Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pietro3, jeszcze w tamtym tygodniu miałeś 19 lat, a dziś masz 20. Wygląda na to, że świętowałeś jakoś ostatnio więc najlepszego. Oczywiście nie pokazuj się na spocie bez krówki...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Cię na forum i zapraszam do działu SPOTY MAZOWIECKIE http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Akurat na piątek szykuje mi się impreza, ale to jeszcze nie jest pewne, więc będziemy w kontakcie. [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 22:41_________________________________________________Może ktoś z Was zna w Radomiu jakąś dobrą Agencję Reklamową, która zajmie się wszystkim - tj. zaprojektuje logo, zrobi wizytówki, stronę www, pookleja samochody itd. no i zrobi to ze smakiem..? Bryniu, może Ty coś pomożesz..?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czym się powinna zajmować Agencja Reklamowa? Nosz kur*wa związałem się z taką jedną "agencją", która niby zaprojektowała mi logo, zrobiła pieczątkę i na razie tyle, bo karwa wizytówek nie można było robić, bo nie było strony www, później maila, i karwa tak wszystko się zazębia. Teraz jak mi przysłali projekt na oklejenie samochodu NO TO.. WITKI MI OPADŁY karwa no. Znów będzie tak jak w przypadku logo - że w końcu sam wszystko zaprojektuję, a oni wykleją. Kurna no, zero jakiegokolwiek smaczku i nic wspólnego z identyfikacją wizualną firmy. Chciałbym, żeby ktoś profesjonalnie zajął się reklamą w firmie - logo, strona www, oklejanie samochodów, wizytówki, tutki srutki i żeby to wszystko współgrało ze sobą, a nie odpier*alać jakiś projekt, który równie dobrze mogłem sobie zrobić sam w paincie. Jeszcze się nad nimi lituję, bo to moi znajomi, ale związanie się z nimi to był błąd, bo nie mają doświadczenia, poza tym zawalają terminy. Wypadałoby z nimi zerwać... Idealiści to czasem mają przesrane... Dziękuję za uwagę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyniek bez A4.. dziwne... BTW chcę się pochwalić, że niedługo będę miał 30min drogi do Wawy (no dobra, może 40, ale jak będzie trzeba to 30... ). Czy myślicie, że z tym "niedługo" to trochę przesadziłem..?
-
Oby się udał ten pomysł
To mnie się podobuje. Ale też słyszałem o tym już dawno...
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Angela, no to się chwal, bo nas tu ciekawość zjada.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
I wszystko jasne. Ja to zapomniałem, że jest coś takiego jak pety. Wieczorami mnie nachodzi, ale radzę sobie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co do miejsca spotów - ja niestety regularnie nie przyjeżdzam, ale wg mnie Arkadia jest jak najbardziej ok. :th:
-
[ALL B5] Wyciek (chyba woda) z podwozia
Spoko, zobacz jak z ciężarówek albo autokarów kapie woda. To jest normalny objaw po wyłączeniu klimy. Nic z tym nie rób. :th:
-
[ALL] A może ktoś chce kupić Mercedesa??
Może to ktoś z BMW robi taką akcję.
-
Budynki socjalne ( kontenery) - można postawić bez zgody sąsiadów ???
Jeśli są zachowane odpowiednie odległości od granicy działki to tak.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
A potem śmierdzący przytulisz żonę i córkę... :gwizdanie:
-
Jaką Lustrzanke doradzicie kupić?
Był taki temat w tym roku. Stanęło na tym, że Canon 400D jest najlepsiejszy.
-
[B5 ABC] Rura zamiast pierwszego tłumika
A Ty mnie rozwalasz, bo jakiś nerwus z Ciebie. Ja jeżdżę, bez kata, bo po pierwsze takie auto kupiłem, a po drugie na LPG kat nie zdaje egzaminu. Poza tym ja wymieniłem tylko za i przeciw, a co kto z tym z robi to już jego sprawa. Czepiłeś się jak komornik pustej szafy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurde, co to jest?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciekawe kto go uczył matematyki..? Widać, że ma koleś fantazję.
-
[B5 AKN] Wyprucie katalizatora
Chcę to usłyszeć na żywo. Raguś, udało Ci się, zwracam honor. :oklaski:
-
[B5 ABC] Rura zamiast pierwszego tłumika
Nie chodzi o karę od kogokolwiek tylko o własną satysfakcję, że bezmyślnie się nie zanieczyszcza środowiska. Tłumiki też mają wpływ na emisję spalin, nie tylko katalizator, ale to już tak BTW, każdy robi jak uważa. Moje auto nie miało katalizatora tylko wspawaną zwykłą rurę. Było raczej głośno (metaliczny dźwięk jak w polonezie). Postanowiłem wstawić tłumik przelotowy. Nie dość, że auto się uciszyło to jeszcze zaczęło lepiej się wkręcać z dolnych obrotów. To takie moje doświadczenie... Wczoraj, ale to chodziło o TDI. W przypadku silnika, o którym teraz mówimy wywalenie tłumika/ów może mieć wpływ na spadek mocy. Myślę, że Pan P. potwierdzi.
-
[B5 ADP] Problem z ABS
Nie wiem na 100% jak to jest w B6, ale te czujniki lubią się po prostu wysuwać.
-
[B5 ABC] Rura zamiast pierwszego tłumika
A czemu chcesz wywalać ten tłumik? Jest uszkodzony? Tym sposobem niestety przyczynisz się do zwiększenia emisji spalin.. Poza tym układ wydechowy jest tak skonstruowany, żeby wytwarzał określone ciśnienie. Wszelkie modyfikacje mogą doprowadzić do zmiany ciśnienia, które może spowodować obniżenie mocy. Proponuję nie usuwać tego tłumika, ew. wspawać nowy. A poza tym to może tu przyjść taki Pan na P. z zielonym nickiem, który będzie przekonywać Cię do wywalenia wszystkich tłumików, to go nie słuchaj.
-
Pozycjonowanie strony
Aleś mi odpowiedział. Wytłumacz chociaż jak to trzeba zrobić, bo jestem zielony. :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Osz fak, nie przemyślałem tego.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i Poziowiec miał rację. :gwizdanie: Chociaż ja i tak uważam, że taki mod niczego dobrego nie przyniesie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raguś za pare minut zvaginuje woza, a my możemy obstawiać kto ma rację.