Treść opublikowana przez tomekhxc
-
[ B6 TDI ] by Tucholo 156KM Avant Atlas / MS DESIGN / OEMS IFG10 19" / SPORTLINE / Skóra / Bixenon / Audiolka NA SPRZEDAŻ
tucholo witaj w gronie B6 Division
-
B6 DIVISION
witamy nowego w divisionie tucholo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
B6 DIVISION
opone w takim rozmiarze jak moja z wiekszym indeksem jest ciężko dostać , co innego np 17 tutaj juz jest wybór
-
B6 DIVISION
Pany macie cos do siebie to załatwiać na pw a nie rzucać mięsem tutaj , troche kultury bo aż nieprzyjemnie sie czyta .
-
B6 DIVISION
Aktualnie , R19/9,5J , zależy o które auto pytasz b6 czy b7
-
B6 DIVISION
Jeszcze nie założyłem :/
-
B6 DIVISION
8,5J dawniej takie miałem i były praktycznie na równo z błotnikiem
-
B6 DIVISION
35 smiało wejdzie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ale pitolisz jak stara baba
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
nice Jędruś gwint jak najszybciej . koło swietne
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A no wlasnie juz dawno mówiłem zeby jechał
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
. Trzymaj to sie nie psuje teraz to te dwa lata musisz nadrobić a nie ze cie nie bedzie
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
Jest kosa , jak jeszcze gwint dojdzie to juz całkiem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
I jak tam zlocik udany ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
qrde taka pogoda i zamiast na spota do roboty trzeba jechać
-
Audi a4 b6 Zbierająca się woda na podłodze pasażera za kierowcą
otóż to trzeba wyściagać wycieraczki żeby sie do obudowy dostac . u siebie musze kupic ten plastik caly podszybia bo go nie ma i tam po deszczu lub umyciu woda stoi
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
koło dobre , heble
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja odpadam
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
byłem , widziałem
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
do felg jeszcze daleka droga musze ogarnąć hamulce , zaraz sciągam te zimówki stawiam na klockach i pucuje nadkola żeby było czysto , pózniej jakies dystanse jeszcze no i składać do kupy. najwiecej satysfakcji mialem przy tym gwincie poniewaz kumpel mi użyczył podnośnika a wszystko robiłem sam , gwintu zostało jeszcze z 5cm do opuszczenia na razie siedzi do połowy
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
nie bardzo bo w niedziele jade w delegacje i z tydzień auto bedzie stało nowy M.O.D z nowości to to dziwne zawieszenie wleciało ....
-
B6 DIVISION
na stówe jakiś fejk bo ogloszenia z fotami jego ex juz dawno byly i to kilka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
o moje tereny widze Witaj na forum
-
B6 DIVISION
Eeee tak rano to tylko kawa na rozbudzenie