Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. te radio to raczej wielkiej wartości nie przedstawia, bo można je kupić nowe za 400zł : https://www.audiosklep.pl/alpine-cde-111r-p2986 a wzmacniacz tez nie był jakiś drogi jak był nowy (260zł) : https://www.audiosklep.pl/blaupunkt-gta-260-p2027
  2. Tak jak pisze przedmówca, jeśli Windows 10 był już zainstalowany na komputerze i został aktywowany to wystarczy tylko ściągnąć (ze strony M$) Windowsa w odpowiedniej wersji (home, pro itp.) i go instalować. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  3. szkoda, że mieszkamy tak daleko od siebie, bo mógłbym Ci to w wolnej chwili ogarnąć. Ale wracając do tematu to jak będziesz gdzieś oddawać laptopa to nie daj się nikomu naciągnąć na więcej niż 150zł brutto za czyszczenie. Co do reinstalacji systemu to naprawdę zrobisz to sam, jak w twoim laptopie jest dysk ssd to zajmie Ci to nie więcej niż 15min, jak zwykły talerzowy HDD to maks. 30-40min
  4. Czyszczenie laptopa - nawet rocznego to żadna filozofia - to nie jest prom kosmiczny, żeby zwykła średnio ogarnięta osobą sobie z tym nie prowadziła. Na YT na pewno znajdziesz film jak to się robi w przypadku Twojego modelu. Co do systemu to jak jest ostro zaśmiecony to najlepiej postawić go na nowo. Twój laptop ma napewno partycję recovery, więc załatwienie tego to kilka kliknięć. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  5. generalnie temat różnorakich problemów z drzwiami pojawia się na forum średnio co 2 dni. Powodem tych usterek są przetarte kable w "gumowej harmonijce" znajdującej się pomiędzy drzwiami a budą.
  6. ok to będę gadał z Wojtkiem, dzięki to jest dobre porównanie
  7. z tego co pisze to jest to błąd sporadyczny, więc go po prostu skasuj i zobaczy, czy się będzie pojawiać ponownie. Jak się znowu pojawi to dopiero wtedy będziesz mógł się tym martwić.
  8. czytałem i też pisze: ten chłop z twojego linku też nie odbiera telefonów - spróbuję później
  9. chodzi o tą firmę?? https://panoramafirm.pl/małopolskie,,kraków,prądnik_czerwony,al._29_listopada,81/firma_zabezpieczen_specjalnych_tadeusz_bizon_zaprzysiezony_rzeczoznawca-tnpbs_lgf.html puki co nie mogę się tam dodzwonić - nikt nie odbiera
  10. niestety tu mi nie pomogą ;( Mogą dorobić tylko nowe kluczyki
  11. Panowie gdzie w Krakowie przelutują mi kluczyki - ojciec w oplu ma problem z imo, w ASO mu powiedzieli, że może u nich kupić nowy kluczyk za parę ładnych stówek lub dać komuś do poprawienia lutów (podobno w tym leży problem i jest to problem ogólnie znany), ale oni tego nie robią. Myślę, że zwykłą lutownica się tego nie zrobi, raczej tylko dmuchawa.
  12. szczerze mówiąc, to chyba szkoda się bawić pistoletem jeśli cześć kosztuje 60zł - zwłaszcza, że można bardziej zepsuć niż naprawić
  13. oczywiście, że jest spot
  14. co do napinaczy to się nie wypowiem, bo się nie znam. Co do wtyczki do airbag'a to można ją nabyć w ASO, bądź na jakimś autozłomie. Nie wiem w jakim stopniu twoja wtyczka jest uszkodzona, choć sądzę, że pewnie chodzi o zatrzask - najłatwiej i najtaniej radził bym po prostu wsadzić wtyczkę w gniazdo w podłodze i spiąć razem trytytką - zastosowałem taki patent chwilowo u siebie, gdy nie mogłem dostać nigdzie takiej wtyczki - działa na 100%. Te zatrzaski łamią się na potęgę.
  15. kolego napisz może dokładnie o jakie radio chodzi, choć z tego co mi wiadomo to ciężko będzie to uruchomić.
  16. Koledze chodzi o gumową harmonijkę znajdującą się między drzwiami, a słupkiem. Wewnątrz tej harmonijki znajdują się kable, które często ulegają przetarciu, bądź przerwaniu - 95% awarii związanych z "niedowładem" drzwi leży właśnie po stronie tych kabli.
  17. Obecnie też przebywam na cro ( jutro rano powrót), jestem tu już 8 raz i takiej pogody jak na obecnym urlopie nie miałem nigdy, a byłem w cro nawet w drugiej połowie października ;( Na obecnym urlopie słońce mieliśmy przez niecałe 3 dni (7 dni pobytu), obecnie leje jak fiks i wali piorunami. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  18. Problem leży w zamku drzwi, w dziale warsztat jest o tym temat Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  19. podobno pomaga zestaw naprawczy. np. https://czesciaso.pl/pl/p/Zestaw-naprawczy-samoczynnie-zwijajacej-sie-rolety-AUDI-A4-B6-B7/589
  20. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na slimaczek89rz temat w Audi A4 B6/B7
    może coś z przewodami od cana się podziało - może są gdzieś naderwane albo coś w tym stylu. można by spróbować podłączyć się "na krótko pod BT tzn cany podłączyć bezpośrednio pod interfejs (pin 6 can-h i 14 - can-l w interfejsie do pinów can-l i can-h w BT)
  21. Wsadzcie sobie te prognozy pogody z acu i pozostałych portali w cztery litery. Mam 25 stopni i widoki jak na zdjęciu ;p Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  22. I tak właśnie zrobię Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  23. to jak accu mówi, że ma być 23 to będzie koło 30???
  24. tu też pisze, że leje ;(
  25. qr** accuweather też pokazuje, że ma padać ;(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.