Treść opublikowana przez wiktorsam
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Sorry panowie dzisiaj nie dałem rady. Myślałem że dojadę przed 18 do Ega, ale byłem około 19. Bielik sorki że nie odpisywałem na pm ale miałem nadzieję że na spocie się zobaczymy. Jak by co możemy Twoje autko zvagować, może jakoś w weekend ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Nie dziurę tylko dodatkowy system wentylacji stóp kierowcy . Co do golfera to żebyś się na minę nie wpierdzielił, bo zajeżdżona sztuka to wór bez dna. No i silnik byle nie 1.4 .
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Znalazłem O to ty do niej masz ori 16 alusy ? Może chcesz pogonić Jak wystawiłeś za 10500 wystaw teraz za 9900 zdjęcia ładne szkoda że nie z śniegiem, wiesz jak ludzie patrzą - sobie myślą pewnie od jesieni nie może sprzedać.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Nie wiem za ile ją wystawił bielik, ja bym na razie zjechał może z 1000 z ceną, podpicował, dał nowe zdjęcia i nowe ogłoszenie żeby nie było widać że to to samo auto, dobre zdjęcia, dobra bajera i da się sprzedać. Szrot nie szrot, musi się znaleźć ktoś komu się spodoba. Ja mam duże wymagania co do auta, więc moim zdaniem nie ma się co kierować, ale mam kumpla który co auto to gorsze kupuje, większość powypadkowych podpicowanych szrotów ale tak to jest jak ktoś jest podatny na bajeczki sprzedawców . Dlatego bielik jest nadzieja, wystarczy że trafisz na kogoś takiego jak mój kolega .
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To może inaczej - ja bym jej za 10 nie kupił, Ty myślę że też nie jak byś ją zobaczył. Nie wiem za ile ją kolega ogłosił, ale jak przeczytałeś chętnych nie było za dużo.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Warta tyle ile ktoś będzie chciał zabulić . Nie ma co się o wadach rozpisywać, musi trafić na swojego amatora. Jeżeli nikt nie dzwonił to znaczy że cena za wysoka, obniż o tysiaka np. Ostatnio w egu była za 8800 do rejestracji 1.9 tdi 90 km z klimatronic, maska do malowania, ale naprawdę na zdjęciach wyglądała nieźle, środek zadbany, rocznik 95. Jak odpicujesz swoją ja bym szukał szczęścia za powiedzmy 8 tyś. Nie ma co ukrywać jakaś super sztuka to nie jest i sam zresztą o tym wiesz.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Bielik co do termostatu aż mi się nie chce wierzyć że tak szybko padł, podłączymy pod vaga może rzeczywiście czujnik masz wadliwy. Jak panowie odpalanko w te mrozy Mi na szczęście na dotyk, choć dla aku to chyba ostatnia zima bo przy kręceniu resetuje mi się przebieg km...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Panowie gdzie w Elblągu sprawdzę tą zbieżność w audicy... Może ktoś pracuje na stacji diagnostycznej ? W PZM mnie wtedy przy przeglądzie w ciula zrobili i chyba nic nie ustawili a 100 wzięli ... Objawy przy wolnej jeździe jak przyhamuję i puszczę kierę to ściąga lekko w prawo, kiera przy jeździe na wprost jest lekko przekręcona w lewo, przy większej prędkości i jeździe na wprost auto ściąga lekko w prawo (jak puszczę kierę) i ostatni objaw - jak skręcam w lewo przy większej prędkości i nacisnę hamulec to aktywuje się abs w prawym kole, jak skręcam w prawo to w lewym nic takiego nie występuje .
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Apropo kartów to ja właśnie wróciłem Najbardziej mnie cieszy fakt że okazało się że to nie ja jestem taki d*pa driver a miałem kijowego karta Dzisiaj mój najgorszy czas był lepszy od tamtego najlepszego, a kart czuć było że chce iść. Także nie polecam karta nr 8 , zresztą na wydruku najlepszych czasów z dzisiaj osemka była tylko raz i to na 28 miejscu. Dzisiaj najszybsze były 4,5,6
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Też dziękuję za ściganko. Czasy może nie oszałamiały, ale wmawiam sobie że mój gokart był zamulony Za to o ile wcześniej uważałem że zawieszenie w a4 nie jest jakoś mocno komfortowe, to po przesiadce z karta auto po prostu płynęło po drodze a wspomaganie chodziło lekko jak nigdy , tylko w zakręty skubana nie chciała tak ciasno wchodzić
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No strasznie kolorowa, trzeba by obadać dokładnie co robione, gdzie i czemu. W razie czego pewnie miernik elektroniczny byłbym w stanie załatwić . Moją całą mierzyłem i wszędzie poza tylna klapą mam ori lakier .
-
[B5 AHU] Czy Silnik AHU posiada dwumas?
Drżenie to może być sprzęgło, mogą być poduszki, może być brudny nastawnik w pompie. Bez dokładniejszej diagnozy (vag itd) się nie obejdzie.
-
[B5 AFN] Awaria popychaczy?
Rano popychacze mogą sobie chwilę pograć, mi grają kilka sekund i się nie przejmuję .
-
Które radio z tych trzech ?? proszę o szybką odp :)
Nie chodziło mi o ten konkretnie, było ich więcej na audiostereo z tego co pamiętam, ale generalnie złotousi audiofile albo pisali że bez sensu test i bez problemu rozpoznają utwory ale nie powiedzą które to które bo nie , a większość tych którzy się zdecydowali podawała błędne odpowiedzi przynajmniej w części utworów. Dlatego nie ma się co oszukiwać, dobrze skompresowane mp3 będzie nie do odróżnienia od oryginału dla 90 % ludzi. Inna sprawa jak radioodwarzacze dekodują te mp3 i to z tego może ewentualnie wynikać różnica w jakości między odsłuchem z cd a mp3.
-
[B5 AFN] Luz po wymianie łożysk tylnych kół
Co do łożysk z tyłu też mam małe luzy, powiedziałem o tym mechaniorowi i powiedział że taki luz powinien być bo te łożyska nie lubią być ciasno skręcone. W każdym razie od kiedy mam auto nic się z nimi nie dzieje
-
Które radio z tych trzech ?? proszę o szybką odp :)
To może pobawimy się w ślepe testy żeby wykryć MP3? Na forum audiostereo kiedyś taki ślepy test był przeprowadzony i jakoś audiofile ze złotymi uszami mieli problem z rozpoznaniem utworu poddanego stratnej kompresjii . Identyczny test był na forum komputerowym purepc.pl gdzie też większość zadeklarowanych audiofili miała problem z rozpoznaniem mp3 z ciut większym bitrate (256 itd). Dlatego uważam że sformułowanie że mp3 w większym bitrate powoduje znacząca degradację dźwięku to mit powstały za czasów gdzie do kompresji nie używano większych bitrate niż 128k, i jestem przekonany że statystyczna połowa zadeklarowanych audiofili nie odróżni dobrze wykonanej mp3 od oryginału, druga połowa po prostu będzie miała szczęście i uda jej się trafić . Zaraz posypią się na mnie gromy oburzonych złotouchych co to słyszą różnice w brzmieniu interconnectów za 4000 zł od takich za 500 zł, ale tych wszystkich zapraszam na stronę http://audio.x.pl/audio/audiovoodoo/ Co do radia ostatnio poleca się kenwoody. Ja za to mogę się wypowiedzieć o blaupunkcie bo sam takiego posiadam. Plusy: Najważniejszy - bardzo dobra jakość dźwięku, ale na pewno nie zadowoli fanów łupanki/techno/disco/hip-hop itd bo radioodtwarzacz jak zresztą wszystkie wysokie serie blaupunkta gra bardzo neutralnie, bez sztucznego podbijania pasma. Czyli dla typowego fana wyżej wymienionych gatunków będzie brzmiał płasko, bez basu, bez sopranów :> i na pewno na seryjnym zestawie w a4 nie pokaże na co go stać. Super sprawdza się jako zestaw głosnomówiący, łatwe odbieranie rozmów, wbudowana książka telefoniczna, bardzo dobra jakość rozmów. Czerwone podświetlenie dostosowane do naszych a4 Jak wszystkie blaupunkty pasuje do seryjnej instalacji bez rzeźby, grają tylne głośniki. Minusy Jak we wszystkich blaupunktach oczojebna niebieska gałka dodatkowo dookoła podświetlona na biało (u mnie juz nie :gwizdanie:) Bardzo duży panel, wystający ponad deskę rozdzielczą Ergonomia - a raczej jej brak - popierdzielone menu, niewygodna gała od volume itd, choć do wszystkiego da się przyzwyczaić. Jednak za kasę za którą wyrwałem nowe radio - 350 zł moim zdaniem naprawdę warto.
-
[B5 AHU] Kierownica kręci się jak urwana
Miałem tak w moim kadecie GSI. Kiera chodziła tak lekko, że można ją było kręcić najmniejszym palcem, na śniegu to wręcz sama się skręcała w jedną stronę . Co się działo podczas wyprzedzania na koleinach to chyba nawet nie muszę odpowiadać - to była nieustanna walka o życie - a że auto lekkie i szybkie to reakcje układu kierowniczego pewnie trzy razy większe niż w a4. Wymiana płynu nie pomogła, pomogła za to wymiana maglownicy - i to u Ciebie pewnie też jest przyczyną. Moim zdaniem przytarły się zaworki w maglu i ciśnienie z pompy ciągle daje wspomaganie na full.
-
[B5 AFN] Czy mam zepsute sprzęgło?
Nie jest ślisko tam gdzie jeździsz ? Ja też miałem schizę że mi się sprzęgło kończy po tym jak je delikatnie przyjarałem próbując wydostać się z zaspy, miałem podobne objawy - jak jeździłem dynamiczniej po mieście to ma dwójce, trójce miałem efekt rośnięcia obrotów bez przyspieszania auta . Opuściłem wtedy okno, posłuchałem i okazało się że to koła tracą przyczepność. Zresztą czy to koła się ślizgają można łatwo stwierdzić; jak zaczną rosnąć obroty bez przyspieszania auta zacznij kręcić na lewo i prawo kierą, jak będzie przyczepność to auto zacznie skręcać, jak koła się ślizgają to reakcja na kierownicę będzie słaba. Jednak może to być u Ciebie akurat sprzęgło bo jak się kończy to zaczyna się ślizgać właśnie na wyższych biegach.
-
[B5 AHU] Duże zużycie paliwa-prośba o analizę logów
Logi zrobione tragicznie ... Logujemy każdą grupę osobno. Po logach nic nie widać niepokojącego. Jeszcze powiedz że te 8 litrów po mieście Mój zjarał ostatnio 9.2 po mieście i nie widzę w tym nic niepokojącego zima, krótkie trasy, nie gaszenie na postojach, szaleństwa na ręcznym i robi się spalanko
-
[ALL B5] Dolna osłona silnika i skrzyni lub nadkole z Allegro
Ja kupiłem ori z angola komplet silnik i skrzynia za 50 zł na allegro - trzeba od czasu do czasu zerkać a powinno coś się znaleźć w dobrej cenie. Od skrzyni zresztą leży w piwnicy bo potrzebowałem tylko pod silnik.
-
[ALL] Podczas mrozu wycieraczki nie wycierają całej szyby w czym problem?
U mnie pomogła wymiana wycieraczek na nowe... Problem też z kilku miesięcznymi valeo xtrm, generalnie te wycieraczki to dla mnie drogi syf, od początku wycieraczka kierowcy źle zbierała i skakała po szybie, zaciągała też przy powrocie część wody na szybę ... Przyszedł mróz i było jeszcze gorzej, do tego wycieraczka pasażera zaczęła też nie zbierać części wody z szyby (zesztywniała na mrozie). Kupiłem tanie bezpiórowe marketowe wycieraczki UniPoint po 12 zł za sztukę i valeo mogą się schować . Ale nie był to zakup w ciemno bo znajomy polecił, poczytałem też na innych forach i wszyscy zadowoleni, tylko ciężko je dostać (ja kupiłem w leclercu) .
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
13 minut po polnocy a ty siedzisz na forum i piszesz o spalaniu ? :polew: - chlopie sylwester baw sie :-) No taki zjebany sylwester w tym roku się mi trafił
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
100 % miasto, nie gaszony na postojach, trochę szaleństw na ręcznym po placyku, dwa razy zakopany w zaspie i spalanko 9.3 na setkę
-
[B5 AFN] Czy te silniki tak maja (temperatura)
Mam co prawda ahu, ale 90 stopni na blacie mam po 5-7 km w zależności od temperatury na zewnątrz, latem wiadomo szybciej. Nie mam klimy, nadmuch ustawiam 1-2 bieg, chyba że szyba mocno zaparowana to 3, temperaturę na maximum. I teraz jak auto dopiero co osiągine 90 na blacie, czyli de facto naprawdę około 80 stopni, to po jakichś 10 minutach na wolnych temperatura spadnie do około 70-75 stopni. Ale jak auto zrobi dłuższą trasę, załapie już 87-88 stopni na kompie to nawet półgodzinny postój na wolnych nie spowoduje spadku temperatury na blacie - wskazówka na 90 stopni stoi jak wryta. Wczoraj na spocie lokalnym właśnie auto stało ponad pół godziny na wolnych, wsiadłem do nagrzanej furki a na blacie nadal było 90 stopni
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Kurna tak patrzę na te foty rezanka i sam nabrałem ochoty coś pomodzić przy aucie , mam nowe radyjko to może odgrzebię i naprawię wzmaka co mi w piwnicy leży i jakąś skrzynię do bagażnika zmontuję . No i fis by się przydał, i kiera skórzana, i lampy zespolone i można by tak wymieniać [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 19:22_________________________________________________fesu sorki że dopiero dzisiaj, ale święta itp. wklejam Twoje wielbłądy: VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 8D0 907 401 F 2 Component and/or Version: 2,5l/4VT EDC 0200AG D61 Software Coding: 02001 Work Shop Code: WSC 01523 4 Faults Found: 01441 - Low Fuel Level Sensor (G210) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent 01442 - Misfire due to Lack of Fuel 35-00 - - 00523 - Intake Air Temp Sensor (G42) 30-00 - Open or Short to B+ 00553 - Mass Air Flow Sensor (G70) 31-00 - Open or Short to Ground