Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. Tych "zadymiarzy" powinni tak spałować żeby ich bryzgające gówno sięgnęło 3 piętra, przeszłaby im ochota do następnych awantur...
  2. Dobrze, że stało się tak przy Tobie, a nie gdzieś w nocy na ciemnym parkingu lub w domowym garażu... Moje przypuszczenia się sprawdziły z przetartym kablem.
  3. Do Mławy masz 200km, 3h jazdy..... Co taki przerażony?
  4. Spokojnie możesz montować.
  5. Ja płukałem układ wodą pod ciśnieniem, pościągałem wszystkie możliwe węże i pompowałem wodę. Wyleciało mnóstwo syfu. Układ trzeba zalać płynem G12.
  6. To druciarze straszni....
  7. To Twoim zdaniem lepiej darować kasę i patrzeć jak ktoś się dorabia Twoim kosztem? Nie ma litości dla dłużników.
  8. Dziś przyjechały i muszę odłożyć na półkę co by się doleżały w spokoju na swoją kolej http://allegro.pl/king-pakiet-2-ksiazek-bastion-to-twarda-2011-i1903310842.html http://allegro.pl/jo-nesbo-lowcy-glow-tani-kurier-larsson-i1911647875.html
  9. To jutro w Siedlcach?
  10. Filtr odmy, coś w rodzaju OIL Catch Tanka, żeby opary oleju nie szły do dolotu.
  11. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=18478.0
  12. Podepnij Vaga i będziesz widział czy wtryski dobrze dają czy leją.
  13. W środku wtyczki jest taka plastikowa przesuwka zabezpieczająca. Trzeba ją przesunąć i wszystkie kable ładnie wychodzą. Ja mam wszystkie kable od kostki radiowej i nic się nie topi.
  14. Postaw się w sytuacji tej kobiety. Chcesz wrócić do pracy i na dzień dobry "won". Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Moja żona była w takiej samej sytuacji. Po wychowawczym na dzień dobry dostała wypowiedzenie z pracy, ze skróceniem okresu wypowiedzenia z 3 miesięcy do 1. Ekwiwalent za 3 miesiące firma musiała jej wypłacić.
  15. Gdyby tak z rok wcześniej zaplanować to kto wie.... może jak na ogólnopolskim by było
  16. Po co kombinować z rurą olejoodporną? Bawić się w łącznie opaskami itd.. Ona przykręcona jest na 2 śruby do bloku silnika. Kupowałem na wiosnę, w Focie 90zł. Nie kupuj używki.
  17. Jestem cały czas 8088352
  18. Ok, to dawaj śmiało. [br]Dopisany: 31 Październik 2011, 11:39_________________________________________________Małe fotostory http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=228052.msg2712185#msg2712185
  19. Wal śmiało.... chyba, że to będzie nie przyjemne dla mnie :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 09:35_________________________________________________Skoro nie pytasz to znaczy, że coś nie przyjemnego...
  20. W AFN pedał gazu połączony jest z potencjometrem linką gazu, która ma około 7cm długości. W serwisie linka z kołyską kosztuje około 130zł, niestety w moim przypadku dostępność na za tydzień. Potrzebne rzeczy: - linka hamulcowa od roweru 1,8mm (może być grubsza), cena 3zł, - koszulka termokurczliwa, - wazelina techniczna, - klucz 10 - płaski, - klucz 8 - nasadowy, - śrubokręt płaski, - złączka elektryczna do połączenie 2 kabli, - kombinerki, - zapalniczka, - wiertarka z wiertłem 3mm, - imadło stołowe. Odkręcamy osłonę plastikową nad pedałami gazu, sprzęgła i hamulca (chyba każdy wie jak się to robi Mamy wtedy "dostęp" do pedałów. Pedał gazu jest obsadzony w aluminiowej łapie. Trzeba go wyjąć. Zamocowany jest na plastikowych zatrzaskach. Trzeba je ścisnąć palcami i pedał wychodzi. Wcześniej trzeba zdjąć jeszcze cięgło, które jest założone na wystający kołek z pedału. Łapa trzymająca pedał gazu. Połączenie cięgła z pedałem gazu. Gdy już pozbędziemy się pedału gazu mamy troszkę lepszy dostęp do potencjometru. Widok na potencjometr. Odkręcamy nakrętkę trzymającą kołyskę. Wsadzamy śrubokręt między kołyskę, a potencjometr i schodzi, zamontowana jest na wyfrezowanym stożku. Linka w kołysce jest zaprasowana z jednego boku. Trzeba rozwiercić ją z boku żeby dało się wyciągnąć linkę. Powiększamy otwór w kołysce po lince. Z linku rowerowej odcinamy odpowiedni odcinek, na wszelki wypadek z małym zapasem, około 10cm Na odcięty odcinek linki wsuwamy koszulkę termokurczliwą i podgrzewamy zapalniczką żeby otoczyła "pancerzem" linkę. Wsuwamy linkę w kołyskę i zakładamy zacisk elektryczny. Smarujemy kołyskę wazeliną techniczną i montujemy wszystko do auta. Jeżeli linka będzie za długa regulujemy luz na plastikowym cięgle. Składamy wszystko i cieszymy się jazdą. Podziękowania dla kolegi Pastaldo za cenne wskazówki.
  21. Porcja fotek ode mnie [br]Dopisany: 31 Październik 2011, 08:59_________________________________________________ [br]Dopisany: 31 Październik 2011, 09:02_________________________________________________
  22. Dziecko pójdzie spać to wrzucę, bo mi teraz klawiaturę wyrywa. Dzięki za udanego S P O T A
  23. Będę. Umówiony jestem na logi
  24. Rano mi pękła linka pomiędzy pedałem gazu a potencjometrem, kosmicznej prędkości 25km/h nie przekroczę Może się jakoś doturlam do Garwolina, jutro na noc planuję wyjeżdżać
  25. Chyba się ostro zapowiada. Ta cisza, aż mi w uszach brzęczy...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.