Treść opublikowana przez kalik
-
[ALL B5] Jest ktos z Brzeska? namiar na uzytkownika....
Kupiłem od niego na początku roku wyświetlacz temperatury i było wszystko OK z jego strony....
-
[ALL] Problem z mechanikiem! Brak słów!
Podejrzewam, że mechanik nie spisał z Tobą żadnego protokołu przyjęcia auta do naprawy i wszystko było na "gębę". Dzwoń na policję, że nie chce oddać Ci auta. Zmięknie. Nie ma prawa zajmować Ci mienia na poczet "wynagrodzenia" za usługę.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja się namęczyłem jak mi trzpień w jarzmie siedział i za cholerę nie chciał ruszyć. Grzanie palnikiem i młotek pomogły dopiero.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dobrze ścisły klucz i przedłużka i leci, chyba, że od nowości nie ruszane...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Jak coś to dzwoń do mnie to może coś podpowiem.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Delikatnie się różni ośka od Q... :gwizdanie:
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Tarcze TRW + klocki Ferrodo + łożyska SKF Żeby się nie oszukać to ze 2h czasu trzeba poświęcić żeby to sprawnie ogarnąć. Tak się wydaje, ale ze wszystkim się schodzi...
-
[ALL B5] Szyba przednia
Może ktoś jej pomógł? A może miałeś jakiegoś "pajączka" od kamienia i go nie widziałeś? Ja miałem małe pęknięcie od kamienia, jeździłem przez 3 miesiące, a potem auto pozostawione na słońcu i pęknięcie poszło przez całą szerokość. Nie ma raczej opcji żeby pękła sama z siebie od naprężenia, czy od wpadnięcia w dziurę. Coś musiało być z nią już nie tak...
-
[ALL B5] Manetka od świateł
Rozbierz manetkę i przeczyść styki, bo się wypaliły. Gdzieś w warsztacie jest wątek o tym. Poszukaj.
-
[B5 AFN] Rozrząd-wymiana
Wszystkie 3 uszczelniacze z przodu są takie same w AFN.
-
[B5 AEB] Nr. skrzyni do mojego AEB
Kolego wybacz pomieszałem troszkę... CTE - 1994 - 1996r (150kM) DHW 1996 - 1998r (150km i 180kM) DVX 1998r ( 150kM i 180kM) EHV 1998r (150kM) DHW i DVX mają przełożenie 3.100 CTE i EHV ---------------- 3.444
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Eh ci ludzie to głupi... jedno co się awanturują, drudzy co nagrywają i trzeci co rozpowszechniają...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Jakoś tak na Siedlce mi pasuje....
-
[ALL B5] Smarowniczki w wahaczach ;-)
Dla mnie te smarowniczki to poroniony pomysł, ale każdy ma swój patent, choć nie zawsze sprawdzony i trafiony...
-
[B5 AEB] Nr. skrzyni do mojego AEB
CTE - 1994 - 1996r DHW 1996 - 1998r DVX 1998r (150kM i 180kM) EHV 1998r (150kM i 180kM) Te 4 skrzynki siedziały w 1.8T w manualu.
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=9pxd42iif_E&feature=player_embedded#!
-
[ALL] Wymiana wahacza - spostrzeżenia
Odkręcasz na górze pod maską 3 śruby i od środka zdejmujesz zabezpieczenie. Żadnego amortyzatora nie odkręcasz do ściągnięcia górnych wahaczy. Odkręcasz go tylko jeśli zmieniasz dolny, główny wahacz.
-
[B5 APT] Po ilu kilometrach wyświetla się service insp?
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4640.0
-
[B6 AVF] Przypalone sprzęgło
Po co się martwić na przyszłość. Skoro piszesz, że sprzęgło bierze normalnie, a nawet lepiej... Na pewno takie przypalenie nie poszło mu na zdrowie i odrobinę mogło skrócić jego żywotność, ale nie ma się czym martwić.
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.youtube.com/watch?v=NQblChJU9YQ&feature=player_embedded#at=156
-
[B5 AVG] Pęknięta miska olejowa, spawać czy wymieniać?
Pewniejszym rozwiązaniem będzie opuścić sanki przedniego zawieszenia. Roboty na dobre pół dnia. Te miski aluminiowe jak się nie mylę składane są na pastę silikonową, bez dodatkowej uszczelki gumowo - metalowej, jak to jest w starszych konstrukcyjnie silnikach AFN, 1Z
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Był ktoś?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Będzie ktoś jutro o tej 18???
-
[ALL B5] Tarcze BENDIX Opinie
Chcesz mieć pewność, że nie wjedziesz sąsiadowi w płot załóż coś sprawdzonego, jak TRW, Bosch, Ferodo... na forum o hamulcach i polecanych podzespołach jest mnóstwo tematów.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Spoko spoko, w te niedziele będę, miałem na myśli ostatni weekend sierpnia.