Treść opublikowana przez zegarmistrz
-
[ALL B5] Od czego ta wtyczka?
Przypadkiem nie od zmieniarki??Była po lewej stronie w schowku??
-
[B5 AJL] Niedogrzewa się... Temp. silnika i oleju na pierwszej kresce.
To w takim razie może czujnik temperatury wody- jest podwójny - połowa niegoto temperatura na klimatronik i ECU a druga na zegary.
-
ktorego quada wybrac
Kasy może i szkoda, ale dzieciaka bardziej. W podobnym chińskim badziewiu pękła ostatnio rama. Dobrze że dzieciak był z pełnej zbroi.
-
[B5 AHU] Problem z zimnym automatem przy ruszaniu gaśnie
Najpierw sprawdź poziom oleju i VAG.
-
[INNE] Pogrzewanie lusterek, problem
Oporność maty jest za duża. Mata do wyrzucenia.
-
[ALL] Sava Eskimo S3 205/55R16 czy Kormoran SNOWPRO B2
Małem tą Save w innym rozmiarze na innym aucie. Teraz kolega kupił do b4 i jest zadowolony. Ja polecam S3.
-
Która firmę elektronarzędzi byście wybrali?
Z pierwszego posta wywnioskowałem, że koledze Filutkowi chodzi o raczej narzędzia do firmy, a nie narzędzie z cyklu używania co jakiś czas. W domu tez mam Boscha i nie narzekam, ale do firmy już nie kupię bo mam dosyć odsyłania do serwisów. Dla mnie po postu to już nie to. Co do Hilti - mamy w firmie też młot udarowy i jest nie do zajeżdżenia. Fakt że używany sporadycznie ale jeździ w samochodzie narzędziowym już ładne kilka lat.
-
[ALL B5] Dłubanie by Dzejms w toku
OK, na zdjęciach nie widać.
-
Która firmę elektronarzędzi byście wybrali?
Ja mogę TOBIE tylko napisać której z tych które wymieniłem bym nie wybrał - Boscha - to już nie to samo co kiedyś, mam niemiłe doświadczenie szczególnie z wiertarkami (niebieskimi oczywiście) - bardzo często lecą w nich główki. Ja na TWOIM miejscu rozważył bym jeszcze jedną firmę -> Hilti. Mam wkrętarkę z udarem. Bardzo sceptycznie podchodziłem do tego udaru, aż ostatnio postanowiłem spróbować - i jak się okazało dała radę.
-
[ALL B5] Dłubanie by Dzejms w toku
Wszystko fajnie, podziwiam. Poprawił bym tylko puszczenie tego kabelka (właściwie kabla) zasilania przez kompa. Postaraj się to uszczelnić, bo możesz niedługo szukać przyczyny mokrej podłogi po stronie kierowcy.
-
[B5 AFN] Łańcuchy przeciwśniegowe na alu felgi
Ja założyłem i nic się nie stało.
-
[B5 ABC] Temperatura silnika (lokalizajca czujnika)
OK, dzięki. Jutro chyba będę wymieniał. Czujnik wymieniony. Trochę gimnastyki było. Jedna mała uwaga co do wymiany - silnik powinien być zimny, nie wiem czemu o tym wcześniej nie pomyślałem (a jeszcze wczoraj wieczorem myślałem o tym, ale jak kupiłem to czujnik to jak najszybciej chciałem go wymienić ) - wyciągnąłem stary i miałem niezłą fontannę - cały czas czuje smak płynu chłodniczego.
-
[B5 ABC] Temperatura silnika (lokalizajca czujnika)
Witam szanowne grono, mam problem z temperaturą silnika. Otórz na klimatroniku temperatura po nagrzaniu jest OK - 90 stopni, natomiast na blacie waha się od 60 do 70 stopni. Wiem, że najprawdopodobniej gdzieś znajduję się czujnik podwójny i jedna sekcja mi padła - pytanie tylko gdzie on się znajduje?
-
Strefa Śmiechu
Koleś poznał dziewcze w klubie, wylądowali u niego i wiadomo co dalej... Laska po wszystkim mówi: - Ale czad, jak ty to robisz? Możesz jeszcze raz? Koleś na to: - No pewnie, ale musze sie zdrzemnąć 10 min, a Ty w tym czasie trzymaj mnie obiema rękami za członka. Po 10 minutach dziewczyna budzi kolesia - i co ? Dasz radę? Koleś bez problemu ponownie wyprawia cuda, wszystkie pozycje etc. Ona znowu: - Możemy powtórzyć? - Tak, tylko się przespię 10 min, a Ty trzymaj mnie za członka,tylko obiema rękami. No i znowu ogień i tak do rana. Rano panna pyta: - Wiesz co, ale powiedz mi, o co chodzi z tymi rękami? W czym Ci pomaga to trzymanie za członka? On na to: - W sumie bez tego też dałbym radę, ale wiesz, słabo Cię znam,jeszcze byś mi chatę okradła...
-
[B5 ADR] Lewe lusterko grzeje słabiej niż prawe.
Jak ma przewodu poprowadzone to zajmuje to nawet krócej.. ja do mat kupionych na allegro dolutowałem te stare styki od orginalych mat i wyszlo prawie plug&play. Zajeło mi wszystko w sumie może z 30 minut.
-
[ALL B5] Uczucie bujania przodu
Ja to mam mieszane uczucie do tego. Może i bym wypróbował, ale często jeżdżę po gebelsowkich autostradach i nie zamierzam eksperymentować. Jak ktoś jeszcze potwierdzi 100% sprawność tej metody to może też spróbuje.
-
[B5 AEB] Prosze o info,Jakie gumy do amortyzatora tył?
W te gumy o ile dobrze pamiętam wchodzą tuleje które masz na starych amorach założone. Wystarczy po wyjęciu starych przeczyścić je papierm i będą pasowały.
-
[ALL B7] Jaki płyn do wspomagania?
Nie pisz bzdur, ATF 220 się nie nadaje.
-
[B5 AHU] Jak sprawnie zniwelować luz na maglownicy?
Stawiam na nie dokręcony magiel..
-
[A4 B5] Podgrzewanie lusterek zewnętrznych
A jak włączasz ogrzewanie tylnej szyby to też nie ma?? Ja dzisiaj wymieniłem maty (bo orginalne były uwalone). Do tych zakupionych z allegro dolutowałem te końcówki od starych mat tak, że mogę podłączyć je do tych wsówek z powyższego zdjęcia kolegi gremlintz i wszystko działa po włączeniu ogrzewania tylnej szyby.,
-
szukam schematu paska rozrządu transit 2,5 bezturbo rok 93
Bardzo proszę:
-
[B5 ABC] Jaki gaz założyć?
Ja nie mam problemow z zaplonem. Mam sekwencje elpigazu.
-
[B5 AFN] Proszę o opinię na temat wahaczy DENCKERMANN. FEBI okazały się szmelcem.
Można dokręcić wahacze w momencie kiedy auto będzie stało na podnośniku i niestety ich żywot będzie znacznie krótszy..
-
[ALL] Małe wybrzuszenie na oponie - czy jest powód do obaw?
Opona nadaje się do wymiany, na pewno jest wewnątrz rozwarstwiona, i włókna zaczęły już pękać..
-
[B5 ADR] Wentylator nawiewu-pobór prądu
Moim zdaniem jest OK.. nie mierzyłem swojego ale na maksie kręci się naprawdę szybko..