Treść opublikowana przez sysek27
-
B8 TrOOOOp
Panowie szybkie pytanko ponieważ zabrałem się za montaż tej nowej tapicerki u mnie i wszystko fajnie podłączyłem kostki w boczkach wszystko zakodowałem(pakiet światło i klamki podświetlane) wszystko działało tzn. się działa, ale klamka w przednich drzwiach od strony pasażera przestała świecić sprawdziłem dioda jest dobra instalacja też kodowanie też tylko sterownik nie wysyła napięcia na 3PIN-ie(sprawdziłem po odłączeniu kostki miernikiem , że nie ma tam napięcia) to teraz pytanie co się mogło podziać sterownik nawalił czy może być jakaś inna przyczyna?
-
Wygłuszanie drzwi oraz poprawa seryjnego MMI audio + podświetlenie schowka
Cieżko dostać taki wymiar, tam jest 3,2' czyli 8cm odstęp śrub, druga sprawa to głębokość?! Ciekawy jestem czy magnes większy wejdzie... Jest dość fajny głośnik JBL w to miejsce tylko ma 87mm i obawiam sie ze nie podejdzie... Jarek i jak dało radę upchać te JBL w deskę jeśli tak to jaki efekt warto?
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
Pisz do tego kolegi może pomoże: http://a4-klub.pl/members/darecy-72725/
-
B8 TrOOOOp
Różnica w szerokości 0,5J czyli pół cala czyli połowa z 25,4mm czyli około 12,7mm szersze są te felgi:wink:
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
No jak będzie tak jak na fotce to:slina::slina: zostawisz je srebrne czy będziesz na biało malował ?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Jeśli można to też chciałbym zarezerwować przejażdżkę w BT co prawda widziałem już auto w Ostrowie i na SSC w Katowicach, ale jakoś tak głupio było zapytać :embarrassed::embarrassed:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Jak dla mnie to już trochę za dużo chyba, żeby to podłączyć pod oświetlenie nóg QQ1, żeby była regulacja jasności to może wtedy a po drugie cena też niezła...
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Nie wiem czy wali błędy podpiolem się pod podświetlenie zapalniczki będę to do auta wkładał kolo wyroku to będę mógł coś więcej powiedzieć
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Nie mam tego jeszcze w aucie założonego bo czekam na dekory ale nie wydaje mi się żeby to zbyt mocno świeciło powinno być dobrze:wink:
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Dla mnie chrom tym bardziej, że masz chromy wokół szyb, relingi i grill są też w chromie:wink:
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Ja bym zostawił
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Co u dużo pisać zakupiłem taki neon: NX1 NEON GIETKI 1,2 MM RÓŻNE KOLORY (3887341186) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Po poluzowaniu śrubek neon idealnie się tam wkomponował bo jak wiemy uchwyty na kubki są montowane do tunelu na pióro-wpust i po poluzowaniu śrubek można tam fajnie wepchać ten neon a później dokręcić śrubki później neon podłączyłem pod przetwornice którą zakupiłem też u tego sprzedawcy no i oto cała instrukcja:wink: Ale tak jak powiedziałem gdybym wiedział ,że ten biały to tak naprawdę jasny niebieski to kupiłbym czerwony na razie zostawiam tak jak jest może z czasem to zmienie:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
Też mi się wydaje że przód można jeszcze trochę skręcić ale ogólnie wyszło:kox::kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
za***isty event :slina:
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Będzie niezła dzida:slina: zresztą już wcześniej się ładnie prezentowała widziałem na Ostrowie
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
W klamkach zmieniłem diodę na biala:wink:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Dzisiaj się "pobawiłem" trochę z tunelem środkowym i zrobiłem coś takiego i mam dylemat bo ogólnie jest dobrze tylko neon miał świecić na biało a świeci bardziej na niebiesko i teraz nie wiem czy nie zmienić na czerwony kolor a kolejny problem to czy schowek obok tego na kubki też robić czy zostawić tylko podświetlanie w kubkach tak jak na zdjęciu Tak ?: Czy tak?: Czy zmieniać na czerwony....
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
No właśnie w zeszłym roku to też tak było jak się info pokazało to mnóstwo chętnych a im bliżej terminu było to się wykruszali ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ---------- Co nie zmienia faktu, że impra fajna była i w tym roku jak zdrówko dopisze i czas znajdę to nie omieszkamy zawitać
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
I musiałbym tu Kaja zacytować ale to On ma wyłączność... A jak:decayed: A tak z innej beczki zastanawiam się czy teraz do tych foteli nie zapodać dekorów Piano tylko czy się za ciemno w środku przez to nie zrobi:eusathink:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Z tego co kojarzę to schowki można przekładać
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Tak wiem podswietlanie nóg podłączylem pod MCE i działa a teraz jak dokładam podswietlanie w drzwiach to tak w przednich drzwiach podswietlanie klamki dałem na Pin 3 w kostce T32 a kabelki z lampki czerwonej i białej zmostkowalem i dałem na Pin 16 w tej samej kostce jeśli chodzi i tylne drzwi to klamkę wpiolem w Pin 1 w kostce T16 a lampki po zmostkowaniu na Pin 12 masy po zmostkowaniu podpiolem do brązowych kabelków w tych kostkach teraz została jeszcze kwestia zakodowania sterowników w drzwiach ,które jak wywnioskowalem z Twojej wypowiedzi mi to obsłużą .
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Uff bo już sie zmartwilem nie no mce mam wysoki i obsługuje mi podswietlanie nóg, dzięki:hi:
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Kurcze teraz tak czytam wątek i mam problem jaka jest szansa że moje sterowniki w drzwiach mi nie obsłużą poswietlanych klamek i lampek czerwonej białej mam zrobione podswietlanie przestrzeni nóg z regulacja jasności teraz kupiłem komplet foteli w alcantarze dorobilem już instalację i założyłem lampki zostało to na auto wrzucić zdarzały się w ogóle takie przypadki że sterownik drzwi tego nie obsługują bo jak będę musiał kable z lampek ciągnąć do lampki podsufitki to się załamie:facepalm: dodam że w przednich drzwiach mam sterowniki pod składane lustra
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Sysek stolki brales z Olsztyna od tego kolesia z aledrogo? Ile dales? Moze byc priv Brałem z innego źródła bałem się tamtych brać w ciemno a gościu jakoś niechętnie chciał dokładniejsze zdjęcia zrobić tu jeszcze dodatkowo w porównaniu do tamtych są przyciski w chromie i blendy pod B&O i stan jest naprawdę idealny do tego cena była bardzo zbliżona do tamtej więc nie zastanawiałem się ani minuty:wink: ---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ---------- No troszkę szkoda, że nie w prądzie, ale czasami nie można mieć wszystkiego ja jestem zadowolony:wink: