Treść opublikowana przez mlodyy
-
[B5 ARG] Co mogło polecieć ?
nie dokrecili :shocked:worbic sie mogla tuleja wahacza lu :wallbash:b laczni bedzie do wymiany pozatym nic nie powinno sie stac popatrz moze jeszcze czegos nie dokrecili polscy fachmani- kowale
-
[B5 AHU] Cykanie (tykanie) przy jeździe 30-50 km/h - łożysko?
dokladnie na poczatku cyka a pozniej wyje stuka itp lozyska kaput
-
[ALL B5] Stuk przy skręcaniu
stawiam na magiel albo mocowanie amora
-
[B5 AVG] Prośba o pomoc -oświetlenie wnętrza
tak jak kolega napisal moze gdzies sie stykala w srodku lub led jest wysrany ktorys mialem taki przypadek ze fabrycznie byl zly i robil zwarcie
-
[ALL B6] Po raz kolejny padł xenon
umnie zaczelo mrogac slabiej swiecic i padlo ale przetwornic jest ok zarniki byly lipne wymienilem na philips i rok smigam i jest ok
-
[ALL B5] Jaką żywotność maja disle audi (1.9 110 ps)
z tym przebiegiem to jest roznie mialem forda modeo 1.6 bp i na blacie 390 oprucz blachy wszystko gralo , niunia ma 190 i tez smiga az milo AFN
-
[B5 ADR] Problem (chyba) z progiem
kup sobie konserwacjie w spreju okolo 20 zl spryskaj raz poczekaj az wyschnie i tak z 2 razy i bedzie ok
-
[B5 ACK]Jak sprawdzic wachacz
bierz lapke i i naginaj je mi jak miszczalo to byly gorne wachacze wypadla tuleja gomowa i wachacz ocieral
-
[B5 ADR] Kontrolka recznego
sprwadz plyn hamulcowy i klocki jelsi masz czujnik moze gdzies sie zwarcie robi i daje sygnal ze koniec klackow
-
[B5 AFN] Klocki hamulcowe
poczekaj do poniedzialku sprwadze w pracy w katalogu i napisze Ci dokladnie jaki numer powinny miec a jesli chcesz pofatyguj sie do lublina i jakis dobry rabat dam
-
[B5 1Z] Problem z wrzucaniem biegów
sprawdz jak tam olej w skrzyni moze za malo go masz jelsi nie to albo skrzynia do wymiany albo sprzeglo nie wysprzegla bo jelsi masz to na wszystkich biegach to synchronizatory raczej wszystkie na raz nie padly
-
[B5 AFN] Brak ogrzewania tylnej szyby
ale jesli dziala podgrzewanie lusterek przekaznik jest ok moze masz alniety kabel na tylnych slupkach ktury idzie do szyby
-
[B5 1Z] brak napięcia na świecach żarowych
sprawdz miesnikiem czy niema zwarcia lub cos takiego bo jesli na dlaczonym jest ok a jak podlaczysz nowy jest lipa do moze masz zwarcie i do kompa idzie info ze tem jest wysoka przerwana izolacja lub zalamany kabel popatrz dokladnie moze sie odpia od koci gdzies [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 21:46_________________________________________________sorki za bledy klawiatura dostala szalu
-
[ALL B5] Przewody pod przednimi siedzeniam
a grzeje ci tylek jak jest zimno jak nie to AIR BAG chyba ze poprzedni wlasciciel mial fantazie i zrobil katapulte jak w f14
-
[B5 ADR] Stukani z przodu?
raczej wachacz wez lapke-lom-breche i do dziela
-
[B5 AHU] Wymiana łożyska
bez prasy da rade dobre imadlo i po sprawie
-
[B5 AFN] Zawór odcinający paliwo
oryginał Bosch nr 0 330 001 042 kosztuje dokladnie 170zl
-
[B5 ABC] Pompa hamulcowa
bierz albo lucasa albo Ate jedna i druga na tym samym poziomie tylko lucas troszki tanszy
-
[B6 AVF] Ograniczenie predkosci
na seryjnych gratach w komplecie moja niunia leciala bez problemu 200, ogranicznik hmmm jak bys mial z 500kocy to moze i bys go mial
-
[B5 AJM] Zacina się mikrostyk drzwi kierowcy
wykrec zamek wyczysc spryskaj wd 40 lub czym s takim i powino go ozywic
-
[B5 AKN] Ubywajacy płyn chłodzący
rozgrzej niunie zdejmij oslone silnika od spodu i poloz papier lub cos powino kapnac jesli nie to kanal i obserwowac na rozgrzanym silniku
-
[B5 AHU] Drążek kierowniczy - czy sam wymienię ?
bez problemu mozesz wymienic sam ale pozniej ustawienie zbieznosci jakies 60zl za wyminae z ustawieniem krzyczol ponad 100zl wiec zmien sam i jedz na tacie zeby ustawili.
-
[B5 AFM] Dymi powyżej 2000 obr/min
tak jak kolega spanky napisal kompa podepnij , ale na 99% nieszczelnosc w dolocie
-
[B5 ADR] Łącznik elastyczny [plecionka]
odlacz 2 klemy od akumlatora i do dziela
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
a po co wspawywac rurke ja wyjolem bebechy bez rozcinania i zalozelem sama puche i gitara i turbawke ladnie slychac :>