Treść opublikowana przez szafa
-
[ALL B5] Audi S4
Ciu ja jeszcze kół nie złożyłem a Ty już coś nowego szukasz:grin: ciekawe co tam teraz trafi:eusathink:
-
Spoty Katowice i okolice
Panowie szukam osoby z okolic katowic które by mi ogarnęła immo, kluczyki, przebieg w liczniku z fisem w aucie z 2000r.? Jak coś pw, oczywiście nie za darmo:wink:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
W przyszlosci chce zmienic lapka na cos nowszego, choc przetwornica to nie glupi pomysl trzeba przejrzec allegro
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ja poleglem ale nie z winy mojej tylko bateria w lapku 15 minut i koniec :/ Nic szukam ogarnietej osoby z moich okolic co ogarnie mi kodowanie czyli immo i przebieg, oczywiscie nie za darmo
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Aha czyli podlanczam licznik wyciagam pin i programuje klucze? Ide probowac Dzieki
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie szybkie pytanie bo sie pogubilem, mam jagera pol fis i chce wlozyc vdo pelen fis, z jagera nie umiem zczytac pinu wina kabla (zwykly allegro kkl) czy licznik nie chce wspolpracowac i moge jakos inaczej pokombinowac?? W ostatecznosci jest ktos z okolic Ruda Slaskiej, Zabrza, Gliwic, Katowic co by mi to ogarnal??
-
[B5 APS] by czorny
Czorny co Ty kombinujesz hmm:eusathink:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Lampy rozklejal mi Gwerty przy przerobce na bixa, poprosilem go tez by ich nie sklejal zrobilem to pozniej na silikonie i teraz bez problemu daja sie rozmontowywac
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Zderzak wygladzony metoda chalupnicza, czyli duzo wlokna szklanego + szpachla do wykonczenia
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Na te chwile ma byc poszerzony polift, ale to jeszcze kwestia czy ktos mi dopasuje go pod przednie blotniki, jak nie to sprzedam komplet polift przod tyl i kupie zderzak rs4 Z tylu nie bedzie zadnych dyfuzorow, nie przy tej mocy Ma byc clean
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Nie chce, powiem szczerze ze mi sie nie podoba, wole eu i ostatecznie mala blache
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Chcialbym die czyms pochwalic ale narazie cisza w temacie Blacharz ma obsuwe z innymi projektami i czekam na termin Jak cos sie zacznie dziac na bank sie pochwale Narazie wygladzony tylny zderzak rs4 Orwz cos tam kombinuje przy lampach
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
Powiało elegancją
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Jest przech*** A miało być lekko poprawione daily hehe, gruby projekt:kox:
-
[B5 AFN] Morska Quattro - Na razie bez większych modów
Kolor nietypowy, pewnie w sloncu dopiero nabiera blasku Jesli chodzi o kola to moim zdaniem te 17 wieja tandeta, dodatkowo jeszcze profil nietypowy Jak juz szukac 17 to pokusilbym sie o lepszy wzor i na to opony 225/45 jesli chcesz miec tak jak fabryka dala
-
[ALL B5] Audi S4
Wow widze Czechowi skoczyl skill
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Podoba mi sie takie podejscie
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Slepy czytaj dobrze, pr,odem chce zejsc, choc tez tam miejsca nie ma pozytywny wariat, mam nadzieje oblukam gdzies na zlocie
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Ja pier:kox: Będzie miazga jak to poskładasz:slina: Czekam na dalsze up-y:jerk:
-
A4 Diesel
Tego brakowało, moim skromnym zdaniem jest idealnie:jerk: I na bank do mnie też trafi dokładka z cupry, robi mega robotę na ciemnym lakierze:kox:
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Zdecydowanie lepiej:kox: Upalony mógł by się uczyć od Ciebie:grin:
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Krycha juz nie badz taki skromny
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
Bartosz pochwal sie jakie koszta tej zabawy, mam wolny komplet w piwnicy moze bym sie skusil
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Grubo siadl, ale bez dobrych odboi bedzie drzec opony
-
A4 Diesel
Znaczek przód i tył na czarno i jest całkowity kox:jerk: