Treść opublikowana przez Rafi78
-
[ALL] Kupno alkomatu
Tak poważnie dobrego alkomatu poniżej 800-1000zł nie kupisz bo za każdym razem będzie wymagał kalibracji i wynik będzie za każdym razem inny, ta cena którą podałem to i tak średnia pólka w której granica błędu i tak będzie oscylowała w granicach 0,2-0,4 mg/l(promile przeliczamy mnożąc przez 2,1)
-
[ALL] Kupno alkomatu
najlepszy alkomat na najbliższej komendzie :polew:do tego gratis
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kierownika niebieskiej B6 w avancie DZA 32LH zaparkowanej w Mińsku Maz. na ul. Kościuszki- któż to taki
-
[ALL B6] Paruje szybka...
Tak kilkanaście sekund wali :gwizdanie:potem jest ok, ja też nie zauważyłem skraplania wody pod samochodem a klima cały czas chodzi
-
[ALL B6] Paruje szybka...
U mnie filtr przeciwpyłkowy z aktywnym węglem wymieniony 2 miesiące temu, (klapa otwarta jka sprawdzałem), dywaniki suche a jaka jest wilgotno to nawet nie myślę o włączeniu ECO bo szyba przedenia paruje jak cholera cały czas na climie
-
Spotkania na drodze
Już z daleka się spoglądaliśmy na swoje auta a że trukałem na Ciebie mam nadzieję że się nie pogniewasz Tak jak najbardziej czujność wzorowa bo faktycznie Marcin :good:również pozdrówka i dozobaczenia w drodze powrotnej :kox: Do następnego...
-
Spotkania na drodze
Pozdrowionka dla kierownika ciemnej B6 w sedanie o nr. WSI... na 2 przy wylocie z Mińska w Stojadłach( Marcin? ), czujność wzorowa
-
[B6 AMB] Jak zdemontować oświetlenie przednie w podsufitce??
ja u siebie delikatnie podważałem cienkim płaskim śrubokrętem na wysokości włączników i bez problemu wyskoczyła ta szara osłona, jeśli będziesz to robił delikatnie to nic nie połamiesz powodzenia
-
[ALL B6] Moja czarna Audi 1.9 TDI
Fajna Furka i mody w dobrym kierunku :good:szerokości i bezawaryjności
-
[ALL B6] Nakładka na przedni zderzak
a foto jak niem tak nie ma -jak szkoda ci wody na mycie to wystaw na deszcz teraz go nie brakuje
-
[B6 AVF] Brak mocy powyżej 110 km/h
Sorki że się wtrącę a może przyczyną jest pęknięcie lub nieszczelność przewodów od turbo, choć i tak bez waga można snuć różne hipotezy :gwizdanie:
-
Uwaga oszust na forum "karex''.
Sorki kolego w tym przypadku to nie mamy do czynienia ze złodziejem a oszustem bo z konta tych pieniędzy to on Ci nie ukradł tylko sam mu wysłałeś. co za farmazon.... gdzies to zasłyszałeś czy sam wymysliłeś? Rozdział XXXV KK "Przestępstwa przeciwko mieniu (...) Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.(...) " Piękny cytat z Kodeksu Karnego, ciekawe jak sobie radzisz z jego zrozumieniem popis chcesz zrobić - to nie na mnie. Co chciałeś udowodnić tym cytatem - to że koleś jest złodziejem ? W moim mniemaniu jest oszustem. Zgadzam się z Dominikiem inaczej jest interpretowne w kodeksie Karnym kradzież a tu mamy do czynienia z oszustwem :evil:artykuł podałeś porawny ale jeszcze pozostaje kwestia interpretacji czynu, bo kradzież to masz 278p1KK
-
[B7 AUK] Smród z klimatyzacji
u mnie też sytuacja wróciła do normy-odpływ z klimy był zatkany
-
[B6 AVF] A4 131 Tdi Avant
No i nauka nie poszła w las
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
dla mnie naprawdę super :good:też o takich myślę ale nasze drogi skutecznie mnie od tego zniechęcają
-
[B6 AWX] Czas sie pokazac
Furka jak najbardziej :good:ale te Felgi zmień jak najszybciej
-
Inspekcja drogowa przejmuje obsługę fotoradarów od 01 lipca 2011.
panowie to wy na Ukrainie nie byliscie - nasze drogi przy ich to niemieckie autostrady
-
Inspekcja drogowa przejmuje obsługę fotoradarów od 01 lipca 2011.
Mają przy kontroli pojazdów takie same uprawnienia jak Policja ale w ich zakres bardziej wchodzi transport-przewóz a nie samochody osobowe chociaż o takich przypadkach też słyszałem, tylko Krokodyle inne podejście do tematu bo ich za 50 zł nie przekonasz :gwizdanie:
-
Inspekcja drogowa przejmuje obsługę fotoradarów od 01 lipca 2011.
Ta i liczba fotoradarów się też zwiększy - niestety... :gwizdanie:kur...a dobrobyt zrobili
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
10 jak nie lepiej
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
Może kiedyś Zientarski był ekstra, bo prowadził chyba jedyny program auto w TV. Ale wiedzy Zientarskiemu to brakuję uuuuu dużo. A czasami jak rzucił jakimś tekstem to można było paść ze śmiechu Prowadzi on wogóle jeszcze jakiś program? prowadzi z córką na Polsat Play - Autonomia ale nie ma o czym mówić - Zientarski i córeczka to dno :gwizdanie:kiedyś jeszcze przed tym wypadkiem jego syn był obiecującym dziennikarzem motoryzacyjnym...
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
Pomysł+kasa+odpowiedni ludzie= Top Gear
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
Szkoda , że nie ma polskiego odpowiednika Top Gera, TVN Turbo mógłby coś podumać bo te ich pożal się Zakup kontrolowany, Moto On, Automaniak...cienizna
-
1.9 TDI vs 2.0 TDI wasze odczucia po przesiadce
też temacik mnie zainteresował, a czy wszystkie 2.0 tdi miały fabrycznie FAPA
-
[ALL B6] Nakładka na przedni zderzak
O gustach się nie dyskutuje ale są granice dobrgo smaku