Treść opublikowana przez Wihajster
-
wymiana radia
no to kurde nie wiem co jest grane w poprzednim aucie pioneer dzialal wspaniale moze ktos inny sie jeszcze wypowie
-
Gdzie znajduje się antena?
na tylnej szybie
-
wymiana radia
Moja delta ostatnio zaczeła nawalac wiec postanowiłem zapakowac swojego pioneera.Wczoraj podłączyłem bez zadnego kłopotu bo iso zrobiło swoje.Gra.Ale,własnie to ale.Stara poczciwa Delta grała moze nie za dobrze jakosciowo ale grała a moj pioneerek ma kłopoty z falami.Co chwile zanika sygnał faluje a napewno jest dobry.Pytanko czy w instalacji samochodowej jest jakis wzmacniacz antenowy który w delcie działał a w tym nie??Moze jakis kabelek trza gdzies dodatkowo podlaczyc??wiecie moze??
-
zimny nawiew
filtr sie wymienia a nie czysci a znajduje sie w komorze silnika na podszybiu z prawej strony od pasazera
-
zimny nawiew
lepiej przeczyscic i pozniej uzywac jak nalezy
-
zimny nawiew
wymiana filtra przeciwpylkowego i odgrzybienie układu klimy pomoze na bank
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
to juz lepiej zalac lotosem niz podrobka nie wiadomo czego castrola :razz:
-
Przy włączeniu nawiewu coś (słychać) jakgdyby się odklejało?
moze auto masz po dzwonie i nie pospawali go a polepili tasma?? :razz: zart.nie wiem co twojemu autku dolega :roll:
-
[B5 AFN] Szrpanie podczas ruszania
szkoda ze nie pisze kup teraz za 100
-
kupno audi a4 1,9 Tdi
to powinienes zagrac w totka bo widze ze masz farta
-
słabo przyspiesza moja tdi
jak jezdziła nim kobieta od samego poczatku to autko jest pewnie totalnie zmulone trza probowac go przegonic az sie rozkreci no chyba ze przepływka go muli
-
[B5 AFN] Drgania, wibracje, telepanie
pod pedałem sprzegła zawsze sa drgania a jesli chodzi o poduchy to tak telepie sie cała buda z lewarkiem włącznie jak sa uszkodzone
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
dobra cena i przynajmniej wiadomo ze nie podroba
-
Pedał sprzęgla - czuć jakby pracę silnika na pedale.
dzieki .pobawie sie z tym w weekend
-
Pedał sprzęgla - czuć jakby pracę silnika na pedale.
tez tak mam ale strasznie mnie wkurza skrzypiacy pedał sprzegła trza to w koncu popsikac jakims ustrojstwem tylko tyle ze tam jest ta cholerna osłona i nie wiem jak sie do niej zabrac bo zadnych srubek nie widze Oslone zdejmiesz odkrecajac 4 sruby. Dwie sa pod oslonka bezpiecznikow (uwazaj zebys oslonki nie polamal), nastepne dwie to jedna jest z lewej na samym poczatku tej malej pulki u gory, a druga z prawej strony u gory. Po odkreceniu ciagniesz do siebie. czyli najpierw musze osłone bezpiecznikow zdjac ??zeby te srubki sie ujawnily??
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
Opinie są jak dziury w d*pie - każdy ma swoją :twisted: poza tym pisze się badziewia :mrgreen: no przeciez jest badziewia :razz: :mrgreen:
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
Rozumiem że to są te co ty miałeś i odradzasz?? :mrgreen: czuje sie urazony jak mozesz nigdy takiego badziewia nie zalożyłbym.a poza tym mam avanta :razz:
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
a to co za paskudctwo???bleee nie pokazuj takich linków wiecej :twisted:
-
Klima, coś hałasuje po włączeniu
u mnie po wlaczeniu klimy piszczal wentylator WD 40 psiku psik i juz cisza nastała
-
Pedał sprzęgla - czuć jakby pracę silnika na pedale.
tez tak mam ale strasznie mnie wkurza skrzypiacy pedał sprzegła trza to w koncu popsikac jakims ustrojstwem tylko tyle ze tam jest ta cholerna osłona i nie wiem jak sie do niej zabrac bo zadnych srubek nie widze
-
[B5 AFN] Drgania, wibracje, telepanie
masz racje mam to samo. jak jest zimno to wszystko w porzadku ale jak sie ociepli to wszystko sie telepie.w zimie zadnych problemow z tym nie ma naszczescie juz planuje wymiane tych poduch
-
FIS do A4 1.8 20v z 1995 roku
9B0 953 503 H
-
FIS do A4 1.8 20v z 1995 roku
8D9 953 503 D
-
Woda z tłumika i wyciszenie pracy silnika 1.9 TDI w Audi A4 B5
kapie ci z diesla??nie mozliwe??pierwsze slysze.u mnie nic nie kapie :razz:
-
[a4 1,8 avant quattro]problem po zalozeniu sekwencji
kolejny przykład do unikania gazu niestety :???: