Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. No ale to zakodowałeś w sterownikach z tyłu?
  2. Patrzysz na stare Q5, pod karoserią to samo co A4/A5 - i na forum jest tego opis. Ale to zupełnie inna platforma.
  3. Coś mało Nm, nawet jak na serię. Jest Quattro - nic tylko robić program.
  4. Dzwonisz do ASO i Ci podadzą.
  5. Wrzucasz screeny gdzie jest zaznaczony LED
  6. Ponawiam pytanie, czemu w B8 ma być led?
  7. A jest jakiś manual jak rozebrać licznik?
  8. Nie ma tu znaczenia czy z górki czy nie, auto na tempomacie hamuje.
  9. Ciężki temat. Można spróbować zbadać spaliny. Ale tak to w prosty sposób bez zrobienia km nie sprawdzisz.
  10. komoornik odpowiedział(a) na artur2910 temat w Audi A4 B8
    Powiem tak. Autoryzowanych dystrybutorów Osram jest nie aż tak dużo. Jak swego czasu kupowałem, to zwykły żarnik D3S najtaniej był po 322 zł za sztukę.
  11. Koszty przeróbki są takie, że mało kto się na to decyduje. Rozsądniej jest sprzedać auto i kupić inny egzemplarz.
  12. Spora część warsztatów skrzyń automatycznych nie wie, że istnieje zestaw naprawczy mechatroniki. A nawet jeśli wie, to mają sporą przebitkę cenową.
  13. Niestety. Zapewne skończy się na tym, że to będzie do sprawdzenia po rozebraniu.
  14. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Inny jest sygnał niż od czujnika otwarcia samej klapy?
  15. Oczywiście że wykorzystuje hamulce. Przecież to czuć, auto nie jest w stanie tak znacząco hamować silnikiem.
  16. Było całkiem spoko jakieś 2 tygodnie temu. Teraz znowu się robi choinka. Trzeba się za to zabrać.
  17. I to na pewno przez pierwszy błąd. Wygląda na problemy z DPF.
  18. Jak Ci padnie np. czujnik temperatury oleju w skrzyni S Tronic, to prędzej ASO Ci to zdiagnozuje i zakwalifikuje zestaw naprawczy do wymiany. A większość speców od skrzyń automatycznych będzie chciało naciągnąć na ogromne koszty.
  19. komoornik odpowiedział(a) na Krz.1 temat w Audi A4 B8
    Temat na forum przewija się mniej więcej co kilka dni. Jeśli FWD to tylko Multitronic. Nie wiem jak można tego nie rozpoznać, wirtualne biegi powinny być tylko w trybie Sport. A w trybie Drive ewidentnie czuć jak auto przyspiesza a obroty się praktycznie nie zmieniają.
  20. Temat do zamknięcia, bo to nie Tico żeby stawiać jakąkolwiek diagnozę bez odczytu błędów.
  21. komoornik odpowiedział(a) na daniel12345 temat w Audi A4 B8
    Intercooler w B8 jest dosyć niski, ale szeroki.
  22. Nikt tu nie mówi o prawilności, proszę o jakieś dowody że w zwykłej odbłyśnikowej lampie nie będzie to powodować oślepiania.
  23. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To już mogłeś uwalić kabel. Klona wykorzystuje się tylko z wersją jaka była z nim dostarczona.
  24. Jeśli w lampie nie ma soczewki, to praktycznie nie ma opcji aby skutecznie ukierunkować promień świetlny.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.