Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. A twoim zdaniem jak powinno to się robić miałem wymieniane już kilka wahaczy za każdym razem widziałem jak mechanik skręca wszystko i opuszcza cały podnośnik nic więcej nie robi. Na podnosniku należy tylko lekko załapać śruby, potem opuszczamy samochód i dokręcamy wahacze w pozycji roboczej. Jeżeli wahacze dokręci się na podnośniku to szybko polecą gumy. wahacze muszą być dokrecone w takiej pozycji w jakiej będą pracować.
  2. to prawda, ale jak kupisz nowe żarniki to pośmigasz kilka lat. Ja u siebie jeszcze mam ori palniki i przetwornice, xenony są bardzo żywotne i do tego lepiej wyglądają
  3. Mocowanie jest podobne. Lamy na h7 kupisz za 200-400zł w super stanie. Swoje jak masz dobre to sprzedasz kompletne za ~700zł, wieć jeszcze możesz zarobić. Na h7 bedziesz miał dużo mniej światła i będzie Ci się gorzej w nocy jeździło. Bardzo dziwny masz pomysł, ale nikt ci nie zabroni:)
  4. lampy nie opadną. Zamiast czujnika montuje się dzielnik napieciowy z 2 rezystorów. Potem robisz adaptacje, samochód "mysli" że cały czas jest w poziomie i że ma sprawne czujniki. Metoda sprawdzona. Jednakże nie polecam takiego rozwiązania, bo jak załadujesz bagażnik to możesz oslepiac innych kierowców.
  5. najszybciej bedzie jak wymienisz całe lampy. dlaczego pozbywasz sie xenonów?
  6. możesz jedynie dodac układ emulujący czujnik aby nie było błędu na fisie
  7. Myśle, że problem jest z tym, że napięcie do navi, lamp i jeszcze kilku innch lamp jest odłączane w momencie odpalania. Podepnij navi na próbe pod zapalniczke, jest tam stałe 12V podpięte tylko przez bezpiecznik do akumulatora. Jeżeli w zapalniczce podczas odpalania będzie działać, to musisz poszukać innego miejsca żeby się podpiąć. Najlepiej podpiąc się pod zacisk oznaczny na schematach "+15" jest to 12V pojawiające się po przekreceniu stacyjki i nie zanikające podczas pracy rozrusznika.
  8. Po odpaleniu powinno byc w całej instalacji napięcie ładowania ~13,8-14,4V Jeżeli w jakimś miejscu jest mniej, to znaczy, że masz spadki napięć na kablach. Widzę, że jesteś z Pelplina, jestem tam średnio 3 razy w tygodniu, więc jak potrzebujesz pomocy w podłączeniu to daj znać. Jaka navi chcesz podłączyć? Masz do niej ładowarke samochodową?
  9. po odpaleniu w zapalniczce też będziesz mieć 14V. 5V po stacyjce nie występuje w autach
  10. Ludzie powtarzają mity nie mając styczności z tym zawieszeniem. Jeżeli nie oszczedza się na częściach to to zawieszenie jest bardzo dobre. Za komplet lemfordera płaci się około 1.6k. Można na tym zrobić nawet 80k-100k.
  11. od dołu kierownicy powinny być 2 śrubki, odkrecasz i poducha odejdzie
  12. Poduszka nie wystrzeli jak masz aku odłączone.
  13. Też może być przyczyną.
  14. to w pierwszej kolejności sprawdz przekaźnik od klaksonu, jest pod kierownicą.
  15. przekaźnik cyka jak naciskasz klakson?
  16. dokładnie, 3mm będzie ok. Jeżeli dioda któraą wstawisz będzie Ci za jasno świecić to można podmienic rezystor albo po prostu ją zmatowić trochę
  17. fajny pomysł, sam chętnie bym korzystał z podnosnika
  18. mi pasuje matarnia w przyszłym tygodniu
  19. maritex.com.pl tu kupisz diody
  20. Ja jakiś czas temu płaciłem 90zł. Tam gdzie robiłem zbieżność było bez znaczenia jakie felgi.
  21. Znajdź kawałek prostej drogi, sprawdź czy podczas hamowania nie ściąga. Czy podczas przyspieszania nie jedzie na lewo/prawo. Czy przy większej prędkości nie ma bicia. Jak wszystko jest ok, to się nie martw. Jak masz trochę niepotrzebnej kasy to na zbieżność możesz jechać. Nie musiałeś mocno uderzyć, więc i strat nie ma;)
  22. Trzeba wyjąć rozrusznik i zajrzeć do środka. Musisz zdjąć osłonę silnika, Stojąc przodem do samochodu rozrusznik będziesz mieć po lewej stronie, koło skrzyni biegów. Przykręcony jest 2 śrubami. Dochodzi do niego gruby kabel. Przed wykręceniem odłącz akumulator, abyś przypadkiem nie zrobił zwarcia. Jak już wyciągniesz rozrusznik to go rozkręcasz i wtedy będzie wiadomo co mu dolega, prawdopodobnie wystarczy czyszczenie.
  23. Co do czujnika to zawsze można spróbować odpalić z odłączonym.
  24. Jeżeli chcesz już wymieniać pompki to chyba najlepiej podjechać z nimi do zakładu zajmującego się regeneracją i dać im do sprawdzenia. Będzie wiadomo jakie mają wydajności i jak rozpylają
  25. po logu BS 11 widać, że łopatki nie pracują w turbinie. Dodatkowo w logu dynamicznym 11 widać, że masz mega przeładowanie. Wszystkie objawy są od turbo. Teraz musisz tylko sprawdzić czy problem jest w samej turbinie czy w jej sterowaniu - czyli czy przewody podciśnienia nie są poprzecierane.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.