Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. jeśli auto ma swoje lata i przebieg dać mu już dojechać do końca na parametrach fabrycznych wówczas jest szansa że najdłużej posłuży, wzrost mocy spowoduje obciążenie silnika/skrzyni i podzespołów co może zakończyć się wydatkami
  2. W 3.0 TDI problem jest z ciśnieniem oleju i to tunerzy podnoszą ale żeby w 2.0 było to nie słyszałem Od kiedy tunerzy podnoszą ciśnienie w 2.0?? ktoś podnosił z użytkowników jeszcze??
  3. jadąc w mieście na zimnym muskając gaz obroty max 1600 co chwila światła patrzyłem ostatnio przy 0 stopniach na zewnątrz 7km i 90 było na blacie moze q5 troche cięższe ale nie sądzie aby w a4 potrzeba było 2 razy tyle przejechać
  4. też chciałbym ale mój próg tolerancji się kończy jeśli koncern uczy się na autach właścicieli i za pieniądze właścicieli zamiast robić testy.. ps.już za rok chińczycy zaleją u nas rynek i możliwe że okaże się iż robią dużo tańsze i mniej zawodne auta niż tak potężna grupa jak VAG, obym się mylił..
  5. skutecznie doprowadzą do odejścia ludzi od marki
  6. po remoncie to nie wiadomo kto co i jak robił, zrobisz remont będziesz miał spokój... litr oleju na tysiąc to jest dramat ps. nie ma wycieków silnik?
  7. po remoncie?? bo chyba nie oryginał??
  8. za dużo, 7-10km max bynajmniej u mnie tak łapie 90 na zegarach przy tej temperaturze na zewnątrz, coś masz nie tak... tymbardziej jedziesz trasą jak rozumiem min 90 km/h
  9. podobno teraz samochody tanie to do kwoty 50k - nieźle się czasy zmieniły...
  10. RALF76 odpowiedział(a) na TomOskroba temat w Audi
    jeśli do 2035 będziemy mieli prąd z węgla to nie będzie za ciekawie
  11. RALF76 odpowiedział(a) na TomOskroba temat w Audi
    od 2035 będzie zakaz sprzedaży spalinowych więc czy to diesel czy benzyna nie będzie znaczenia a za spalinówką jeszcze zatęsknimy...
  12. Jak jest luźna ta rozetka na zdj j/n to się coś urwało czy wypięło? W fotelu jest chyba druga część ale jak to się wciska/wkłada? dokładniej czy ta część oznaczona strzałką na czerwono czyli rozetka która jest nad siedzeniem łączy się jakoś z tą pod tapicerką? a może to jeden element??
  13. po to jest max żeby nie wlewać więcej, zostaw nie ruszaj, najwyżej dostaniesz z auta komunikat aby upuścić oleju...
  14. RALF76 odpowiedział(a) na mhmm temat w 2.0TDI
    z czego to może wynikać? oprogramowanie? wychodzi na to jakby dana generacja różnie wypalała
  15. RALF76 odpowiedział(a) na mhmm temat w 2.0TDI
    wniosek, nowsze auto tym częściej wypala, w moim byłym a4b8 wypalał się co 800km a teraz w Q5 średnio co 450km w mieszanym trybie 20% miasto a 80% trasa a jak z olejem w DTPA? bierze?? są przypadki na forum że tak - pytanie czy wszystkie...
  16. RALF76 odpowiedział(a) na mhmm temat w 2.0TDI
    jak jest zimniej 60% trasa 40% miasto to tak wypala, na trasie ciągła jazda dochodzi do 600km lub więcej
  17. zakładaj taki sam rozmiar na wszystkie 4 opony dla quatrro i poczytaj niżej Zasady doboru opon do aut z napędem 4x4 WWW.OPONY.COM.PL O czym musisz pamiętać kupując opony do samochodu z napędem 4x4? Sprawdź, jak wybrać opony do aut z napędem na 4 koła.
  18. dźwięk jakby dwumasa się rozleciała, wejdź pod auto i zobacz czy to na połączeniu skrzynia silnik nie słychać
  19. olej musiałby być z frytek/smoła żeby miał wpływ na spalanie, jak często wypala się dpf?
  20. uwielbiam serwisy po takich stwierdzeniach, w toyocie hybrydzie serwis mówi ze jak auto 2 dni stoi i rozładuje się aku 12V to twierdzą że za mało jeździsz, w złą stronę to idzie.. w ASO audi powiedzieli co jest przyczyną tego dźwięku np: zardzewiałe tarcze?
  21. tak, można to wyzerować ale zanim zrobisz wrzuć tutaj zdjęcia pamięci tymczasowej i długookresowej (przy długookresowej będzie widać kiedy była wyzerowana)
  22. 1.zrób auto skan i sprawdź czy są błędy 2. zresetuj ustawienia pamięci tymczasowej i obserwuj (może aku był odpięty i coś się zresetowało) 3. jest chłodniej spalanie ciut wzrasta Reasumując wróżymy ... a jak pamięć długodystansowa? spalanie wzrosło?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.