dolne 4 szt przelatały 280.000km auto od roku w Polsce[data produkcji samochodu na wachaczach] wysypały się wszystkie,teraz będe testował całą nową zawieche ori po polskich drogach jak sie tylko coś spieprzy to odrazu napisze.
  11. No wygląda na informacje o przepalonej żarówce.. której??
  12. SebMis ma doświadczenie, :th: w diagnostyce,więc możesz podbić na sopt,może się zaopiekuje Twoim wozem. :>
  13. Motor odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ładny wóz :th: Lampy to temat do przemyślenia..
  14. 6.0
  15. Bankowo będzie dobrze.Tylko trzeba zapamiętać przewody do pinów 1 i 2 jest opisane na wtyczce.Nie trzeba nawet ciąć i lutować przewodów wystarczy przełożyć.U mnie działa.
  16. Te radio nie jest dla melomanów ale ma plus ,że prezentuje się lepiej niż starsze modele
  17. Naprawiane mocowania długo nie posłużą,brak poziomowania będzie przyczyną oślepiania innych uczestników ruchu drogowego a nieposiadanie spryskiwaczy też jest mankamentem.Nie warto!!!zrobisz ulepek
  18. :th:
  19. Był pakiet S-line ten ma bez skóry,powinien miec BOSE jeszcze Wóz ok. :th:
  20. Polecam tarcze i klocki firmy EBC -tarcze sport stalowe (zwykłe bądź seryjne są żeliwne), bez nacięć i nawierceń, najlepiej się sprawdzają w autach nawet o mocy powyżej 300KM.+Klocki EBC Green Staff. Trzeba pamiętać że tarcze nawiercane lub nawiercano-nacinane powodują hałas przy hamowaniu oraz szybsze zużycie klocków. Przetestowałem to na wielu autach!! Jeżeli napierasz do dechy z każdych świateł i hamujesz 50m przed skrzyżowaniem ze 120km/h bądź używasz auta na torze to wtedy jest sens kupować nawiercane lub nawiercano -nacinane lub nacinane tarcze oczywiście EBC reszta tarcz to szmelc chyba ,że te które kosztują 1000 szt.Do zwykłego użytkowania samochodu ze sporadycznym ostrym traktowaniem hamulców nie sprawdzają się obniżając komfort jazdy. Tarcze i klocki firmy EBC możesz zamówić u mnie na PRIV(niższa cena dla klubowiczów)
  21. A tak BTW - jesteście zdrowo szurnięci, ze w piątek o 2-giej 3-ciej w nocy siedzicie na forum zamiast pić wódkę i ****** panny. [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2007, 09:47:38_________________________________________________ Dopiero wczoraj podczas traski do mnie dotarło, jak bardzo brakowało mi mojego paździocha :> Czasami kobiecie i wódce trzeba dać odpocząć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.