Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PAWEL69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PAWEL69

  1. Czujnik cisnienia doladowania. Tyle ja -reszta np.MOZILLA POZDRAWIAM
  2. Wymień i ty :polew: A poważnie - kupując autko wymień rozrząd PS. taka jest zasada Pozdrawiam
  3. No ja też!?- tak sądze [br]Dopisany: 09 Lipiec 2008, 20:04 _________________________________________________ No nie -rozruch sztangi Było
  4. 000bs chyba rozwiąże problem Pozdrawiam
  5. Witam Tu masz b.dobry przykład: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_prosba_o_analize_logow-t36970.0.html
  6. Do sprawdzenia prawidłowej pracy N75 oraz prawidłowej pracy kierownic w turbo. Należy zwrócić uwagę na regularność ciśnień w poz. 3 oraz na poz. 4 - czyli działanie N75. zasadą jest, że w chwili przełączenia się w tryb OFF N75 osiąga wartość 0.0%, a ciśnienie w poz. 2spada i utrzymuje się na stałym poziomie. w trybie ON: N75 osiąga wartość 100%, ciśnienie w poz. 2 wzrasta i utrzymuje stałą wartość. u ciebie jest chyba odwrotnie ,tzn. sterowanie N75 - może masz pozamieniane wężyki pzy zaworku?No ale ciśnienie przecież spada... Sam nie wiem
  7. Dziura w dolocie jak pięść Srawdżcie połączenia gumowych węży -tyle odemnie Zrób 011 dyn oraz 011BS Po logowaniu sprawdż ruch sztangi
  8. Spróbuj jeszcze tego:http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b6_awx_problem_z_centralnym_zamkiem-t29932.0.html;msg356661;topicseen;highlight,zimne+luty#msg356661 Pozdrawiam
  9. Pisz najpierw tu:http://www.a4-klub.pl/smf/zlociki_i_spociki-b2.0/ -myślę że ktoś się znajdzie z vagiem. Póżniej jedż wydawać kasę na meechanika Pozdrawiam
  10. Witam Trzeba przede wszystkim sprawdzić czy nie ma błędów w sterowniku centralnego zamka ,lub modułu komfortu jeżeli takowy posiadasz . no i opcja http://www.a4-klub.pl/smf/kodowanie_sterownikow_w_audi_a4_b5_19952001-t6358.0.html i jeszcze http://www.a4-klub.pl/smf/domykanie_szyb_z_kluczyka-t1466.0.html; Pozdrawiam
  11. Witam kolege przyczyn może być bardzo wiele: -zapowietrzający się układ paliwowy -sprawdż czy w przewodzie idącym do pompy nie występują pęcheżyki powietrza -sprawdz ogólnie silnik pod kątem nieszczelności przy wtryskach,pompie,filtrze paliwa itd.. No a przede wszystkim podepnij się pod vaga i sprawdż czy nie ma błędów . Pozdrawiam PS.A od kiedy to nasze jeżdżą na LPG Sprawdz w profilu -
  12. Jest taka opcja jak test wskażników -zrób ją i obserwuj wskazówki na zegarach. w połowie testu muszą stanąć pionowo- obserwuj wskażnik temp. Pozdrawiam
  13. Z przejściówkami faktycznie są kłopoty po podłączeniu fejsa w menadżeże urz.powinno się pojawić "porty(COM i LPT) .tylko fejsa - bez połączenia do auta. kikasz na to 2 razy i pojawia sie "USB Serial port(np.com1) potem sprawdzasz jaki port przypisany został przez program vag com sprawdzasz to w zakładce "OPTIONS" jeżeli jest inny to ustawiasz na COM1 i test poniżej masz "Protocol Options", w oknie" START BAUD" jeżeli masz "0" to wpisz wartość 9600 na koniec save i próbuj PS. w menadżeże urządzeń klikasz na "usb serial port" pokaże się okno "Właściwości", klikasz na zakładkę" port seting" następnie zaawansowane(adwanced) USB Transfer size wpisujesz 4096 w dwa okna BM OPTIONS (latency timer) tu ja mam wpisane 11 ale jak nie idzie to zmniejszasz następnie zamykasz wszystko po kolei klikając na OK no i znowu próby Powodzenia i pozdrawiam
  14. myslałem ze wiecej wiecie na ten temat,ale widze ze tu nie bardzo chce sie odpowiadac nowicjuszom,szkoda pozdro Bez nerwówki !!!!!!! spróbuj jeszcze pokombinować z prędkością portu Pozdrawiam PS. Fejsik masz USB czy RS
  15. Masz racje Sprawdż podłączenie sławetnego N75 - chodzi o podłączenie wężyków Pozdrawiam PS. w ETCE jest błąd
  16. Przepraszam że się wtrące " Błąd sporadyczny"-czy został skasowany? Może to pozostałość po np. odpiętej wtyczce Proponuję skasować "zapamiętany błąd w ECU -przejażdżke ,no i znowu skan PS . Jak kolega ma możliwość to zrobić autoskan VAG 311 Pzdrawiam
  17. Na raz 4??? - te auto nie miało prawa jechać No chyba niemożliwe Stawiam na aku. Pozdrawiam
  18. to numer twojej sondy No chyb że się myle Popraw pre Pozdrawiam PS. no i znowu okaże się że wywalone pieniążki w k...ę A u kogo brałeś w "AL" jak można wiedzieć?
  19. Jak znam życie to "korek "się spalił Może warto napisać jak ? Tak dla potomnych No właśnie czekamy na potwierdzenie diagnozy Pozdrawiam
  20. Ten blad dotyczy alternatora, ladowania lub braku syganlu ladowania. sprawdz ladowanie, polaczenia z alternatorem te na samym alternatorze i przy rozruszniku. Pozdrawiam PS. sprwdż bezpieczniki
  21. sprawdz szczelnosc przewodu idacego od rury w dolocie do ECU [czujnik cisnienia] Pozdrawiam
  22. Siemka A reszta ? Jeszcze chyba?001-002-005-008-010 Chyba??????????? Pozdrawiam PS. wysłałem ci ściąge :confused4:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.