Treść opublikowana przez kalik
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Panowie zima idzie..... uda się spotkać przed pierwszym śniegiem?
-
[B5 1Z] Ogrzewanie przestaje działać
Auto masz z klimą czy bez? Bo może zacinają się klapy sterujące nawiewami. Przy aucie bez klimy też możesz mieć problem z klapą, ona jest jak dobrze pamiętam na lince i może się do nie do końca otwierać.
-
[ALL] Wymiana wahacza - spostrzeżenia
Za wymianę Za wymianę u mnie biorą około 20 - 30zł za jeden wahacz. Wszystko zależy od uciążliwości wybicia śruby. Proponuję posmarować śrubę smarem do przegubów, następna wymiana nie będzie już taka uciążliwa.
-
Strefa Śmiechu
http://www.milanos.pl/vid-20599-Co-by-bylo-jakby-ktos-z-Twojej-rodziny.html
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Wczoraj przymierzaliśmy dziecko do fotelika Cybex Solution X. Moja mała ma 3 lata i wchodzi w niego szerokością ramion na styk (była w kurtce). Fotelik nie ma możliwości regulacji szerkości, jakoś nie mogę sobie wyobrazić mojego dziecka w nim za te 2 lata gdy jeszcze urośnie. Wpadł nam w oko fotelik Maxi Cosi Air Protect http://allegro.pl/fotelik-rodi-xr-ap-air-protect-maxi-cosi-wys0zl-i1232380910.html Ma bardzo miękką wyściółkę w okolicy głowy, coś w rodzaju poduszek powietrznych. Można go odchylać do tyłu co jest wygodą dla malucha podczas snu. Jest regulacja szerokości, więc fotelik rośnie wraz z dzieckiem. Najważniejsze, że ma bardzo dobre oceny w testach. I teraz pytanie: Czy może ktoś takowy posiada i podzieli się opinią na jego temat oraz jak się go użytkuje?
-
Brak homologacji butli
Zrobić przegląd butli, ale jak dobrze pamiętam dają tylko zaświadczenie na 5 lat lub wymienić butle na nową wtedy jest 10 lat spokoju. Trzecie rozwiązanie: wymontować układ gazowy, pojechać do diagnosty, wyda zaświadczenie o demontażu, jedziesz do wydziału komunikacji, wykreślają wpis z dowodu, jedziesz do diagnosty i robisz przegląd. Przerabiam właśnie ten temat z taty autem.
-
[B5 ADR] Wymiana zimeringu skrzyni
Jeżeli masz delikatne ślady oleju to bym tego nie ruszał do póki nie zacznie kapać. Z tego co pamiętam uszczelniacz jest wciskany. Jedną z lepszych firm produkującej uszczelniacze jest Erling.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Więc mamy podobne gabaryty....
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Ile masz wzrostu? Ja 182 cm i 98kg. Kierowcy ciężarówek maja te przypadłość, że się zaokrąglają...
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Od rzucenia fajek czyli 2 lata przybrałem 20 kg...
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Najgorsze przed Tobą. Jak wytrzymasz tydzien to masz już połowe sukcesu za sobą.
-
[ALL B5] Sprzęgło + wyskakujący bieg
Dla ścisłości do skrzyni wchodzi 2,25 litra.
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Inne firmy na pewno też mają podobne wpadki. Dlatego przekopuję internet i fora żeby odnaleźć taki model, który zapewni bezpieczeństwo mojemu dziecku. Chicco dało d*py z Proximą, zwrócono im uwagę, a oni nadal sprzedają te foteliki. Dlatego trzeba podjąć walkę i zbojkotować ich wyroby. Może wtedy zaprzestaną tego procederu i zaczną dbać o polepszenie jakości swoich wyrobów. Ponawiam pytanie: Może ktoś użytkuje fotelik firmy CYBEX Solution X? http://allegro.pl/new-2010-fotelik-cybex-solution-x-3x-gratis-i1222131280.html
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Tak, wiem, ale skoro taka firma jak Chicco robi takiego bubla i zasłania się tym, że to dla ludzi mniej zamożnych, to ja tej firmie dziękuję i nie kupię żadnego innego jej wyrobu.
-
[ALL B5] Sprzęgło + wyskakujący bieg
Nie chcę wydawać diagnozy, że to na 100% synchro, bo może to być równie dobrze spowodowane uszkodzonymi poduszkami skrzyni biegów. Ale niestety w większości przypadków tak się dzieje, tryby mają skośne zęby i przy słabym synchronizatorze się rozsuwają. W starych Oplach Vectra 3 bieg lubi wyskakiwać, czasami wystarczyło tylko dać dystans w postaci podkładki z puszki po piwie i problem znikał. Tylko proszę mnie nie skrzyczeć za takie rady, to tylko przykład.
-
[ALL B5] Sprzęgło + wyskakujący bieg
Wyskakujące biegi związane są zazwyczaj z nietrzymaniem trybu przez synchronizator.
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Ja widziałem wczoraj to.... http://uwaga.onet.pl/32657,wideo,171898,niebezpieczne_foteliki_samochodowe_dla_dzieci,niebezpieczne_foteliki_samochodowe_dla_dzieci,reportaz.html
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Może ktoś użytkuje fotelik firmy CYBEX Solution X? Zastanawiam się nad zakupem tego sprzętu, w testach ADAC wypadł całkiem nieźle. Miałem kupić Chicco KEY 2-3, ale jak zobaczyłem filmik na youtubie to mnie w żołądku zaciska, że przez 2 lata woziłem dziecko w foteliku tej firmy. http://allegro.pl/new-2010-fotelik-cybex-solution-x-3x-gratis-i1222131280.html
-
Strefa Śmiechu
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,8372316,Pomnik_za_12_tys__zl____ze_styropianu.html
-
[ALL B5] Gniazdo 12V z boczku bagażnika - AVANT
Jeżeli pokusisz się o podciągnięcie kabla od aku to pamiętaj założyć bezpiecznik jak najbliżej podłączenia pod +.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
To może jutro koło 18 - 19 ?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Bry...
-
[B5 AFN] Wieczne problemy z ogrzewaniem !!!!
U mnie po wymianie płynu i pompy też straciłem ogrzewanie. Problemem okazała się zapchana syfem nagrzewnica. Podłączyłem wąż ogrodowy do króćca nagrzewnicy i płukałem, poleciało mnóstwo syfu. Złożyłem całość, przez 3 dni jak sprawdzałem to grzało. Potem znowu zimne powietrze leciało. Przepłukałem jeszcze raz nagrzewnicę, poleciało jeszcze więcej syfu. Od tamtej pory grzeje jak wściekła.
-
Przepisy kulinarne
Zapiekanka z piersi kurczaka z makaronem i pieczarkami. (eksperyment własny). Składniki dla 2 osób: 4 -5 pieczarkę średniej wielkości; 2 duże cebule; śmietana do zupy 18% (200ml); filet z piersi kurczaka; 1/4 paczki makaronu (rurki); sól, pieprz, bazylia, oregano; 3 ząbki czosnku; 10 dkg sera żółtego; oliwa do smażenia. Przygotowanie: Cebule zetrzeć na drobnej tarce i zeszklić na patelni, zetrzeć pieczarki i dodać do cebuli, całość dusić na wolnym ogniu około 5 minut. Pierś kurczaka pokroić w drobną kostkę i podsmażyć na drugiej patelni (mięso zrobi się bielutkie). Usmażoną pierś dodać do cebuli i pieczarek, przyprawić solą i pieprzem. Całość dusimy na wolnym ogniu jeszcze chwilę i dodajemy śmietanę. Dodajemy przeciśnięty przez praskę czosnek, przyprawiamy roztartą w dłoni bazylią i oregano, dusimy jeszcze chwilkę. Całość ma być dosyć gęsta. Ugotowany makaron przekładamy do naczynia żaroodpornego, dodajemy sos mięsno - pieczarkowy i mieszamy żeby wszystko się połączyło razem. Całość posypujemy tartym żółtym serem i zapiekamy pod przykryciem w piekarniku rozgrzanym do 180 st przez około 20 - 25 minut.
-
Strefa Śmiechu
http://www.milanos.pl/vid-19694-Jak-nie-strzelac-arbuzami.html