Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gniady

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gniady

  1. Gniady odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Jak macie kupy to trzeba psa wychować :naughty:przez tyle lat mieszkacie i nie znacie ścieżki do chałupy- bez urazy .
  2. Musisz znowu zmienic płyn bo ten niedługo wypali ci ten lakier do podkładu ,gdzie kupiłeś tego płyna będzie jako przestroga dla innych.
  3. Oprócz zawiasów jest jeszcze ogranicznik do nasmarowania
  4. Mocny full -całkiem dobre
  5. Gniady odpowiedział(a) na miroy511 temat w Audi A4 B5
    Dziwna sprawa mógł mi ten olej Castrola wcisnąć a powiedział że nie -chyba miał o innej specyfikacji.
  6. nie znasz się na owocach .ale nieważne -stabilizator nie ma sworznia kulowego czyli wytrzymałość jego jest większa trudno ocenić czy to on stuka
  7. Wymieniać komplet wachaczy i zostawic po jednym starym to zły pomysł,obstawiam właśnie tego banana na 99%.Wiem że banan najdroższy ale chyba najszybciej pada.Wymieniać dla świętego spokoju.
  8. Gniady odpowiedział(a) na miroy511 temat w Audi A4 B5
    Castrol chyba nie ma oleju do a4 bo chciałem wymienić na warsztacie to powiedział że nie zaryzykuje i swojego castrola mi nie zaleje[uczciwy] bo na stronie castrola nie znalazł info o tym oleju do a4? Klucza szukaj w dobrym sklepie z narzędziami.
  9. Powinien napisać jakie to są przetwornice bo jeżeli analogowe to niech pali wroty za tą kase to cyfrowe powinny być a nie napisał.Ode mnie pytanie po co ta szyna ?
  10. Bardzo sie baliśmy że nie pijesz piwa [zimnego] OT w dziale technicznym
  11. Dla mnie to zawieszenie jest trochę dziwnie skonstruowane żeby nie powiedzieć drogie i skomplikowane .Coś puka i człowiek nie wie co nawet jak powymienia kilka części troszke to wkurzające .
  12. Jak ta plecionka jest przyspawana-katastrofa.
  13. Ogranicznik z blachy posmarowany ? bo nie pisałeś,tą sprężyne to chyba bym wymienił ale troche to dziwna sprawa.
  14. mi górne poszły bardzo szybko nawet nie ściągałem koła
  15. Mogli Ci sprawdzić czy jest czynnik to byś już wykluczył.wentylator vagiem sprawdż,płyn sprawdż po dłuższej jeżdżie gdzie ucieka.
  16. Gniady odpowiedział(a) na tonis21 temat w 1.8T
    Odma chyba nie ma związku z falującymi obrotami bo to jest tylko odpowietrznik jak się nie myle.
  17. Mi ostatnio przez tydzień mocno wchodził'' San miguel '' smaczne z gęstą pianą lokalne piwo hiszpańskie. W kraju ostatnio zielony okocim troche lech.
  18. Ja szlifowałem ślizg gumówką z papierem ściernym jak mi zderzak odstawał.
  19. Zobacz czy to nie odma bo one lubią pękać przy silniku.
  20. Cześć pamiętasz żeby wahacze dokręcać w pozycji roboczej-pisze bo walczyłes do pózna i mogłeś zapomnieć.Moim zdaniem tył masz miekki a tył jest cięższy w awancie i dlatego rzuca,jak chcesz to możesz jeszcze gumy powciskać między zwoje- wedle uznania.
  21. gniady 79 wita wszystkich pasjonatów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.