Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kshyhu87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kshyhu87

  1. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siłownik klapy gąszcej objawy takie że przy gaszeniu silnika telepie budą że hoho. Samej nowej części nie kupisz. Jedynie używke.
  2. Zakopane godzina 14:45 :-) Kto to?
  3. Kshyhu87 odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Robiłes testy wody?? Podaj jakieś parametry...
  4. Kshyhu87 odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Kiedyś już tu chyba wklejałem zdjęcie roślinniaka to teraz po zmianie biotopu na malawi też się pochwałę :-)
  5. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rantu nie mają te tarcze tzn takiego wyczuwalnego pod palcem. Klocek nie bierze po całości i jest taki rudy nalot na tarczach. To są tarcze 245mm z tylu i po obydwóch stronach tak mi klocki biorą... Dlaczego tak się dzieje? Poza tym ręcznego nie używam :-) Tu jeszcze jedna fota. Widać na miej coś co mają świeże tarcze. Chodzi mi o takie skośne rysy...
  6. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To jest pęknięcie... Tarcza do wymiany? Masakra... Ja nawet nie katowałem tych tarcz... Wandej wymiń mi to :-P
  7. I znowu trzeba będzie odpalić stalkera :-D
  8. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Takie pęknięcia to norma? Tarcza ferodo może z 1000km nalatane...
  9. Jak nie ma kasy to niech pożyczy chociażby od szefa :-) odrobi mu...
  10. Przy zmianie z 288/245 na 312/255 zmieniasz jarzma z tylu i z przodu.
  11. Jak można do kota strzelać :-(
  12. Panowie jak komus po swapie zostal sprawny tylni prawy zacisk pod tarcze 245/255 to ja chętnie odkupie byle był sprawny wiem że nie na temat ale pilnie potrzebuje
  13. https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t1.0-9/10172868_787246921315052_8659737535928683968_n.jpg znalezione na fb
  14. Moja kobieta była w szpitalu kiedy miała stawić się do podpisu i niestety nawet papierki ze szpitala nie pomogły że była w tym okresie niezdolna żeby przyjść podpisać. W up powiedzieli jej że powinna była powiedzieć lekarzowi o tym a on to powinien zgłosić... Przy zagrożeniu życia nawet nie myślała o tym... Masakra :-/
  15. Do przekaznika sterowanego masą podłącz może kabel od plusa po stacyjce. W sd2 to chyba pomarańczowy kolor
  16. A może twardość wody ma coś wspólnego z pianą?
  17. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://a4-klub.pl/kupie-23/zacisk-hamulcowy-tyl-prawy-tarcze-245-255-a-335617/#post4353866 może ktoś ma zacisk hamulcowy tylni prawy pod tarcze 245/255 mm?
  18. Dobrze zrozumiałem że robisz najpierw oprysk pianą i po paru minutach gdy piana jest na aucie od razu myjesz je rękawicą? :shock:
  19. A dziurke masz w wężyku?? Ona jest ważna i jej rozmiar też...
  20. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jaja sobie robię :-) żal byłoby rozbierać :-)
  21. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju ten zderzak s4 za ile sprzedasz z tej czarnej co na lawecie jest?
  22. ktos tez tam kupil zdjecie na innej aukcji i dal pozytywa :| ogolnie negatyw moze uchronic innych przed wtopą ale faktycznie niesłuszny bo towar zgodny z opisem pisales do allegro?
  23. Z tego co wiem to chyba jest jakies prawo ktory mowi ze towar w ciagu X dni mozna zwrocic bez podania przyczyny... tak mi sie wydaje
  24. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Listwy wewnętrzne Audi A4 B6/B7 S-Line 1NK Quattro (4384269357) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ciekawe czy faktycznie idealne dokupic popiołki ramke i w sumie niedrogo wyjdzie
  25. Po nabiciu było ok? Może czynnik już się ulotnił?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.