Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na lucky9977 temat w Audi A4 B8
    http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/00457
  2. 3 sekundy szukania: pin 11 do 13
  3. Panowie po aktualizacji telefonu do Androida 11 mam mały problem z wyświetlaniem kontaktów na fis'ie, a mianowicie w telefonie wyświetlają się najpierw imię a potem nazwisko a fis pokazuje nazwisko i po przecinku imię. Można to jakoś zmienić (w telefonie mam zmienione ok)??
  4. Wywal to co masz i wsadź żarówki H7 zanim całkiem nie spali odblaśników
  5. najpierw zaglądnij do świateł i sprawdź co tam masz. Może po prostu siedzi tam chiński HID i dlatego takie cuda się dzieją. Masz w ogóle samopoziomowanie??
  6. najlepiej to założyć ORI czujniki, w razie awarii któregoś z czujników zawsze będziesz mogła go wymienić. Jak kupisz jakiś uniwersalny zestaw to w razie awarii będziesz musiała wymienić cały zestaw
  7. patrzyłeś na MCE?? Po takich objawach można przypuszczać, że zalała go woda np. przez niedrożność odpływów. A co do tego kompa to uważam tak jak kolega @Muskel1 - nie ma siły, żeby nie było żadnych błędów, choćby "sporadycznych" - które moduły skanowaliście??
  8. pierwsze co trzeba sprawdzić to kable w przelotkach drzwi
  9. Szukaj lepiej kabel który obsługuje najnowsze vcds'y - na aledrogo można takie kupić za ok 150zl (chińskie klony), nie znam się na kablach - swój kupiłem tu na forum, ale podobno najlepsze są na chipach ATmega czy jakoś tak. Poczekaj chwilę to może się ktoś tu jeszcze wypowie na temat kabla.
  10. A4 B6 z początków lat produkcji nie mają kontrolki "check engine", ja u siebie też tej kontrolki nie posiadam. Temat był już wałkowany wielokrotnie na forum.
  11. kup ten kabel VCDS i oszczędzisz sobie nerwów i pieniędzy na mechaników - czujnik ABS łatwo sprawdzisz w blokach pomiarowych. Jeszcze jedną przyczyną zapalania się kontrolek ABS i trakcji może być taśma kierownicy (czujnik kąta skrętu), ale to też można sprawdzić VCDS. Sądzę że zakup kabla zwróci Ci się po samodzielnej naprawie obecnej usterki.
  12. To chyba wydałeś na niego majątek, ale i tak gratuluję bo na pewno było warto
  13. Jak silnik został wymieniony na taki jak był pierwotnie to licznik ma nic do tego, czujnik położenia wału raczej też. Najlepiej podłączyć vcds. A co do sprawdzenia wtyczek to licznik trzeba zdemontować - opuszczasz kierownice maksymalnie w dół, demontujesz zaślepkę z dołu licznika, odkręcasz dwa torxy i wyjmujesz licznik
  14. dla porządku dodam, że czujniki samopoziomowania są dwa, a nie jeden (jest jeden z przodu, drugi z tyłu). Na próbę możesz odłączyć od nich wtyczki i sprawdzić czy czasem problem nie leży w pinach czujników. Często przez nieszczelność wtyczek gniją piny i nic z tym nie zrobisz poza wymiana całego czujnika samopoziomu lub wtyczki, bądź czujnika i wtyczki
  15. nie - jedno i drugie nie ma nic ze sobą wspólnego
  16. podpinałeś auto pod VCDS?? Robiłeś test zegarów, odczytywałeś błędy?? Na początku sprawdź czy czasem wtyczka od zegarów się nie wypięła - choć powinna mieć zabezpieczenia przed wypięciem to "często gęsto" jak ktoś tam zaglądał, a nie miał pojęcia jak wyciągnąć wtyczki to rwał je na siłę wyłamując zabezpieczenie
  17. montowałeś ten zderzak do B6 czy B7?? Jeśli do B6 to czy udało Ci się go kupić oryginalnego, czy wierciłeś dziury pod PDC??
  18. Aby wyciągnąć moduł musisz wykręcić fotel oraz zdemontować próg, następnie podnosisz wykładzinę i wyciągasz moduł
  19. podłącz auto pod komputer i pokaż konkretne błędy - palące się ikonki na liczniku mogą wskazywać na milion rzeczy
  20. A czegoś takiego próbowałeś: 1.wkladamy nasz nowy kluczyk do stacyjki przekrecamy na zaplon 2. wkladamy dobry kluczyk w drzwi kierowcy 3.przekrecamy kluczyk w drzwiach w prawo i trzymamy 4. jednoczesnie gdy kluczyk jest przekrecony w prawo w drzwiach naciskamy guzik odblokowywania drzwi kluyczyka w stacyjce na 2 sekundy... powinno mrugnac swiatlami 5. puszcamy po 2 sek i ponownie naciskamy ten sam guzik na 2 sekundy 6. mozemy juz puscic kluczyk w drzwiach i sprawdzic czy dziala pilot Źródło: https://www.google.com/amp/s/www.elektroda.pl/amp/rtvforum/topic2938065.html Hmmm - masz tylko jeden kluczyk ? Ale można zrobić to tak: Jednym włącz zapłon, drugim przekręcasz w drzwiach na zamknij i przytrzymaj przycisk aż mrugnie kierunkami. Jeżeli masz jeden klucz, to samym grotem włącz zapłon, wyjmij wkładkę w drzwiach kierowcy, i wkrętakiem płaskim w zamku przekręć w pozycję zamknij i jednocześnie naciśnij guzik na pilocie. A jak nie możesz wyjąć wkładki bo .... to rozbierz tapicerkę w bagażniku i tam na wkładce zamka musisz wywołać zamknięcie centralnego zamka. Źródło: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3149123.html
  21. pokaż jakieś zdjęcie. Z tego co się orientuje to przy zderzaku nie ma żadnej szczególnej regulacji.
  22. Panowie a orientujecie się może, czy jak obecnie w aucie jest zamontowany fabryczny moduł BT to czy jak podepnę "zmieniarkę" WEFA 602 to będę mógł łączyć się jednocześnie do fabrycznego modułu BT - rozmowy telefoniczne, oraz do WEFA'y - odtwarzanie muzyki przez BT??
  23. ta wtyczka przypomina wtyczkę do podłączenia lampki w schowku
  24. jeżeli problem występuje na dziurach to na pewno problem masz ze słabym stykiem. Jeśli poprawiłeś już styk przy gnieździe i dalej nie słyszysz poprawy, to problem musi leżeć po drugiej stronie czyli przy radiu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.