Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bez przesady, ja tam różnicy pomiędzy 18 245/40/18 a 235/30/20 nie widzę, ale fakt na 20 jest twardo z tą oponą
  2. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja u siebie mam 235/30/20, także spoko a nie telepie w koleinach
  3. Graty, w takim razie czekam na rozwój wydarzeń ? wrzuć foty wnętrza.
  4. Moim skromnym i nic nie znaczącym zdaniem na rs-ie z maxtonem było grubo, i widząc coś takiego w lusterku szybko bym zmieniał pas Ale najważniejsze to ma się właścicielowi cieszyć pysk jak widzi fure
  5. Proponuje zlewać temat, przecież koleś ma mentalność 3 letniego dziecka
  6. Mam w b8 ten silnik, kod cnha, w sumie nie narzekam ale już raz musiałem czyścić dpf-a, przy jeździe po mieście dpf wypala się po ok 300km, swoim już zrobiłem ok 37 tys. i raz wyskoczył błąd dpf-a, wyczyściłem i znów spokój. Na jazdę po mieście raczej szukałbym benzyny.
  7. Właśnie miałem pisać że póki silikon nie będzie wychodzić po za opaskę to za każdym razem będzie ściągać.
  8. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie ma ktoś na zbyciu takich wtyczek do głośników B&O? Potrzebuje 2 szt.
  9. graty zakupu niech służy
  10. Jak to teraz wygląda to nie mam słów
  11. Srebrne czy tam grafitowe tez by siadly ?
  12. szafa odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Ja bym nie kupił, inna sprawa a6 w tedei w manualu to już masochizm
  13. Fantastycznie wygląda na tym kole
  14. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie na dwudziestce średnio 8.5l
  15. Nawet spoko to wygląda, ale lusterka mi tu teraz nie pasują, albo w kolor auta albo w kolor felg
  16. Rozumiem, chodziło mi że jak byś tak pomalował jakieś 20stki to efekt bylby 100 razy lepszy, tu niestety grubość gumy zabije efekt wow ? co nie zmienia faktu że czekam na przymiarki ?
  17. Ciekawy kolor, ale chyba rozmiar trochę za mały na jakieś mega wow.
  18. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak wyżej 19x9 et33 z oponą 245/35/19, miałem na dużo większym obniżeniu i tylko z przodu trzeba było lekko sklepać wewnętrzny rant.
  19. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Rotory tylko w rozmiarze r19 o parametrach 9j et33 z oponą 245/35/19
  20. Graty fury, wreszcie wymarzony biały allroad Co do koła ja bym tu widział coś w ten deseń Pisz no jaki koszt kompletu hebli bo się łamię

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.