Treść opublikowana przez Maciek80
-
B6 DIVISION
Ja swoje już prysnąłem sprayem, uważam że to jedyny sposób na uzyskanie najczarniejszych z czarnych
-
B6 DIVISION
Te boczne kierunki z linków Siwego nie pasują do B6. W dodatku to te same, jedynie sprytne manipulacje (pewnie photoshop) powodują, że na fotach u niektórych sprzedawców są czarne (w rzeczywistości nie są ). Wiem bo też się dałem nabrać na opis i kupiłem. Na całe szczęście odbiór osobisty więc od razu przymierzyłem i okazało się, że do B6 są za małe. Ale te z fotki Nosfera już są ok, tyle że dostać je u nas to cud
-
[ALL] z czystaj ciekawości opinie1,9Tdi pompowtryski
Ja pompki sprawdzałem w wakacje, przy przebiegu ok 225-230 tys. Stan idealny. Leję tytlko shell v-power lub diesel gold na statoilu. Raz dolałem także STP do czyszczenia wtrysków. Na czym jeździł poprzedni właściciel to nie wiem, chociaż w jego okolicach widziałem tylko prywatne stacje, zero markowych koncernów Osobiście uważam, że wadliwe pompki to mit. Wystarczy dbać i nie będzie problemów.
-
[B6 AMB] [ nowe buty w chromie + mody S4 ]
Ledy fajne, felgi też fajne. Larzon robi całkiem fajne koła, co nie zmienia faktu że ten model to podróba wzoru firmy Kahn. Zresztą większość wzorów tej firmy jest "pożyczonych" :decayed:I strasznie się cenią jak na norweską firmę znaną głównie w skandynawii. Ale mniejsza z tym. Wg mnie auto prezentuje się super, tak trzymać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Może być dopuszczalny nacisk z dowodu rej? Bo wg tego mam 10,75 kn co daje 1075 kg. Zresztą olać. Używka HR powinna być i tak dwie klasy lepsza niż nówka AP lub Supersport, a takie miałem w planach. Nie mówiąc już o TA lub MTS. Muszę się z tym jeszcze przespać i jakby co to jutro wezmę.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ta już wiem, gadałem na PW ze sprzedającym. Sprawdziłem w katalogu H&R i są 2 zestawy pod B6 2WD. Jeden do 1050kg, a ten z aukcji od 1050kg. Tylko o jakiej wadze tu mowa? bo przecież nie auta. Nacisk na jedną oś? Typ 8E, (B6/B7) 2WD, bis/up to 1050 kg VA-Last/FA-weight Typ 8E/QB6, (B6/B7) 2WD, ab/from 1051 kg VA-Last/FA-weight
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie no, ja wiem co to za firma Chodziło mi o to, czy nie widać nic podejrzanego na fotkach. I o co chodzi z tym, że tylne amorki są oryginalne? W sensie że ori Audi? To na jakiej zasadzie działa na nich gwint ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co myślicie o tym? http://moto.allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-hr-audi-a4-b6-b7-i1456528617.html EDIT: spojrzałem na inne aukcje sprzedającego i ma A4 B6... czy to czasem nie jest ktoś z klubu? bo znajoma jakaś. EDIT2: A dobra, już wiem czyja to
-
[ALL B6] Spoiler a4 b6 sedan jaki kupić ?
Dokładnie, ewentualnie MS-Design. Ostatnio na allegro była używka za 500zł.
-
[ALL B7] Czy nie będą obcierać 9J 17 ET35
Na początku chciałeś 17" z rantem, teraz mówisz o 19"... Idź na kompromis i kup 18" z rantem http://allegro.pl/rial-daytona-race-18-5x112-nie-bbs-oz-work-i1457377017.html http://allegro.pl/lorinser-8-5-10j-18-5-112-polerowane-amg-mec-fab-i1458691605.html :>
-
[B6 AWX] Czarny Avant Kukiego na 19" ABT 1BV oraz przód s4
Ładna sztuka Felgi kox
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
Wg mnie Oettinger wygląda dobrze tylko w full pakiecie. Bez progów, które obniżają optycznie auto do poziomu przedniego zderzaka, będzie to wyglądało dziwnie. Ale nic, zobaczymy jak będzie się prezentowało na aucie, może będzie dobrze Oby nie tak jak tu:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Spot jest wieczorem, wtedy będzie -6. Poza tym jak dziś klekota nie przegonisz na obwodnicy to jutro nie odapali, zaobaczysz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ale przekox Ale jak to upchnąć w Audi z ET18 i szerokością 10" http://moto.allegro.pl/lorinser-8-5-10j-18-5-112-polerowane-amg-mec-fab-i1458691605.html
-
B6 DIVISION
Takie Lorinsery są aktualnie na allegro: http://moto.allegro.pl/mercedes-lorinser-20-jak-nowe-bez-sladow-uzytkow-i1441192081.html Fajne, ale drogie
-
Petycja - zabójstwo husky
+1, ich też ktoś powinien pociągnąć za samochodem póki durny łeb nie odleci...
-
[B6 AWX] Oem +
No i ok, ja też wyraziłem swoją :> Trzeba MAGICA87 pocieszyć bo po tym jak napisałeś "paździerz" to się chłopak mógł zdołować
-
[ALL B5] Felgi 17" czy 16" ?
Bez obniżania tylko 16". Nie wierz jak ktoś mówi, że na 17" nie wygląda jak koza bo wygląda. Miłość jest ślepa Wiem bo sam to przerabiałem. Kiedyś miałem B5 na ori zawieszeniu i 17" i myślałem że jest pięknie. Kumple mówili "ale wysoko jest" ale ja tego nie widziałem i już A teraz jak patrze na foty to rzeczywiście masakra A tu fotki o które prosiłeś:
-
[B6 AWX] Oem +
A ja jestem jak najbardziej ZA jeśli chodzi o radio. Nie rozumiem tego całego forumowego spuszczania się nad RNS-E. Fakt, ładnie wygląda bo fabryczne, więc pasuje do wnętrza. Ale jeśli chodzi o sam sprzęt, funkcje, mnogość opcji itp, itd to RNS-E jest BAAAAAARDZO biedny w porównaniu z porządnym sprzętem 2din. W zasadzie to RNS-E nadaje się tylko do szpanu, bo z jakich innych powodów kupować to coś skoro za tą samą cenę dostaniemy jakiś markowy sprzęt 2x lepszy Dlatego MAGIC87 zostaw jak jest bo jest dobrze A jak komuś nie pasuje to ma swoje auto i niech tam ładuje co chce, nawet Safari 4din
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Fele fajne ale ta A6 z dorobionym dużym grillem... ale ulep
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To te same podobno tylko w wersji z szerszym rantem.
-
[ALL B6] 8,5x19 ET 40 Keskin KT 7 co o nich sądzicie
Jedyna trafna opinia w tym wątku :> Kolego, 19" na profilu 45? I na standardowym zawieszeniu? Odradzam, będzie wyglądać żałośnie i komicznie. Do 19" profil 35 i przynajmniej leciutka gleba jak np s-line'owskie -20mm.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie no GILI przecież nie dam 7 koła za felgi Poza tym LMy znam, to moje marzenie Co do tych replik z fotek Bartka to jak już wcześniej pisałem na allegro są tylko te z mniejszym rantem, te które ma na tyle są z ebaya jak dobrze pamiętam. Rdzewek, to właśnie o tym aucie klubowym pisałem odnośnie tych replik BBS.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No LMy to ja bym nawet mógł repliki mieć ehh... niestety te z allegro mają za małe ranty. Chociaż był jeden gość na forum, który kupił właśnie te chińskie repy. Ale z tego co pamiętam to chyba sprowadził z UK albo DE jakąś wersję z większym rantem. Nakleił loga BBS i wyglądało to super. Nawet teraz się jeszcze nad nimi zastanawiałem ale stwierdziłem, że jeśli miałbym próbować się dostać na jakieś VAG-eventy to tam od razu odkryją że to fake i będzie siara
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: :polew: Kupuj ori, pewnie jedyne xx.000 zł [br]Dopisany: 03 Luty 2011, 20:46_________________________________________________Antonio, cena chyba niezła? Kratki dorezasz z siatki tuningowej