Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. Jakim środkiem uszczelnia się pierwsze i ostatnie mocowanie wałka? Elsa wspomina, że trzeba tam dac jakiś klej. Czy może ktoś podać jakąs konkretną nazwę/typ/producenta itp. W sklepach moto proponują sylikon, a wątpie, że ma byc to skałdane na sylikon.
  2. Ciekawy temat, bo aktualnie pracuje nad podobnym układem do b6/b7. U mnie układ jeszcze składa lusterka i zapala diody w blendach. Ja postanowiłem całość oprzęć na mikrokontrolerze i odczytywac sygnały z magistrali CAN. Co się stanie w Twoim układzie jeżeli lusterko będzie np zimą zamarźnięte?(tzn będzie pokryte lodem i silniczek napotka opór) Rozwiązałeś wykrywanie przeciążeń?
  3. kkam odpowiedział(a) na Patryk41 temat w Audi A4 B6/B7
    Samo zwiększenie cisnienia niespowoduje przyrostów mocy, musisz dołożyć też więcej paliwa , aby zwiększyć moc. Wszystkim zarządza sterownik silnika, więc jeżeli chcesz myśleć o zwiększeniu mocy to musisz zmodyfikować wsad sterownika.
  4. Z tym modułem to coś czuje, że będziesz musiał kiedyś podjechać na dłużej, jakiś grill, flaszka itp tak, abym mógł dłużej pomyśleć. Masz mocno zmodzne auto, dużo więcj info na CANie niż w seryjnej A4.
  5. Auto oblukane na żywo, bardzo zadbane i doinwestowane
  6. Auto znajomego , dlaczego nie kupiłeś auta z airem, czy wymontował przed sprzedażą? Mody na plus. Ale masz jednego wielkiego minusa, dlaczego do auta nie dołożyłeś jeszcze quattro? Przy ośce taką moc możesz wykorzystać tylko z rolki. widziałeś w Stg, miała dużo zielonych dodatków
  7. Nie kupuj boxa, szkoda kasy.
  8. kiedy robimy jakiegos spota? musze oblukać fure, co będę wiedzaił co robic na wiosne:)
  9. mam ten sam problem. Eibach + amorki monroe reflex 1BA, padły i buja. Jakie wstawić amorki blistein b6 czy koni?
  10. Jeszcze do końca nie mamy ustalone, planujemy na jakąś wyspe. W zeszłym roku była KRK, Stara Baska, jechaliśmy w ciemno, tam nam się spodobało to zostaliśmy. A Ty w tym roku też się wybierasz do chorwacji?
  11. ja zbieram ekipe na połowe lipca, w zeszłym roku tak sie spodobało , że jade jeszcze raz;)
  12. Pompa o której piszesz wystepuje w 1.9tdi, natomiast kolega ma problem w benzynce 2.0.
  13. kkam odpowiedział(a) na Bieniek temat w Pomorskie
    Ja jade w piątek, ale startuje niestety dopiero o 12
  14. Ja mysle, że szybciej i lepiej będzie wyglądac jak kupisz plastiki w dobrym stanie z a4 b7. Mają lepszą powłoke i sie nie wycierają. Malowanie jest tansze, ale nigdy nie bedzie wygladac jak ori.
  15. Do słabych mechaników jeździsz. 3 rzeczy masz do sprawdzenia: - stan podcisnienia, czy nie ma nieszczelności - stan pomy wspomagania(czy np nie jest zalana wodą) - gumowy przepust w grodzi - z wiekiem guma staje się miękka i podcisnienie zasysa ją do srodka zmniejszając tym samym srednice. - ja obstawiam tą opcje.
  16. kkam odpowiedział(a) na czachapll temat w Audi A4 B5
    Wyszło około 800zł
  17. kkam odpowiedział(a) na czachapll temat w Audi A4 B5
    Ja wygłuszałem b6 i jestem mega zadowolony. Na blachy poszła guma bytylowa + poroso. Wygłuszone mam drzwi, maske silnika i cały bagarznik. Jest zdecydowanie ciszej. W b5 po wyciszeniu tez odczujesz róznice.
  18. Nie masz problemów z trakcją? Piotrek będzie mi robić podobny setup, z tą różnicą że ja będe miał jeszcze wymiane wałka + ewentualna regeneracja pompek. Jak się jeżdzi oską z taki dużym momentem? Nie ma problemów przy szybkim ruszaniu?
  19. zamień zarniki stronami i będziesz wiedział, czy problem jest w żarniku czy przetwornicy.
  20. W którym miejscu można wykodowąć incl. Engine? Mam 1.9 TDI. Po wkodowaniu w liczniku webasta pojawia się menu z inc.engine, pomimo tego, że sterownik od webasta jest odłączony.
  21. Do czego służy ostatnia opcja Incl. Engine? Czy ktoś ma taką opcję u siebie? Jak to można wykodować/ ewentualnie wkodować jak ktoś nie ma?
  22. Ori webasta są aż tak delikatne? Ja swoje TTC odpalam prawie codziennie i nie ma z nim najmniejszych problemów, a mam zamontowane ponad 3 lata.
  23. kkam odpowiedział(a) na mariuszbyd temat w Audi A4 B6/B7
    Sprawdz czy moduł komfortu nie jest zalany(jest pod dywanem, pod nogami kierowcy)
  24. kkam odpowiedział(a) na mariuszbyd temat w Audi A4 B6/B7
    Sprawdz wiązki idące do drzwi, te w gumowych harmonijkach. Raz miałem przypadek, że przewody były popękane, izolacja poprzecierana itp. Losowo pojawiały się upływności. Niekiedy było tak, że po otwarciu i zamknieciu drzwi juz nie było zwarcia, pojawiało sie dopiero jak inaczej kable sie ułożyły.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.