Treść opublikowana przez PAWEL69
-
Pomoc w ocenie logów a4 b5 1.9 tdi ahu
Chyba sobie poradził http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/pomoc-stwierdzeniu-usterki-1-9-tdi-331244/ Sory Przemo za OT. nie mogłem się powstrzymać
-
Prośba o analizę logów. Sporadyczne przypadki utraty mocy
EGR nie jest zaślepiony:cool1: lub twoja zaślepka się wypaliła. W twoich logach tego nie widać ... zrób 010 008 018 023 dyn. Popraw kąt synchronizacji. Jakoś gorąco w układzie chłodzenia,sprawdż i porównaj z temp. w zegarach. Sprawdż błędy w pozostałych komponentach,najlepiej autoscan auta. tak ma byćPzdr.Paweł.
-
Wyłączenie automatycznego zamykania VAG-iem
Jeżeli masz takie 12897 a przypuszczam że tak, to przekoduj na 12865
-
Proszę analizę logów
Nie sądze:wink:
-
Wyłączenie automatycznego zamykania VAG-iem
Podaj kodowanie z modułu komfortu. Pzdr.Paweł
-
Odczyt PIN IMMO
jak tego dokonałeś.... co to za kabel
-
Proszę analizę logów
Czwarta pompka mocno odstaje,pierwsza też ma się ku końcowi. Moja rada to obejrzyj dokładnie wałek rozrządu pod wzgl.zużycia wytarcia (częsta przypadłość),wymień uszczelnienia pompek. Jak nie będzie poprawy to zregeneruj lub wymień pompki,zalecam kpl. Pzdr. Paweł
-
Prośba o analizę logów AVF
Za mało danych zrób kpl. logów..
-
Jakie logi dynamiczne? (Ktore grupy)?
http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/ ---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ---------- http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/ Już zrobiłeś...i masz odpowiedż http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosba-analize-logow-modzeniem-329452/ Na przyszłość nie dubluj wątków:wink:
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
Nie....
-
Prośba o analizę logów przed modzeniem
Zdrowiutko i bardzo ładnie wykonane logi,przyjemnie się przegląda:wink: Pzdr.
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów
Moim zdaniem tu należy szukać przyczyny...
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów
Raczej nic nie zobaczy,pompki pływają w oleju:wink: Pompki pod wzgl. elektrycznym wyglądają dobrze,osobiście podjechałbym do innego mecha.niech sprawdzi poprawność usytuowania pompek w gniazdach głowicy oraz ich ustawienie(regulację), reasumując jedż do ogarniętego machera...
-
Jakie powinno być ciśnienie w dolocie
dyn.003 008 010 011 na początek... No i troszkę inicjatywy:cool1: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/
-
Log zaworu EGR
Jest OK.
-
Log zaworu EGR
zrób loga w trybie BS.
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów
I jak odczucia...zrob jeszcze ze dwa razy dyn 011,uprzedzajac pytanie--poniewarz kazdy kolejny log wyglada lepiej pod wzgl.doladowania. Nie podobaja Mi sie wskazania bloku 023 Zrob jeszcze raz 023 stat.od razu po dyn.011 oraz 018 i 001 stat. Pzdr. PS.przeplywka ozyla:-)
-
Proszę o analizę logów
Dzięki Pany. Doładownie-przepływka-doładowanie....eeh w dieslu jest to proste. Zaczne od podciśnień i N75,DV został wymieniony na nowy z ASO,zresztą furka uszanowana i wszystko idzie z ori.części. Kolega szykuje się do softa,także musi być 100% gitara. Moze jeszcze jakies uwagi? ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-
Problem z odpalaniem z rana !!!
Nawet powinieneś... zrób o co prosiłem.
-
Proszę o analizę logów
Jak w temacie,jako że z Pb.jestem noga:decayed: to poproszę. dynamiczne: Log (0 - 002,020,118) Log (0 - 003,020,115) Log (0 - 002,033,115) Stat. Log (0 - 002) Pozdrawiam Paweł.
-
Problem z odpalaniem z rana !!!
Witaj 17672- pompka na drugim cyl.prawdopodobnie się kończy. 17965- przekroczona granica doładowania. Zacznij od logów... Zrób logi stat.001 018 023 Oraz BS.011
-
Wskazania bloku pomiarowego 018
To wartość prawidłowa,oznacza zamknięty zawór po odpuszczeniu pedału przyspieszacza:wink:
-
BORA asv ,prośba o ocene logów
Na moje niewprawne oko to dawka zadana(kierowcy)coś za niska...możesz zrobić dyn.001 i 010 ???
-
Świeci kontrolka elektroniki silnika
Pierwszy błąd poduszka zawieszenia silnika,zobacz czy wtyczka się nie wypieła i czy lewa poduszka jest sucha (bez śladów zaolejenia) Drugi błąd mówi o spalonej świecy żarowej na trzeci cylindrze...
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów
Na początek wyczyść przepływke przepłucz...czym i jak znajdziesz na forum Potem zrób dyn 003 008 010... Zobaczymy czy będzie poprawa:wink: