Treść opublikowana przez kkam
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Brakuje tylko dopisku audi
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Jakim środkiem uszczelnia się pierwsze i ostatnie mocowanie wałka? Elsa wspomina, że trzeba tam dac jakiś klej. Czy może ktoś podać jakąs konkretną nazwę/typ/producenta itp. W sklepach moto proponują sylikon, a wątpie, że ma byc to skałdane na sylikon.
-
Moduł automatycznego opuszczania lusterek po włączeniu biegu wstecznego
Ciekawy temat, bo aktualnie pracuje nad podobnym układem do b6/b7. U mnie układ jeszcze składa lusterka i zapala diody w blendach. Ja postanowiłem całość oprzęć na mikrokontrolerze i odczytywac sygnały z magistrali CAN. Co się stanie w Twoim układzie jeżeli lusterko będzie np zimą zamarźnięte?(tzn będzie pokryte lodem i silniczek napotka opór) Rozwiązałeś wykrywanie przeciążeń?
-
Doładownie turbo
Samo zwiększenie cisnienia niespowoduje przyrostów mocy, musisz dołożyć też więcej paliwa , aby zwiększyć moc. Wszystkim zarządza sterownik silnika, więc jeżeli chcesz myśleć o zwiększeniu mocy to musisz zmodyfikować wsad sterownika.
-
[B6 AWX] Work in progress...
Z tym modułem to coś czuje, że będziesz musiał kiedyś podjechać na dłużej, jakiś grill, flaszka itp tak, abym mógł dłużej pomyśleć. Masz mocno zmodzne auto, dużo więcj info na CANie niż w seryjnej A4.
-
[B6 AWX] Work in progress...
Auto oblukane na żywo, bardzo zadbane i doinwestowane
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Auto znajomego , dlaczego nie kupiłeś auta z airem, czy wymontował przed sprzedażą? Mody na plus. Ale masz jednego wielkiego minusa, dlaczego do auta nie dołożyłeś jeszcze quattro? Przy ośce taką moc możesz wykorzystać tylko z rolki. widziałeś w Stg, miała dużo zielonych dodatków
-
Co sadzicie o takim chipie
Nie kupuj boxa, szkoda kasy.
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
kiedy robimy jakiegos spota? musze oblukać fure, co będę wiedzaił co robic na wiosne:)
-
[b7] zawieszenie gwintowane, czy z saloon'a podejdzie do avanta
mam ten sam problem. Eibach + amorki monroe reflex 1BA, padły i buja. Jakie wstawić amorki blistein b6 czy koni?
-
Wakacje w Chorwacji
Jeszcze do końca nie mamy ustalone, planujemy na jakąś wyspe. W zeszłym roku była KRK, Stara Baska, jechaliśmy w ciemno, tam nam się spodobało to zostaliśmy. A Ty w tym roku też się wybierasz do chorwacji?
-
Wakacje w Chorwacji
ja zbieram ekipe na połowe lipca, w zeszłym roku tak sie spodobało , że jade jeszcze raz;)
-
Pedał hamulca twardnieje pomocy
Pompa o której piszesz wystepuje w 1.9tdi, natomiast kolega ma problem w benzynce 2.0.
-
Bukowina 2015
Ja jade w piątek, ale startuje niestety dopiero o 12
-
Odnawianie plastików
Ja mysle, że szybciej i lepiej będzie wyglądac jak kupisz plastiki w dobrym stanie z a4 b7. Mają lepszą powłoke i sie nie wycierają. Malowanie jest tansze, ale nigdy nie bedzie wygladac jak ori.
-
Pedał hamulca twardnieje pomocy
Do słabych mechaników jeździsz. 3 rzeczy masz do sprawdzenia: - stan podcisnienia, czy nie ma nieszczelności - stan pomy wspomagania(czy np nie jest zalana wodą) - gumowy przepust w grodzi - z wiekiem guma staje się miękka i podcisnienie zasysa ją do srodka zmniejszając tym samym srednice. - ja obstawiam tą opcje.
-
Wyciszenie wnętrza :)
Wyszło około 800zł
-
Wyciszenie wnętrza :)
Ja wygłuszałem b6 i jestem mega zadowolony. Na blachy poszła guma bytylowa + poroso. Wygłuszone mam drzwi, maske silnika i cały bagarznik. Jest zdecydowanie ciszej. W b5 po wyciszeniu tez odczujesz róznice.
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Nie masz problemów z trakcją? Piotrek będzie mi robić podobny setup, z tą różnicą że ja będe miał jeszcze wymiane wałka + ewentualna regeneracja pompek. Jak się jeżdzi oską z taki dużym momentem? Nie ma problemów przy szybkim ruszaniu?
-
Xenon pali raz na żółto raz normalnie
zamień zarniki stronami i będziesz wiedział, czy problem jest w żarniku czy przetwornicy.
-
"incl. engine" - Webasto
W którym miejscu można wykodowąć incl. Engine? Mam 1.9 TDI. Po wkodowaniu w liczniku webasta pojawia się menu z inc.engine, pomimo tego, że sterownik od webasta jest odłączony.
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Do czego służy ostatnia opcja Incl. Engine? Czy ktoś ma taką opcję u siebie? Jak to można wykodować/ ewentualnie wkodować jak ktoś nie ma?
-
Webasto właczające się samczynnie
Ori webasta są aż tak delikatne? Ja swoje TTC odpalam prawie codziennie i nie ma z nim najmniejszych problemów, a mam zamontowane ponad 3 lata.
-
Brak prądu ?
Sprawdz czy moduł komfortu nie jest zalany(jest pod dywanem, pod nogami kierowcy)
-
Brak prądu ?
Sprawdz wiązki idące do drzwi, te w gumowych harmonijkach. Raz miałem przypadek, że przewody były popękane, izolacja poprzecierana itp. Losowo pojawiały się upływności. Niekiedy było tak, że po otwarciu i zamknieciu drzwi juz nie było zwarcia, pojawiało sie dopiero jak inaczej kable sie ułożyły.