Treść opublikowana przez tomekhxc
-
a4 b6 s-line AWX !!
tu kolego jest dzial o b5
-
[ALL B5] Audi S4
swietna fela:naughty:
-
Podkręcenie mocy w Rzeszowie
fabryka mocy ogolnie ok ale troche kasy sobie licza ---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ---------- pisz do gregor10 on ci ogarnie temat zna sie na rzeczy:wink:
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
o wow po wsadzeniu dp taki dzwiek i wydech seria tak?
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
za molo przycioles pewnie , nie chodzi nawet juz o blotnik widac nawet ze gora zderzaka z dolem sie nie zrownuje
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
zmieniaj heble bo toto nie hamuje w ogole
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
oz kutwa ale kolo:slina:
-
Malowanie skorodowanego tłumika w A4 B7 1.8T
pewnie tak jak przed malowaniem:grin:
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
swietna ta fela:naughty: kris z tylu z ta felga nawet tarczy ani zacisku nie widac:grin:
-
ktoś wie jak zamontować panel przedni od uchwytu na napoje
na odwrocie powinny byc takie plastikowe lapki i wtedy wkladasz panel pod katem i powinno siedziec , chyba ze masz wyurywane i nie ma nic wtedy to raczej przykleic na jakims dobrym kleju
-
czarna a4 b6 avant ciągle się zmienia ;)
przod ciekawy ladne kolo , ogolnie fajne auto ale te rynny z tylu to masakra nissan GTR ma mniejsze
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
jak przyjdzie dobra zima uzyjez jazdy z Q :wink:no w spalaniu dobry wynik:wink:
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
a jak wiesz jak przy bose bedzie dawalo:grin:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
miales okazje Grzegorz pobawic sie Q w gorach po sniegu ? czy drogi czarne byly
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
dzisiaj Jarek na myjce pod castorama , ciagle tylko pucuje i myje i myje i pucuje swoja fure
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
tak wiem, jednak ciągle nie po drodze mi do spawacza hehe mam to samo tyle razy sie wybieram a wybrac sie nie moge
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
hmmm Tomasz a moze by tak koncowki glebiej schwac:wink:
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
mogly by byc
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
mawet jesli byl dal srodkowy to i tak leb ci urwie , nie mowiac co by bylo bez niego , ogolnie taki customowy wydech nie ma sensu ale mozesz prubowac, jesli zalezy ci na dzwieku to zmien tylko koncowe
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
http://a4-klub.pl/nadwozie-14/all-b6-osadzanie-emblematow-tylniej-klapy-schemat-185297/
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
a gdzie opony?
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Lukasz powinno byc oki w ori s4 tez jest chyba czarny mat , chyba ze sie myle:wink:
-
Przyciemnie przednich lamp przedliftowych z kierunkowskazem
mozliwe bo u mnie sa na spinkach i uszczelce po zdjeciu spinek ladnie klosz odchodzi, moze twoje parowaly i ktos poprostu uszczelnil:wink:
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
te przednie lampy:jerk:
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
no ok ale w jakim celu sie tego uzywa? mozna mrugnac kilka razy dlugimi i tez bedzie to samo ....czy nie ?