Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat

Treść opublikowana przez turzol

  1. turzol odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany 3.0TDI przedlift w automacie. Jakie tam skrzynie można spotkać - S-tronic czy tiptronic ? A może obie? Ma ktoś wiedze w temacie?
  2. turzol odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Panowie czy zakładająć oryginalny bixenon z wersji USA będę miał samopoziom?
  3. Nie miałem okazji jechać tym autem w deszczu. W przyszłym tygodniu wyruszamy nim zrobić kilka tys km więc pewnie będzie okazja sprawdzić je w różnych warunkach, wtedy dam znac jak sie sprawują.
  4. Montowałem Osram NB Laser H7 w samochodzie żony (Golf V). Jeżeli chodzi o barwę to nie spodziewajcie się rewolucji. Jest dominacja światła w barwie białej jednak wpada w odcień żółty co już może niektórym przeszkadzać. Mi głównie chodziło o poprawę w kwestii ilości światła i tutaj Laser spisują się świetnie - Wcześniej siedziały zwykłe H7 i różnica w ilości światła jest znacząca.
  5. Siema ze stadionu Multis dzięki za wlepe Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kiera mi zostanie z B6 bo zostawiam sobie wiec ten mod mi odpada Znalazłem ciekawą ale na 90% robiona przodem, bo 2010 i polift? http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=234900927&scopeId=C&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&fuels=DIESEL&isSearchRequest=true&maxPrice=17500&minPowerAsArray=147&minPowerAsArray=KW&minFirstRegistrationDate=2009-01-01&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&pageNumber=3
  7. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A co do B8 3.0 TDi dlaczego przedlift a nie polfit? Pomijając cene. U mnie cena gra rolę, polift to grubo ponad >100K a to już nie na moją kieszeń. Chociaż nieukrywam że będę chciał robić go na polifta wcześniej czy później więc rozważam też zakup lekko muśniętej przodem, tak żeby od razu po zakupie założyć front z polifta .
  8. Mam te same felgi na zimę Ten dystans na tył 25mm jest ok? Nie wystają Ci felgi poza obrys? Pytam bo ja chciałem dać dystanse po 20mm na oś i mam obawy że będzie wystawać.
  9. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z B8 to są cyrki, ja zawężam się do przedlifta 3.0TDI z prywatnych ofert i rozrzut cenowy powala Od 10tys do 25, mowa o ojro Te najtańsze odrzucam z automatu bo widać że wymęczone. Jak już znajdę coś po środku to coś zawsze mi brakuje. Albo bez bixów , a jak już ma bixy to ma zwykłą klime (to tam pryszcz bo pewnie od razu bym rezał 3strefy) + panorama (której nie chce za nic w świecie). Ideałem byłaby taka opcja dla mnie, ale kierwa znów cena poza zasięgiem http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=233915439&scopeId=C&adLimitation=ONLY_FSBO_ADS&fuels=DIESEL&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&minFirstRegistrationDate=2009-01-01&maxFirstRegistrationDate=2011-12-31&minPowerAsArray=147&minPowerAsArray=KW&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&pageNumber=3 Turzolku szukasz B8? Kumpel będzie sprzedawał 3.0TDI szare (nie wiem czy nie daytona) w mega spasie tylko że automat. Auto w fajnym stanie. Byłbyś zainteresowany? Ja szukam CAHA najlepiej z q ale muszę najpierw pogonić swoją co chyba nie będzie łatwe Grzesiek graty ale tak jak Turzol dla mnie również C6 to za duża krowa. Jechałem kilkoma B8 i to auto to już granica górna wielkości jak dl amnie Mordo daj więcej info na priv odnośnie tego 3.0 kumpla, z tym że ja bardziej planuje zakup maj/czerwiec, bo wtedy będę kilka tygodni w DE i coś mógłbym podziałać w temacie.
  10. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wkładali s-tronic czy TIP przy B8 3.0TDI bo glupieje ogladając te aukcje? Też bym w sumie chciał automat teraz, ale ostatnio miałem pogadanke z szefem pewnego serwisu, który prywatnie kupił w salonie A6 C7 polift z S-tronic, w którym skrzynia się wysrała przy 27tys km. Auto na lawecie wylądowała w Audi a tam gwarant robi cyrki, proponując mu partycypacje 50/50 w kosztach naprawy - bagatela 46tys PLN Z tego co mówił to walczy z nimi już pół roku, a auto stoi na placu i gnije
  11. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z B8 to są cyrki, ja zawężam się do przedlifta 3.0TDI z prywatnych ofert i rozrzut cenowy powala Od 10tys do 25, mowa o ojro Te najtańsze odrzucam z automatu bo widać że wymęczone. Jak już znajdę coś po środku to coś zawsze mi brakuje. Albo bez bixów , a jak już ma bixy to ma zwykłą klime (to tam pryszcz bo pewnie od razu bym rezał 3strefy) + panorama (której nie chce za nic w świecie). Ideałem byłaby taka opcja dla mnie, ale kierwa znów cena poza zasięgiem http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=233915439&scopeId=C&adLimitation=ONLY_FSBO_ADS&fuels=DIESEL&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&minFirstRegistrationDate=2009-01-01&maxFirstRegistrationDate=2011-12-31&minPowerAsArray=147&minPowerAsArray=KW&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&pageNumber=3
  12. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobrze, że wyciągasz takie wnioski Ja póki co męcze już 5-ty rok B6 i nie ukrywam wiele razy zaświtało żeby zmienić, ale jak sobie przypomnę potem jak długo szukałem swojej to mi się odechciewało znów przez to przechodzić Tylko teraz jestem pod ścianą bo mam konkretną osobę, która daje na stół konkretne pieniądze, a poza tym auto będę miał pod nosem bo to kolega z pracy. Mi taki układ w sumie pasuje, dlatego uruchomiłem kontakty i coś tam zaczynam przeglądać, ale na razie bida w temacie, a poza tym nasz wspaniały rząd kręci coś z akcyzami Gdybym miał inne priorytety to pewnie pomykałbym już dzisiaj A4 B9 albo A6 C7, ale wolałem zainwestować pieniądze w coś innego, z nadzieją że kiedyś mnie będzie stać na nowe takie auta
  13. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oby multi sie sprawował i nie sprawiał problemów C6 polift jest przepiękne, ładne koło mu zapodasz , kilka modów i nic do szczęścia nie potrzeba. Jeszcze raz gratuluje, ważne że auto sprawdzone i nie kombinowane.
  14. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bardzo fajna sztuka. Gratulacje. Polift robi jednak robotę. Dawno bym się na to przesiadł, ale dla mnie za duża krowa. Robiłem kilka przymiarek i jednak A4 gabarytami jest dla mnie idealne. W A6 czuć tą wielkość która mnie przytłacza. Ale jako rodzinny dupowóz to bardzo dobry wybór
  15. Spróbuj VAG, połącz się z navi - 56, następnie adaptacja, kanał 067 i wpisz 0, potem TEST i SAVE.
  16. Ja kupowałem nowa metalowa w Aso jakieś 4 lata temu i póki co wyglada nadal jak w dniu zakupu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. W jakim A4? Bo w B6/B7 oryginał był z LMO na 100% Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. turzol odpowiedział(a) na BEX4 temat w Audi A4 B6/B7
    Da się uruchomić open ceremony mając FVIZ.
  19. Tak. Trochę się naczekalem na termin u nich Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Stare dobre 1.6MPI
  21. nie mogli Ci tego gdzieś schować ? ja to mam schowane w popielniczce Akurat w Golfie nie ma gdzie schować za bardzo, a tak przynajmniej jest w miare czytelne dla baby. Pajda - zakładali mi to na Dobrego Urobku w Katosach. Za bardzo nie wiem co tam są za komponenty, kazałem wybrać najlepsze co jest obecnie dostępne na rynku Butla 59litrów, wlew pod klapką.
  22. turzol odpowiedział(a) na djjary temat w Audi A4 B6
    Zderzak z S4 to jedna skorupa bez dokładek i łaczeń. S-line to zderzak dwuczęściowy, element dolny to dokładka. Jeszcze jedna fotka
  23. Moje pierwsze auto zasilane lpg, trza to opić Żona zadowolona, ja mam z bańki bo nie muszę się już dociepywać do wachy
  24. Kilka osób w tym i ja zaobserwowało szuranie właśnie po przejściu z 5W30 na 5W40. U mnie od razu praktycznie po wyjeździe z warsztatu gdzie zmieniałem olej usłyszałem szuranie. Wcześniej jeździłem na 5W30 Shella i nic nie szurało a słuch mam wyczulony na obce dźwięki. Niedługo będę zmieniał turbo na inne to zalewam 5W30
  25. Dobry ! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.