Treść opublikowana przez kkam
-
[B6 AVF] Hamulce
ja mam oryginalne felgi stalowe audi 16" ET42 i na hamulce 320 mm nie wchodza
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
ja sobie poradziłem....najpierw porządnie odgrzybiłem pianką...a potem, to chyba najważniejsza zasada, 3 km przed domem włączam econ żeby parownik się wysuszył, problem z zapachem zniknął, przez jakiś czas czułem zapach pianki, teraz nic nie czuć.
-
[B6 AWX] Nie skrapla się woda pod auto na włączonej klimie
zatkany odpływ albo "wyskoczył" przewód i woda leje się do środka, nie masz wilgotnego dywanika?
-
[B6 AWX] Jakie amorki?
Mi monroe reflex odpowiada, ale szczerze mówiąc to niewiem jakby było na innych. Mam wersje do standardowego zawieszenia 1BA. Jeździ sie bardzo dobrze, nic nie stuka. Monroe ma też inne amortyzatory dla zawieszenia 1BE. Więc mają odpowiedniki oryginalnych. W oryginale też były 2 wersje amorków. Inni producenci maja jedna wspolna wersję dla 1BA i 1BE. Cenowo to Monroe nie odbiega od innych producentów.
-
[B6 AWX] Jakie amorki?
ja do siebie włożyłem monroe reflex, sprężyn nie trzeba wymieniać. Odboje - to zależy w jakim są stanie. Polecam zakupy u forumowicza DZIK
-
Kierunek na studiach. Który ?
ja ze swojej strony mogę polecić elektronikę, automatykę, elektrotechnikę. Tylko trzeba pamiętać ze samo skończenie studiów i zdobycie papierka nic nie daje.
-
[B5 AFN] Zabezpieczenie przed kradzieżą - jak skutecznie unieruchomić auto
akumulator pod pache i na wakacje:)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
u mnie jest ładnie , tylko że ja jestem 150km od gdańska
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie gdzie kupie żółte żarówki h11??
-
[ALL B6] Problem po wymianie postojowek!!
pewnie masz błąd spalonej żarówki, aby sie go pozbyć musisz dołączyć równolegle do żarówki obciążenie np rezystor albo zwykła żarówka. Możesz też kubić tzw led CAN-BUS, które maja już w sobie wbudowane obciążenie
-
[ALL] Elektromagnetyczne czujniki parkowania - opinie
jeżeli dział tak super jak w opisie to będzie to rewelacja
-
[B6 AWX] Po długim postoju odpala na 1s i gasnie - problem rozwiązany.
Nie, w trakcie jazdy nie czułem nierównej pracy. Tylko zaraz po odpaleniu, i czasami jak stałem na luzie, na światłach albo w korku. W trakcie jazy było wszystko ok.
-
[B6 AWX] Po długim postoju odpala na 1s i gasnie - problem rozwiązany.
korekcje się poprawiły, w ogolę z korekcjami działy się dziwne rzeczy, raz były w normie, a wystarczyło chwile się przejechać i już na jednej pompce było -2.9. Jak mechanicy to sprawdzali to odrazu obstawiali ze pompki do wymiany. Poczytałem trochę na forum... Kolega Jarol pisał o podobnych objawach u siebie i u niego pomogła właśnie wymiana oringów to ja też zaryzykowałem i je wymieniłem. Jak pojechałem do mechanika i powiedziałem, że ma mi wymienić oringi to mnie wyśmiał... powiedział ze tylko stracę kasę... ale wedle życzenia mi wymienił. Okazało sie ze jeden oring był zmurszały, były na nim takie małe pęknięcia. Mechanik mówił że przez te peknięcia paliwo spływało do cylindra...nieiwem czy to prawda bo nie wiem jak te oringi sa umieszczone na pompowtrysku.
-
[B6 AWX] Po długim postoju odpala na 1s i gasnie - problem rozwiązany.
uszczelniacze kupiłem u siebie w mieście w zwykłym sklepie motoryzacyjnym. Podałem dane samochodu i na tej podstawie mi poszukali. O ile dobrze pamiętam były z Boscha, komplet(na jeden pompowtrysk) kosztował chyba 42zł
-
Mandaty i komornik
no i jeździj wolniej:)
-
[B6 AWX] Po długim postoju odpala na 1s i gasnie - problem rozwiązany.
musiałem kręcić czasem nawet 10s. Po odpaleniu chodził nierówno i było dużo białego dymu. Po jakimś czasie(1-2 minuty) wszystko było już dobrze, chodził normalnie i nie kopcił. Jak już odpalił to mogłem zgasić, nie było problemu z ponownym odpalaniem. Problem pojawiał się jak długo postał, powyżej 10 godzin. Dodatkowo miałem taki objaw ze jak stałem na luzie, np na światłach to czułem że silnikiem czasem "rzuci", było takie charakterystyczne szarpanie.
-
[B6 AWX] Po długim postoju odpala na 1s i gasnie - problem rozwiązany.
przerabiałem ten sam temat...wyglądało tak jakby był zapowietrzony...okazało się, że oring na jednym pompowtrysku był wyrobiony. po wymianie kompletu oringów wszystko wróciło do normy
-
Mandaty i komornik
kiedyś jak rozmawiałem z pewnym policjantem to powiedział mi ze jak nie mam kasy żeby opłacić cały mandat to najlepiej wpłacić jakąś mała część... np 50 zł Jeżeli potem przyszedł by jakiś komornik to masz podkładkę, ze starasz się spłacić mandat i masz dobry argument do rozłożenia mandatu na raty.[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 16:54_________________________________________________najgorsze sa mandaty od kanarów w autobusie... tam to po 7 dniach masz karę za nie zapłacenie i sprawa do komornika
-
[ALL B6] Dokładka S-line a zwykły zderzak
najlepiej szukać na allegro, ja kupiłem na allegro nowa za 220zł. W serwisie dokładka kosztuje około 400zł
-
Mandaty i komornik
ja kiedyś miałem nie zaplacone mandaty na 250zl przez ponad 1,5roku... dopiero jak zacząłem pracować i miałem dostać zwrot podatku to się odezwali do mnie...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
przeszczep zakończony :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Korekcje pompowtryskiwaczy
objawami drgania i złych korekcji mogą byc też wyrobione oringi na pompkach...bynajmniej tak u mnie bylo...tylko ze jeszcze mialem problem z odpaleniem jak postal kilka dni
-
[B6 AVF] Korekcje pompowtryskiwaczy
Jakie masz bipy? kiedy wymieniałeś filtr paliwa? Czy oprócz złych korekcji masz inne objawy? np szarpanie, nierówna praca?
-
[B6 AVF] Moja A4 - i dziób się cieszy
nie brakuje, ale można dodać 2 osłony od innych silników i od razu jest ładniej tak wygląda u mnie po dodaniu osłon http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=161710.msg2509753#msg2509753
-
[ALL B6] Dokładka S-line a zwykły zderzak
dzisiaj docinałem zderzak pod dokładkę s-line. Sporo z tym roboty. Ale jak ktoś ma trochę zdolności manualnych to sobie poradzi. wynik rezania Jeszcze tylko muszę zdobyć ori grill s-line.