Treść opublikowana przez EndriuGiz
-
Drobna przeróbka...
no wyglada to ciekawie ale ze swoim samochodem bym tego nierobil
-
Sprawdz ile lat życia jeszcze Ci pozostało :)
44 lat, 10 miesięcy i 3 dni zaraza • elektryczność • powietrze
-
Jakie alufelgi ? pomoc .
mi tez 3 najlepiej jeszcze nad 2 bym sie zastanowil ale 3 sa naj
-
[B6 AVANT] Wybor felg do avancika , dotz daytona, RS6
wojtas-audi a może coś takiego byś chciał? no te fele wygladaja ciekawie :th: podobaja mi sie tylko ciekawe jak by wygladaly na a4 ale na pewno swietnie
-
[B5 AJM] Mocowanie bocznego kierunku
jezeli chcesz zdemontowac to od strony drzwi masz zatrzask musisz wcisnac cos pod kierunek i podwarzyc wtedy kierunek ci sie "odepnie" i bedziesz mogl go wyjac a co do tego ze jest luzny to moze byc to ze polamal ci sie ten zatrzask bo innej mozliwosci nie ma za bardzo poniewaz siedzi tam to wszystko ciasno i niema prawa sie gibac
-
[B6 AVANT] Wybor felg do avancika , dotz daytona, RS6
niewygladaja za fajnie te fele
-
[B7] Czarne ramiona czy czarny rant ??
wyglada swietnie
-
[B5 ALG] Jak zamontować aluminiowe obwódki na zegary?
nie jest tak ciezko chwila moment i wyciagniete a jak wyciagasz i ten na krotkim zosawiasz,przekrecasz licznik tak ze widac tyl i na luzie wyciagasz kabel (pierwszy wyciagasz ten kabel po lewej pozniej ten po rawej :th:)
-
[B5 ALG] Jak zamontować aluminiowe obwódki na zegary?
u mnie ciezko bylo wyciagnac palcami to urzylem srubokreta i poszlo gladko
-
[B5 ADR] Zablokowalem radio Beta, ale posiadam kod
no to spoko ze rozwiazales swoj problem pozdro
-
[B5 ADR] Zablokowalem radio Beta, ale posiadam kod
no ja zablokowalem po paru godinach jak wrucielem do samochodu juz mialem mozliwosc wpisania kodu
-
[B5 1Z] które alufelgi do mojej audicy ?
no te wygladaja pieknie :th:
-
chyba nikt z naszych ??
no takie komentarze sa dobijajace
-
jak usunąc korozje z felgi aluminiowej??
zgadzam sie z kolegami oddaj ro renowacji
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
ja mam znaczki i mi tak pasuje
-
[B5 AFB] Jakie felgi do mojego sedana???
2 duzo osob ma i to mi sie niepodoba troche hehe no ale tak juz to jest bral bym 1 z tego zestawu wygladaja super
-
[B5 1Z] Tapicerka siedzenia
to lepiej jakies fajne pokrowce kupic niz bulic 520zl za ori no ale w sumie co ori to ori
-
felgi po renowacji
ja niczym niezabezpieczalem co miesiac, dwa smaruje pasta lekko scierna i jest spoko :th:
-
felgi po renowacji
jak zaplacisz to Ci wypoleruja a jak nie to kupujesz paste i lecisz :th:
-
felgi po renowacji
no niejest drogie nietrzeba tego czytac zeby to wiedziec
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
no wlasnie ta cena jest troche zaniska no ale slyszlaem ze firma jest dobra
-
[B5 1Z] które alufelgi do mojej audicy ?
no dokladnie obie sa ladne ale bardziej nr 2 mnie przekonuje
-
[B6 AWX] Felgi z RS6 18" Proszę o opinie
wyglada swietnie :th: tylko pozazdrościć
-
Spotkania na drodze
no dobry pomysl tez tak robie i jest good jak ci ktos odpowie :th:
-
felgi po renowacji
wydaje mi sie ze jesli masz to stac cie na nowki fele a w szczegolnosci ze to b6 :gwizdanie: