Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. A ile momentu obrotowego? Mulitronic nie lubi większych obciążeń. Przy FWD to i tak ma znikomy sens.
  2. Nowe Q7 3.0 TDI w zakresie 0-100km/h daję radę. Ostatnio jeden właściciel takiego setupu coś tam się chciał pościgać i przy 220 zaczął zostawać w tyle
  3. Przede wszystkim skrajne przypadki jak to, że Ci popęka ten dystans czy śruby szlag trafi i w nieciekawej sytuacji na drodze stracisz koło. Poza wyglądem nic ciekawego stosowanie takich dystansów nie przynosi, w teorie że magicznie poprawiają właściwości jezdne nie wierzę.
  4. Nie boisz się potencjalnych konsekwencji stosowania takich dystansów? Nie wiem jak można mieć wyższy priorytet dla wyglądu auta niż bezpieczeństwa.
  5. Komunikat na FIS jest normalny - dzieje się tak zawsze, gdy VCDS łączy się ze sterownikiem ABS. Generalnie nie masz żadnych błędów, które wskazują na usterki.
  6. Mam wrażenie, że kasa to się jeszcze przyda. Na sprzęgło, przeguby czy nawet półosie
  7. komoornik odpowiedział(a) na cooler100 temat w Audi A4 B8
    Ustaw te światła wyżej. Weź sobie kogoś z drugim autem i sprawdź czy oślepiasz.
  8. komoornik odpowiedział(a) na cooler100 temat w Audi A4 B8
    Ustawiałem swoje lampy na 3 stacjach diagnostycznych. Na 2 z nich zostały ustawione zbyt nisko, na 1 zbyt wysoko. W końcu sam korygowałem ustawienie - sprawdzając dokładnie z drugim autem, że nikogo nie oślepiam.
  9. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak chcesz coś ledami osiągnąć w halogenie, to muszą być "grube" tematy. Są specjalne high power ledy z porządnymi radiatorami, ale to pewnie z 50 USD trzeba liczyć.
  10. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja wrzuciłem Xtec 4200k. Barwa zdecydowania bardziej biała, ale bez szaleństw.
  11. Duża szansa że to odma.
  12. Do oświetlenia wnętrza można sobie wsadzić cokolwiek, nie jest potrzebny żaden CAN BUS. Nie ma diagnozy.
  13. A jaki sens mają te mody przy FWD, gdzie jeszcze sprzęgło ledwo domaga?
  14. A jaki powód sprzedaży? Ile za turbo?
  15. Tak, nakierujemy Cię na diagnostykę. A potem można sobie pogdybać.
  16. Z mojego doświadczenia wynika, że komunikat pojawia się jak pierwszy raz w danym sterowniku zmienia się kodowanie. Ale nie zawsze.
  17. komoornik odpowiedział(a) na seb100 temat w Audi A4 B8
    Jak był VCDSem robiony jakiś scan, to powinien być log.
  18. Wielokrotnie.
  19. komoornik odpowiedział(a) na seb100 temat w Audi A4 B8
    Podłączyć się do obecnego sterownika, wejść w Long Coding i skopiować kodowanie. Potem wkleić w zmienionym sterowniku i zaakceptować kodowanie.
  20. komoornik odpowiedział(a) na seb100 temat w Audi A4 B8
    Kodowanie jest w sterowniku Webasto. Jak będzie inne, to trzeba je podmienić. Bez ściągnięcia CP, żaden komponent nie działa w pełni. CP w ASO od 250 PLN.
  21. Kurczę, można kupić fajne B8 nie w dieslu
  22. Znaczek TDI zostaw
  23. Jeden z tańszych modów, biorąc pod uwagę efekt "wow". Na 90% do zmiany Gateway (~ 200 + ochrona komponentu ~ 250) + lusterko (~ 250).
  24. Start/stop w grupie VAG działa w zimę bardzo dobrze. Jak silnik jest nagrzany, to temperatury w okolicy 0 stopni mu nie przeszkadzają.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.