Treść opublikowana przez szafa
-
[B5 1Z] A4 TDi
że co, że jezdnie glebą niszczysz ? zaargumentowal mi ze nie podjade pod kraweznik juz nie mowiac o tym ze mialem troche gumy przypalonej na botniku
-
[B5 1Z] A4 TDi
Podobno wymagany przeswit samochodu to 12 cm ale nie umial mi potwierdzic tego artykulem, podjade na stacje i zobacze
-
[B5 1Z] A4 TDi
Slepy mnie ostatnio zatrzymali i akurat do swiatel nie sapali za to do kol i przeswitu sie przyczepili
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Lakierowane Auto wrocilo wczoraj z polerowania i ogolnego czysczenia a dzis poszlo w dol ale z powodu deszczu nie zdazylem zrobic fotek ogolnie to z tylu do opony jest jakies 3 do 5mm
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
hehe ma byc delikatne poprawienie fabryki jak dla mnie czarny jest idealny i 100 razy lepszy niz carbon
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
My planujemy w piatek w poludnie, i prawdopodobnie polecimy autostrada
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Krycha spokojna Twoja rozczochrana juz sie chlodzi kiedy i ktoredy jedziesz? Moze bym sie podpial z znajomym?
-
DIRT 3
Moskal jak mozesz zarzuc linkiem na pw bo nie umiem nigdzie znalesc
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
mala zmiana a cieszy w piatek postaram sie ogarnac deche Foty kalkulatorem
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Krycha czyzbys wybierał sie na event? Jak tak to za***iście zobacze fure na zywo i bedzie mozna wypic co nie co
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
i znow pozamiatal wypas i jedyna sluszna buda
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
No cos widac ale caly efekt psuje zbiorniczek z pompy :gwizdanie: doczysc go porzadnie
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
podszybie daje rade ale przy montazu trzeba bylo wziac szmatke i wyczyscic komore ranty sam bedziesz klepac czy dajesz komus?
-
[B5 APU] Avant 1.8T Duży_Przemo
fajny golf! a audi tez niczego sobie, bardzo fajny kolor i te kola moim zdaniem pasuja idealnie Ale jak bys podkrecil gwinta minimalnie nizej bylo by lux
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Krycha mysle ze nie przesadzam, jeszcze w planie mam pare sztuk jak pisalem wczesniej na lakier wlep nie kleje Chodzi mi po glowie szyba tyl, lub tylne male szybki zobacze jak to bedzie wygladac dzieki za propozycje pozdroo
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
dzieki jakis pomysl na dekielki? co do wydechu szukam ciekawych kraników ale nie ma nic w rozmiarze fi 80 czy 90 :/ a prostych nie chce... narazie spoleruje serie [br]Dopisany: 26 Maj 2011, 19:55_________________________________________________Nowa partia wlep Jeszcze zastanawiam sie gdzie zapodać wlepe batalionu, moze jakies propozycje? Ale z dala od lakieru, tylko szyby wchodza w gre i ciagle zastanawiam sie czy lampy tylne zrobic na czerwono
-
Muzyka w naszych autkach
http://www.youtube.com/watch?v=NUVZT5-ZEX8&feature=related
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
moskalowi przy pelnym bucie zasysa pindola i wypluwa odbytem
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
gaśnie przód a tył daje mocniej prąd przy przyśpieszaniu nie jest w stanie utrzymać się z przodu przekracza predkosc swiatla
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Moskal slyszalem ze jak przyspieszasz to gasna Ci swiatla
-
B6 DIVISION
qrde szkoda ze nie mam teraz wolnej gotowki
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
bardzo mi sie podoba to wnetrze
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
raczej 3 mi znany :gwizdanie: Pierwszy Avant 2,5 TDI Drugi sedan 1,9TDI Kowi chodzilo o nasze forum a4 w kat b5 a chyba zadna nie jest tutaj przedstawiona? zreszta nie wazne bo i tak nie bedzie Jozek zakladaj gwinta i sadz swoja
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
fajnie by bylo cos takiego miec ale watpie, jednak rozsadek wezmie gore
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
szafa pomyśl nad air ride :kox: :kox: juz dawno mi to po glowie chodzi ale 7 klockow nie wywale na zawias choc nie wiadomo, jak bym felgi sprzedal to mozna pomyslec, ale chyba nastepne 2 lata bym na stali r15 jezdzil