Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bania

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bania

  1. To zainwestuj zdrowiej dla ciebie dla silnika i dla kuny ;p :>
  2. No masz jakiegoś konkretnego pecha ... jak dobrze kupisz skrzynie to masz spokój do trzech razy sztuka
  3. How much takie b2 ? Bo premię świąteczną dostałem A tak ogólnie to szacun
  4. Ja bym brał goły słupek lub sam dół a swoje głowice zregenerować ewentualnie . Moj AGA ma 400 tys i też już jego czas powoli sie kończy biorę dół za 500-800zl i jazda dalej
  5. Ja też wymieniałem nie tak dawno całą górę wybicie śruby było bardzo problematyczne poszedł w ruch palnik jak ktoś nie lubi siłowych rozwiązań to wymontowanie zwrotnicy i na prasę
  6. Uszczelniacze zaworowe ale nie na 100%
  7. Jeżeli nic nie pomaga to pilnik igłowy i przeleć wieloklin w piaście rozumiem że półosie nowe ?
  8. Potrząsanie ma sens chodzi o ulokowanie bąbelków czasem się zablokują pod jakąś pionową "płaszczyzną" najlepiej kupić pompkę próżniową 70-90zł allegro masz ABS ?
  9. A masz całą kompletną obudowę silnika ? o spodu ?
  10. Jak jeździsz w koło komina to nie wymieniaj póki się nie rozleci i nie ruszaj agresywnie w szczególności na skręconych kołach
  11. Oprócz Checka coś się dzieje z samochodem ?
  12. bania odpowiedział(a) na Tosik temat w Audi A4 B5
    Febi jest mniej pewne a produkcja jest miedzy narodowa więc nigdy nie wiadomo co to do końca jest ? Polecam poliuretany na tył
  13. Auto nie dymi powyżej tych 3 tys ? jaka jest praca silnika ?
  14. Szkoda bo ja mam trochę klamotów po przekładce i na allegro ciężko to idzie a na ogólnej giełdzie nie mam możliwości xD mam no kolumnę kierowniczą pod nowszą kierownice , kompletną nagrzewnice climatronic ang , itp
  15. Ja jeździłem bez tylnych hamulców tzn po prostu odłączony układ ... massakra zawiecha dostaje w d*pę po zatrzymaniu do zera auto odbija się jak sprężyna przód tył ...przód tył ,ale przy hamowaniu nie do zera różnica jest mała w szczególności kiedy auto nie dociążone
  16. No to proponuję podjechać do speców od magli parę ładnych stówek trzeba przyszykować
  17. Chyba więcej ... gumki ok30zł piaskowanie 20 , tłoczek ok50 , prowadnice 40 ,śruby 20, to są ceny raczej zaniżone
  18. sprecyzuj o co dokładnie chodzi ? gumki i tłoczek ? czy regeneracja totalna ? problemy z ręcznym ?
  19. bania odpowiedział(a) na vartman3 temat w 1.9TDI
    Problem z ssaniem ?
  20. bania odpowiedział(a) na vartman3 temat w 1.9TDI
    Zwykły omomierz i pomiar rezystancji na każdej ze świec . Taki ręczny guzik przytrzymany za długo wypali świece
  21. W moim v6 przydał by się taki bajer :> Chyba się skuszę .... te spadki napięcia
  22. Ile miałeś paliwa w baku ? podejrzewam wytarcie się ścieżki opornicy na na czujniku pływakowym
  23. Jakieś jęczenie pompy ? niestety mi to raczej wygląda na magiel w szczególności że w jedną stronę ciężko chodzi
  24. Zastanów sie czy nie warto zdjąć głowy i zrobić generalkę z docieraniem gniazd zaworowych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.