Treść opublikowana przez PAWEL69
-
[B5 AFN] Dziwne dawki gupy 008 i dziura w 011
ale dlaczego 008 jest takie ?? ------------------------------------- no właśnie prosiłem o powtórzenie 008..... wygląda jakby został zapisany "" od tyłu ''' lub nastawnik w pompie.... 001 dynamiczny. co do dziury.... to żaluzje do rozruszania.WD40 i masowanie pedału gazu po autobanie..... jak nie pomoże,to turbo na stół...
-
[B5 AFN] Dziwne dawki gupy 008 i dziura w 011
Witaj zrób kpl. logów na początek 003 i 010 dynamiczne 001 statyczy i dynamiczne,powtórz 008 dynamiczny Pozdrawiam
-
[INNE] Prośba o analizę logów (A6 2.5 TDI TipTronic)
No dobrze... a blędy 17569 - Manifold Temp Sensor (G72): Open or Short to Plus P1161 - 35-10 - - - Intermittent 00519 - Intake Manifold Pressure Sensor (G71) 31-00 - Open or Short to Ground
-
[INNE] Prośba o analizę logów (A6 2.5 TDI TipTronic)
widocznie tak , no ale tak na zdrowy rozsądek Nie,to niemożliwe
-
[B5 1Z] Świece żarowe od podgrzewacza nie grzeją
Witaj Przede wszystkim sprawdż bezpieczniki...
-
[INNE] Prośba o analizę logów (A6 2.5 TDI TipTronic)
Witaj Panowie ,przecież to ciśnienie w 011 jest ma wartość ciśnienia atmosferycznego.... widzieliście kiedyś taaaaaakąąąą dziure to chyba niemożliwe.... turbina dmucha w atmosfere???....no,bo przecież musi gdzieś dmuchać Czujnik ciśnienia powietrza zassanego G71} Czujnik temperatury powietrza zassanego G72}}to takie 2 w jednym- do wymiany lub nie podłączony Co do błędów w 02 [auto trans] próbowałeś je skasować? Jeszcze czujnik poduszki silnika twardosci zawieszenia.....01375 - Valves for Engine Mounting-nie podłączony lub do wymiany Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Komentarze miło wskazane : ---------------------------------- A co tu komentować :gwizdanie: do 4tys.wzorcowo....powyżej :confused4:może filtr....może sif na pręciku.... no,ale nie jeżdzisz przeca tak szybko turbinka zdrowa... Pozdrawiam
-
[ALL B5] Wymiana stacyjki - czy to skomplikowane ?
kliknij na obrazek .....
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Witaj Koledz A4 sprawdzałem wszystko wszystkie przewody wszystkie gumy.... nie ma nic żadnej dziury.... co robić ? Pozdrawiam A masz jeszce katalizator Jak masz to wywal... zapewne zakończył swój żywot. zdejmij wąż gumowy od strony "zimnej" (wlot do turbinki) i sprawdz czy masz łopatki na wirniku... Pozdrawiam ps. sprawdz jeszcze poprawność podłączenia wężyków do N75. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t48905.0.html;highlight=podłączenie+n75
-
[B5 AHU] Logi dynamiczne
pierwsze tak....... ponieważ turbina pompuje dobrze(011)... padnięty lmm(003)...wniosek cięte dawki(008)... lmm mierzy ile turbo zassie...a nie odwrotnie u Ciebie
-
[A6 C5 AFN] Pierwsze logi - Prosze o analize !!
No wlasnie Vag mi nie pozwala zejsc ponizej 5mg. Dlaczego? Dlaczego?... bo skończyła się możliwość adaptacji trzeba stuknąć w nastawnik.... delikatnie przesunąć w stronę części wysokociśnieniowej. ale przed tą operacją wróć do wartości adaptacji jaką miałeś wcześniej... wartość ori. to 32768.
-
Kod błędów
male OT witam sasiadke ... No to teraz vaga masz gratis
-
[ALL B5] Adaptacja VAG'iem
Nie trzeba skasuj ewentualnie błąd..... jak wystąpi
-
[B5 AAH] Co to za błąd w VAG-u ?
- [B5 AFN] Nastawnik pompy wtrysku
Witaj Twój opis nie wskazuje jednoznacznie na uszkodzony nastawnik... Istnieje jeszcze diagnostyka VAG http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?PHPSESSID=70dd45a4f9cd7cb078a0073561316686&board=24.0 która praktycznie pokaże (przy odpowiedniej interpretacji tzw."logów" co boli Twoją niunie Moja rada zamieść je na forum w dziale diagnostyka VAG ,a zapewniam Cie,że możesz uniknąć kosztów związanych z gdybaniem........ co boli Twoją A4. Co do czyszczenia nastawnika ...http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?p=19391 to z zaprzyjażnionych stron http://www.skierniewice.info/golf/instrukcja_czyszczenia_nastawnika.pdf Możesz to wykonać Sam... ale jak nie masz doświadczenia,to odradzam Pozdrawiam- [B5 AAH] Co to za błąd w VAG-u ?
Witam http://www.a4-klub.pl/smf/ajm_awx_avf_avb_lokalizacja_czujnikow_oraz_elementow_wykonawczych-t45015.0.html PS. używaj opcji Pozdrawiam W silniku AAH jest troche inne rozmieszczenie czujników niż w ajm, awx, avf, avb. Tak więc ten link chyba nie będzie pomocny Dokładnie to samo chciałem napisać,ale gdzie on się właśnie znajduje w AAH??? No przepraszam :embarrassed: ale plama Nie doczytałem ... jutro w pracy sprawdzę w ETCE i wrzucę screna Pozdrawiam [br]Dopisany: 11 Listopad 2008, 20:04_________________________________________________witam zgodnie z obietnicą.....- [B5 AAH] Co to za błąd w VAG-u ?
Witam http://www.a4-klub.pl/smf/ajm_awx_avf_avb_lokalizacja_czujnikow_oraz_elementow_wykonawczych-t45015.0.html PS. używaj opcji Pozdrawiam- [B6 AWX] Nie zamykają się drzwi od kierowcy
Address 46 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 959 433 AB Component: Komfortgerát T1B 0313 Coding: 06730 Shop #: WSC 63351 3 Faults Found: 01370 - Alarm triggered by Interior Monitoring 35-00 - - 00962 - Alarm via. Tilt Sensor 35-00 - - 01559 - Drivers Door 37-00 - Faulty Wykasuj błędy .... ktoś grzebał w alarmie... nie powinny powrócić trochę wysiłku http://www.a4-klub.pl/smf/kody_vag_v20061114-t1913.0.html- [B5 AFN] Prośba o analizę logów
Witam jednak lmm padaka"nowy nie znaczy dobry" jak masz stary to podmień... grupa003 004 nie jest w BS... coś żle zrobiłeś. 011 BS nie zrobisz- sorry nie doczytałem wcześniej,twój sterownik nie obsługuje tej funkcji turbinka troszke wolno się zbiera ... myśle że na stół. Pozdrawiam PS.masz legalnego vaga podaj mi Twój email na pw.- Kod błędów
Witam Pierwszy błąd...http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t45943.0.html;highlight=1217 Druga wartość liczbowa 32-00, nie jest błędem - przynajmniej dla mnie skasować błąd zobaczyć czy nie powróci..... Pozdrawiam- [B5 AHU] Słabnie po nagrzaniu
Witam podłącz wg. tego schematu i się przejedż z nogą w podłodze.... [/img] Pozdrawiam- [B5 AHU] Prosba o zlokalizowanie zaworu
Witam http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t27867.0.html;highlight=n109 używaj opcji Pozdrawiam- [B5 AHU] Prośba o analize błędów
rece ktore lecza ... to tak jak kaszpirowski \ hahahahahahaha............ :> spanki........ jesteś mistrzem sory za OT probelmy ze sterwaniem doladowania .... wartosci powyzej wymaganych .. żaluzje........??? albo N75.......albo wg.....- Spoty Olsztyńskie
Ja będe z .....żonką.. jak mnie zawiezie no i żebyś znowu nie był SAM ;( ;( pozdr ;(awiam- naprawa IMMO
to powinno troszkę wyjaśnić temat http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t2784.0.html;highlight=immo - [B5 AFN] Nastawnik pompy wtrysku