Treść opublikowana przez zegarmistrz
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić czy działa tylny silniczek spryskiwacza?
Nowa pompka kosztuje około 30 zł (zamniennik - bo uważam że w to miejsce nie ma sensu pakować orginalenj pompki).. może mieć opór ale nie chodzić.. u mnie był tak zatarty że nie dało się reanimować (i opór miał).. a zbiorniczek znajduje się w prawym nadkolu w bagażniku..
-
[B5 ADR] Temperatura przełączania z benzyny na gaz
U mnie się dosyć szybko grzeje... co do przełączania na LPG to przy 40 stopniach..
-
[B5 ABC] Wymiana uszczelki pod gł. a instalacja LPG
Nie wiem co ma pracochlonność do wymiany uszczelek (to może z 10 minut więcej).. u mnie trzeba tylko rozpiac węże gazowe i zdemontować (chociaż nie jestem do końca tego pewien) cewki od wtryskiwaczy... Co do uszczelki i tego co mechanik powiedział - dla mnie to kompletna bzdura (mogę się oczywiście mylić)..
-
[B5 ADR] Złączka siatkowa tłumiąca drgania
W Olsztynie nie znalazłęm takiej firmy. ZA robocizne z częścią chcieli od 230 zl do ponad 400 zl.. Zrobiłem to sam.. Srebrzanke kupiłem za niecałe 70 PLNów.
-
220 tyś kilometrów czy to dużo???
Mam podobnie.. kupowałem auto miało 204 tyś.. (3 miesiące temu).. teraz mam 220 tys i wymieniam tylko to co trzeba (oleje, filtry).. nic więcej.. Fakt żę tym autem jeździłęm od 160 tyś (bo był to mój samochód służbowy - ale jeździłęm nim tylko ja) więc o nic się nie boje.. A i jeszcze jedno.. auto po ekzpertyzie przezbiegu w ASO w niemczech.. więc przebieg 100 % aktualny..
-
Ankieta o samochodach na zaliczenie do szkoły...
Pytanie 4.. awaryjność i niezawodność.. to chyba to samo?? ALe wypełniłem i poszło..
-
[B5 ABC] Temaperatura na Fisie - gdzie czujnik
Dzięki.. można zamknąć..
-
[B5 ABC] Temaperatura na Fisie - gdzie czujnik
Witam, mam problem z temperaturą wyświetlaną na Fisie. Różnica między wyświetlaną a taką która jest to czasami nawet 10 stopni. Pytanie moje brzmi: gdzie jest czujnik temperatury (podejrzewam że styki zaśniedziały - bo rok temu było dobrze).
-
Spoty Olsztyńskie
Ja niestety przed świętami odpadam.. wyjazd mi się przedłużył.. nawet nie wiem czy na wigilie zdąże
-
[B5 ADR] Potrzebna fotka zamocowania zmieniarki do avanta B5
Ja mam ori.. i jakoś sobie stelaza nie przypominam (fakt nie widziałęm swojego auta od początku listopada).. u mnie jest tak: subwoofer (noki), na nim leży telefon, na telefonie leży zmieniarka. Wszystko jest poprzekłądane jakimś materiałem (też ori)...
-
Spoty Olsztyńskie
Nie ma sprawy.. ja wracam do PL 21.. więc 22 można by się spotkać ..
-
Jakie plany Sylwestrowe?
Słowacja od 28.12 do 2.01.. troche w ciemno bo większości ludzi z którymi jade nie znam...
-
[B6 AVB] Jeździjmi wolniej - opatrzność czuwała.
Najgorsze jest ot że oni w gebelsowie to z roku na rok jzdzą coraz gorzej.. takich sytuacji to miałem już tutaj kilkanaćie.. najgorsze jest jeszcze to żę palant jadący 120 km/h zaczyna wyprzedzac tira nie patrzac w lusterko.. trzeci pas sobie wtedy zorbiłem
-
Mandaty w Niemczech
Na 80 miałem 248 (na autostradzie).. troche innym samochodem niż mój (nawet nie troche) = 450 Euro..
-
[B5 AHU] Co sądzicie o orginalnych felgach Audi
W Avancie też fajnie wygladają.. ja mam takie i mi się podobają (i zdaje mi się też że pasują)
-
[B5 APU] Czy można oszukać ABS?
To może jedź do jakiegoś specjalisty?? Bo to co chcesz zrobić to nie jest rozwiązeanie problemu..
-
Spoty Olsztyńskie
No widze że było was więcej niż nas podczas ostatniego udanego spota w październiku.. mam nadzieje że w styczniu będzie nas jeszcze więcej..
-
[B5 AFN] problem z 4 biegiem w automacie
Ja bym na Twoim miejscu pojechał do dobrego zakłądu polecanego (zajrzyj na automat.pl) i niech zrobią TOBIE wszytko.. bo jak siądzie TOBIE ten autoamt za granicą to zapłacisz ze 3 razy więcej.. jak robisz tyle tysięcy to ja bym się nie zastanawiał..
-
[B5 AFN] problem z 4 biegiem w automacie
Skończyła się tarczka któregoś z biegów. właściwie nie któregoś tylko 3..
-
Spoty Olsztyńskie
Ja ot niestety was chłopaki pozdrawiam z daleka.. będe w Olsztynie dopiero w styczniu..
-
Spoty Olsztyńskie
Ja niestety do przyszłęgo roku odpadam.. pozdraiwam
-
Spoty Olsztyńskie
Ze mną nie wiem jak będzie... we wtroek wyjeżdzam na dłuży czas i muszę się troce przygotować.. ale jak znajde troche czasu to wpadne p :quattro:d uranię..
-
Spoty Olsztyńskie
Jak pójdzie dobrze to może następna niedziela (4.11) ?? O 17 "tam gdzie zwykle"??
-
[B5 1Z] Zimówki Dunlop Winter M3 czy Goodyear Eagle 195/65/15
Dużo znaczy bo guma z czasem traci swoje właściwości.. jeżeli leżały 3 lata.. to 2..3 lata jeszcze pojeżdzą.. dłużej na pewno nie..
-
Spoty Olsztyńskie
Tylko że ja kończe z piciem :) Nie ma sprawy.. dodam tylo że jestem w Olsztynie do 12 listopada.. Później będe dopiero w styczniu.