Treść opublikowana przez KubaMpakiet
-
Po odpaleniu na zimnym nie pali na wszystkie cylindry.
A swiece kiedy zmieniane?
-
Swap z 2.0 TFSI na 1.8T Pomoc
generalnie z szyberdachem ciezko cos znajsc, ale napewno latwiej i taniej go dolozyc jak robic swap http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=213656133&emissionsSticker=&zipcode=&isSearchRequest=true&adLimitation=&fuels=PETROL&usedCarSeals=&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&climatisation=&doorCount=&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&airbag=&sortOption.sortOrder=ASCENDING&vatable=&emissionClass=&categories=Limousine&scopeId=C&minPowerAsArray=110&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=146&maxPowerAsArray=KW&minFirstRegistrationDate=2005-01-01&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&pageNumber=1 dosyc ciekawa oferta
-
Problemik, nie przelacza na gaz
tak jak powinno byc , pod zbiorniczkiem plynu edit: Problem rozwiazany, przyciety elektrozawor, wykrecilem filterek, poruszalem cewka,podlaczylem na krotko plusem z aku i puscila dzieki za podpowiedz soul pozdro
-
Problemik, nie przelacza na gaz
to jednak nie ten czujnik, zrobilem mostek i nic... zostaje cisnienia czy cos jeszcze moze byc przyczyna?
-
Problemik, nie przelacza na gaz
to moze go zmostkuje na wtyczce? i sprawdze czy przelaczy...
-
Problemik, nie przelacza na gaz
Jestem w reichu i watpie ze w okolicy jest gaziaz ze stagiem ale filterek sprawdze w niedziele kolega tu jedzie to moze mi przywiesc czujnik
-
Problemik, nie przelacza na gaz
Chyba mozna sie domyslic ze nie mam dojscia do takieo urzadzenia w tym momencie?
-
Problemik, nie przelacza na gaz
Witam, jest pierwszy problem po roku od montazu opisze sprawe od jakiegos czasu mialem maly problem z automatycznym przelaczaniem na gaz ale tylko jak silnik byl juz cieply, np odpalam na zimno gitara nagrzewa sie i przelancza bez problemow, jade do sklepu i gasze,wsiadam odpalam i przelacza na gaz po czym odrazu pikanie i juz chodzi na pb, rozpedzam auto na pb wrzucam na luz toczy sie z 200 metrow po czym przelaczam na gaz manualnie i zaskakuje, jade dalej na gazie dzis jednak jadac sam przeskoczyl na pb, juz sie nie da takim zabiegiem przerzucic na lpg podejrzewam czujnik temp reduktora , ale moge sie mylic dlatego pytam zaraz ktos napisze ze na przeglad gwarancyjny moge podjechac, owszem ale dopiero za 2 tyg i jakies 1300 km, tak ze jak bedzie mozliwosc to wole to ogarnac przed powrotem do domu reduktor red AC
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Chodzi o to ze przy jednej elektrodzie ikra jest "skupiona" a przy 3 elektrodach przeskakuje od kilku tygoni mam zamontowane boscha FR5DP z przerwa zwiekszona do 0.75 , silnik na niej chodzi nak na dedykowanych ngk podobno bosch ma lepszy wplyw na cewki ze wzgledu na najciensza elektrode nie pobiera tyle napiecia co np ngk
-
Wtórna pompa pneumatyczna
bezpieczniki sprawdzales? wode ze swojej wylales ?
-
[B6 BFB] Błąd 17705, wypadanie zapłonów, rzucanie silnikiem/Rozwiązany
wpisz w google ten nr 035103245G
-
Ile obrotów przy 140km/h
licznikowe, wg gpsa troszke mniej ale dokladnie nie wiem ile sprzeglo nie bedzie mialo nic wspulnego
-
Ile obrotów przy 140km/h
przy 4 tys mam 150 zastanawiam sie nad swapem 5 biegowej od 1.9 tdi 130ps 4 tysie i oklolice 200 na trase jak znalazl
-
A4 B6 1.8T BFB Wymiana samego silniczka pompki paliwa ?
Tu masz cale info: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/227504-buczy-przy-porannym-odpaleniu/?hl=%2Bpompa+%2Bpaliwa
-
Dziwne grzechotanie podczas dodawania gazu 1.8t AVJ
A przed wymiana grzechotalo? jesli tak to lancuch masz wyciagniety, 115 zl okolo kosztuje febi(IWIS) z rabatem na forum dostaniesz takie fanty , nie przeplacaj u nieuczciwych mechaniorow
-
Dziwne grzechotanie podczas dodawania gazu 1.8t AVJ
Napinacz masz kolego chinski za ta kwote nawet po fest rabacie nie dostaniesz ori
-
Dziwne grzechotanie podczas dodawania gazu 1.8t AVJ
jak ori to ile mechanik skasowal? lancuch wymieniony?
-
metaliczny odgłos z silnika przy mrugającej lampce ciśnienia oleju 1.8T BFB
Ewidentnie cos z cisnieniem lancuch trze o obudowe lub glowice, do napinacza nie dostaje sie tyle oleju co trzeba albo pompa albo smok przytkany, tak czy siak miska do zdjecia,
-
A4 B5 1.8T BFB - pompa paliwa - jakiej firmy zamiennik?
Trzeci rok latam na energy wklad kosztowal 95 zeta
-
Wymiana świec zapłonowych w 1.8T AVJ
Przy gazie 30-40 tysi spokojnie
-
Przebicia na NGK PFR6q
zwieksz przerwe do 0.80 i sprawdz jeszcze raz
-
150KM, 163Km, 190KM
teraz pytanie ile powinien miec zdrowy? Żeby silnik nie tracił dużo na mocy to min 11 moim zdaniem musi być i nie więcej jak 10 % różnicy między cylindrami. Mądre książki piszą,że minimum może być 7 z zachwianiem tych 10 % różnic, ale to już jest bida.Maks książkowe to 13, a wiem,że są silniki (moje poprzednie AEB miało 13,5 na każdym) co mają trochę więcej,więc koło 14 się zawinie przy idealnym silniku dobrze dotartym z nie dużym przebiegiem. To moj chrupek jeszcze troche polata 12.5/13/12.5/13.5 nakulane ponad 283 tysie
-
150KM, 163Km, 190KM
teraz pytanie ile powinien miec zdrowy?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
bedzie ale 0w30 i lpg? to nie jest dobre rozwiazanie po zalozeniu lpg poszlem w 0w40, u mnie na 0w30 napinacza nie slyszalem praktycznie wcale teraz mam mix Ravenol SSL(3L) + Motul 300V trophy (1L) i powiem ze ESTER robi robote dlaczego 0w/30do lpg to nie jest dobre rozwiązanie? m.in w gazie jest duzo siarki, lepkosc i tbn spada duzo szybciej, wiec bardziej optymalny jest Xw40, w sesie takim ze po jakims przebiegu zapewnia lepsza ochrone zloty: A co z tym Ravenolem ? A co bys chcial?
-
A4 B6 1.8T AVJ postukiwanie na biegu jałowym WIDEO
kolko alternatora sie konczy ? sprawdz tak jak pisze kawowy,jesli kolko wymiana ok 20 min plus odpowiedni klucz o trasie zapomnij