Treść opublikowana przez ezc1
-
[B8 CDN] Beżowa ślicznotka, 2.0 TFSI Q
widzialem ten kolor w b6 na zywo i zrobil na mnie pozytywne wrazenie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
grałem jest spoko troche latwa byla.. ciekawe jaka bedzie 2 czesc
-
Spotkania na drodze
kurde mam tak samo, wypatruje w lbn jak glupi ramek lub naklejek przy kazdej a4 ale do tej pory to jeszcze nikogo nie spotkalem hhehe
-
[ALL B5] Zmiana anteny dachowej na płetwę
ostatnio widzialem w b6 taka pletwe hahaha :wallbash:
-
[ALL] plamy po umyciu samochodu
WYTRZYJ jakas mikrofibra i napewno nie bedzie sladu
-
Pomóż obniżyć cenę paliwa !
popieram akcje tAnkuje na lukoil albo na stacji leklerka
-
klima do mieszkania, jaka?
kup klimatyzator przenosny i bedzie dobrze
-
Audi S8 V10 engine sound
fajnie mu swiatelka mrugaja
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
zdjalem i zostal tylko sam znaczek audi na klapie, wyglada naprawde bardzo ladnie
-
Ceny paliwa marzec 2026
lukoil lublin ON 4,26
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
tdi 1.9 210000 przebieg zgodny z historia
-
Czym myjecie swoje auta?
ja w srodeczku zawsze czyszcze sonax extrem - efekt matowy naprawde dobry produkt, zapach i efekt jest naprawde rewelacyjny, do szybk k2 nuta jestem zadowolony chociaz ostsatnio po myjce bezdotykowej nie moglem zmyc zaschnietych kropli wody z szyb i widac je pod slonce hmm na oponoki czermidlo autolandu w sprayu efekt tez piekny i sie nawet sporo utrzymuje oczywiscie jeszcze do tego pasta do chormu rowniez z sonaxu i spray do plastikow zew. kurcze jak ja bym chcial zeby na zew byl taki czysty caly czas a nie tylko 2-3 dni
-
[B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika
tez mam ten sam problem.. narazie go wogole nie podnosze i jest dobrze
-
Prośba o pomoc w konkursie Mazda ZOOM ZOOM (wersja testowa nowego rysunku)
dobrze jest :> dalem 5
-
[ALL B7] Jak opróżnić bak z paliwa
na stacjach masz specjalne pompki ktore wysysaja paliwo z baku.
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
ja mam auto z belgii i to co mowisz to jest przeglad ten papierekl mozesz sobie odrazu wyrzucic.. a jesli chodzi o przebieg to zapytaj sie czy nie ma carpass - to jest dokument na potwierdzenie przebiegu w b6 2003r mam 210000km potwierdzone aso i carpass.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ide zaraz spac
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
albert nic ciekawego nie pokazal kliczko tez nie cisnal od samego poczatku jesli by walczyl w pierwszych rundach tak jak w ostatnich do albert by nie doszedl do 4 rundy.. byl spiety i to bylo widac.
-
[B6 AVB] Tylny spojler
mozna zamknac juz znalazlem hehe, przepraszam za balagan . szukalem spoiliera na tylna klape bagaznika
-
Zmiana biegów bez użycia sprzęgła
tez kiedys kolega zmenial biegi bez sprzegal w golfie II hehehe szkoda samochodu..
-
Perwszy killer Veyrona
mocno biegi wrzuca
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
podajcie linka gdzie mozna obejrzec walke
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
nie bedzie wlasnie, tylko canal + wykupil prawa do nadawania walki leci tez na rtl jesli ktos odbiera. ja mam kablowke i niestety a dobra walka bedzie
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
podobna gala sie zaczyna o 21.30... mozna obejrzec gdzies w internecie?? bo nie mam canal +
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
hehe albercik jak przegra na punkty to i tak bedzie zwyciezca, chociaz chiablym zeby ustawil ruska w szeregu :gwizdanie: