Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
Oporna kontrolka AirBag
Kolego radze kupić kabel do diagnostyki za 50zł - zwróci się po jednej wizycie u elektryka i zacząć badać konkretne przyczyny, tak jak to opisuje Kolega @Fido, albo przynajmniej wydobyć od elektryka jaki konkretnie błąd wyskakuje. Tak naprawdę to nie słyszałem o czymś takim jak "kodowanie czujnika airbag", czujnik po prostu albo działa albo nie.
-
Audi Navigator pytanie
Masz u sobie nawigacje w fis, radio nie ma z nią nic wspólnego. Jak wciśniesz przycisk 'navi' na panelu między fotelami to powinna się włączyć nawigacja na wyświetlaczu fis. Nawigacja w radiu rnse ma swój czytnik na mapy, więc Niemiec raczej niczego nie demontował przed sprzedażą. Brak kierownicy z MF też nie ma z nawigacja nic wspólnego. Wiem to wszystko z własnego doświadczenia - też mam taką nawigacje u siebie.
-
Bosma h7 LED
kolego do swojej B6 sam osobiście montowałem bi-xenon, nie wiem jak u ciebie wyglądała to przeróbka, że postanowiłeś wszystko wywalić, ale u siebie wszystko mam zrobione zgodnie ze schematami i w razie awarii nic nikt nie będzie musiał szukać, bo zajrzy w schematy i wszystko będzie wiedział. Nie wiem jak w B7, ale w B6 to kwestia dołożenia jednej wiązki samopoziomu + wiązka od sprysków i pospinanie wszystkiego w MCE. Jeśli chodzi o koszty to ja zamknąłem się w 2k zł (zderzak udało mi się kupić w kolor, więc odpadł dodatkowy koszt)
-
Jak zamontować uniwersalny sterownik zamka centralnego a4 b6
kolego a co się dzieje z oryginalnym, że chcesz zakładać uniwersalny??
-
Problem z zegarami, nie wyświetla się przebieg
z tego co się orientuje to jak będziesz chciał zmienić fis na kolor to i tak będziesz zmieniał całe zegary - nie ma możliwości zmiany samego fisa z czerwonego na kolor
-
problem z dodaniem kluczyka
musisz to zrobić VCDS'em
-
Kierownica 2.5 TDI
K kolego to że kierownicą się lekko obraca to jest problem?? Może masz servtronic??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja do póki się to wszystko nie unormuje to odpuszczam spoty i wszelkie inne spotkania w większym gronie( większym niż 2 osoby). Na początku myślałem, że nie będzie źle. A wyszło tak, że u mnie dwie osoby chorowały dość mocno na koronę, a od strony mojej żony zmarła ciotka, która nigdy na nic nie chorowała, a korona ją wykończyła.
-
Jakie dokładki zderzaka na tył i przód polecacie do Avatna B6
do przodu zderzak sline/s4, do tyłu zderzak sline/S4 - zero kombinowania ściągasz obecny i zakładasz nowy. Nic inne bym nie zakładał
-
Ustawienie wysokości świateł drogowych - xenon.
ja kupiłem tu: CHARMS PODKŁADKI SILIKONOWE STOPERY MURANO 28 szt 8378911467 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 21,99 zł - CHARMS PODKŁADKI SILIKONOWE STOPERY MURANO 28 szt (8378911467). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! tylko nie wiem jeszcze czy są ok, czy nie. Jeszcze nie zabierałem się za ustawianie soczewki - "na oko" wyglądają ok.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
udało Ci się "zgrać" soczewkę z długimi światłami, czy też nie zwróciłeś na to uwagi i będziesz musiał tak jak ja ponownie demontować lampy ??
-
Niedziałające PDC, a świecące kontrolki ABS wraz z ESP i błąd 00283 - jaki związek?
Wg mnie te dwa problemy nie mają nic że sobą wspólnego. Nie wiem jaki masz opis błędu 283, ale tu możesz coś o tym poczytać: 00283 - Ross-Tech Wiki WIKI.ROSS-TECH.COM A masz jakieś błędy w PDC??
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
Panowie macie może zdjęcie zderzaka od wewnętrznej strony, na którym widać jak przymocowana jest kratka od A6?? Właśnie przyszła do mnie dokładka sline - faktycznie kratka od a6 ładnie pasuje, ale nie ma jej do czego "przyczepić"
-
Duży problem z kodowaniem kluczyka
poczytaj i wszystkiego się dowiesz:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Spoko, nie jest źle ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja nie dam rady - mam dziś rocznice ślubu, więc
-
Problem z bujniem fotela
wyrabiają się na nitach przy prowadnicy - jak się schylisz pod fotel to zobaczysz co i jak
-
Sterowniki
- Jak zrobic instalecje pod podswietlenie drzwi jak by ktoś mogl to moze doradzic
- Trzaski podczas opuszczania i podnoszenia szyby
a co jest nie tak z efektem?? działa jak trzeba.- Problem z centralnym zamkiem ew Mk
Jak pali bezpiecznik to raczej problem z podłączeniem kabli od alarmu- Problem z włącznikiem
źle złożyłeś włącznik - przerabiałem to u siebie i w sumie rozbierałem włącznik 3 razy, aż w końcu zadziałał. Światła mijania się świecą dlatego, że "nie został wykryty włącznik świateł" - jak odłączysz całkiem włącznik to światła mijania też będą świecić- Fis - spolszczenie
Nie, błędy mam po angielsku - ich nie spolszczysz- Fis - spolszczenie
Tak, musisz mieć mapy+spolszczenie. Mam u siebie bns i tak naprawdę użyłem go może ze dwa razy odkąd mam auto, a mam je już 9 lat- ta nawigacja naprawdę jest słaba i nie ma co się nią interesować i zawracać sobie nią głowy- Fis - spolszczenie
Fis nie da się spolszczyć, co najwyżej bns - Jak zrobic instalecje pod podswietlenie drzwi jak by ktoś mogl to moze doradzic