Treść opublikowana przez seba1-2
-
[B5 AHU] Chmura dymu i brak przyspieszenia
może zawór EGR daje po d*pie, a tak na 100%
-
[B6 AWX] Jak wygląda przepływomierz ?
tak ma być, taki model... [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 23:39_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t82353.0.html;highlight=przep%C5%82ywomierza
-
[B5 1Z] Jak uzyskać 150PS ?
pompa jest http://allegro.pl/item656857708_pompa_wtryskowa_1_9tdi_110ps_038_130_107d.html i do tego koło zębate, wtyczkę 10pin, łapę idzie dorobić bo mam starą którą można przerobić, także jak ktoś chce pisać na priwa marcinie, irek napisał że koło zębate ma wycięcia w kształcie fasolek, i to na nich odbywa się regulacja kąta wtrysku o to mu chodziło
-
[B5 1Z] Jak podłączyć N75 ?
- [B5 1Z] Jak uzyskać 150PS ?
pompa od asv to pompka 10 ma taki stojan jak pod pompę 11 i wtyczkę 10pin, a jak jest w afn to nie wiem może jaro4444 będzie wiedział, afn może mieć inny stojan i wtyczkę...- [B5 1Z] Jak uzyskać 150PS ?
zgadzam się z kamilem, żeby z 1z wycisnąć 150 trzeba tyle kasy co swap 131ps PD i program i masz 160-170ps taki mały kosztorys ja zmieściłem się ze swapem w 3500zł z tym że robiłem wszystko sam, do tego 1100zł za program razem 4500 a do 1z/ahu za turbo awx dałem 800zł, przejściówka do turbo 70zł, końcówki wtryskiwaczy 0.216 760zł, (kolektor wydechowy,przewody, rurki, gruszka ciśnień, n75 350zł), uszczelki 65zł, fmic 500zł, program 1100zł potem pompa padła założyłem od ASV 110ps 600zł dołożyłem kolektor ssący od AWX 131ps i przejściówka na węża fi50 -150zł RAZEM 4395 no i pewnie było z 155ps ceny z przed dwóch lat, ty do tego musisz dołożyć kompa z ahu, jak koniecznie chcesz rezać 1z to mam trochę jeszcze rzeczy przykładowo do przejścia na turbo vtg awx/avf- [ALL] Passat B5 po SWAP-ie silnika na 2.0 TDI + mody komfortowe (ex Rogalowe wozidło)
ja napisze po raz kolejny, wielki szacun mnie interesuje kosztorys, całość z wozem ile wyjdzie??- [ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
no no teraz to fajnie się prezentuje , a powiedz mi jaki jest koszt takiego flokowania słupka??- [AEB B5] Sztywne koło zamachowe zamiast dwumasowego
koło zamachowe nie musisz być większe to od 240mm a to 228mm mogą różnić się tylko wielkością tarczy i docisku, ja mam taki przypadek że z 240 przeszedłem na 228 i wieniec jest taki sam- [B5 1Z] Symphony II w tunelu z przed I liftu ;)))) fotki ;))
jak byś miał możliwość daj lepsze fotki za dnia bo fajnie to wygląda- [ALL] Przyciemnianie szyb - kilka pytań
a no wszystko to prawda co piszecie, ale temat był już powielane wiele razy ja mam 5 szybek w ściemie 1.5 roku i żadnych problemów nie napotkałem na drodze, kto chce niech przyciemnia ja polecam efekt fajny fura się tak nie nagrzewa- [AEB B5] Sztywne koło zamachowe zamiast dwumasowego
panowie z tego co tu pisze to pasuje do 1,8 t http://moto.allegro.pl/item636276528_sprzeglo_kolo_zamachowe_valeo_vw_audi.html ja miałem taki przypadek że niby do avf miało nie podejść a pasuje plug&play- [B6 AVF] Prośba o identyfikację przepływomierza
masz http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_swap_silnika_19tdi_90ps_ahu_na_19tdi_130ps_avf_oraz_skrzyni_6_biegow-t75462.0.html- [B6 AVF] Prośba o identyfikację przepływomierza
nic się koledzy nie przejmujcie, mam to samo brak diody, widocznie to taki model- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
powiem wam tak przeczytałem ten temat od deski do deski chyba ok 3h z przerwami ze zrozumieniem i połowę postów bym wywalił straszny się tu bałagan zrobił, jedno pytanie na temat spalania zadane z 20 razy bo nie chciało się przeczytać parę stron wcześniej, temat jak najbardziej na +, teraz rozpoczynam poszukiwania zegara z fisem, jak by ktoś miał namiary to proszę o info na priwa- [ALL B5] Koło jednomasowe, tarcza i docisk do AVG
niektóre mają http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_swap_silnika_19tdi_90ps_ahu_na_19tdi_130ps_avf_oraz_skrzyni_6_biegow-t75462.0.html- [B5 1Z] Czy po wymianie kompletnych wtrysków trzeba coś ustawiać ?
dawkę i kąt wtrysku skorygujesz VAG-iem[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 20:49_________________________________________________grzesiek jeśli zmieniałeś same końcówki wtrysku to trzeba sprawdzić początkowe ciśnienie otwarcia wtrysku i ewentualnie skorygować, potem tak jak pisał spanky sprawdzić kąt wtrysku i dawkę paliwa[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 20:53_________________________________________________paweł a tą podkładkę można, wymienić albo oczyścić i przed założeniem nagrzać, wtedy dopasuję się do nowego położenia między głowicą a wtryskiem- [B5 1Z] Czy po wymianie kompletnych wtrysków trzeba coś ustawiać ?
jeśli masz kompletne wtryski to pamiętaj tylko przy wymianie o podkładce miedzianej która jest miedzy blokiem silnika a wtryskiem ( inna bajka jak zmieniasz końcówki wtrysków, wtedy należało by wyregulować ciśnienie otwarcia lub tylko sprawdzić bo może być ok) potem VAG-iem można sprawdzić dawkę paliwa, tyle wiem na ten temat aha jeśli wtryski są używane to wypadało by je sprawdzić czy nie leją...- [ALL B5] Koło jednomasowe, tarcza i docisk do AVG
mówisz komplet valeo 1z, też mam taki pomimo tego że wielu mi go odradzało, drgania są takie delikatne jak mówisz ale tylko na początku potem to już rakieta- [B5 1Z] Swap silnika na 130 KM i w koncu AWX+mod+AL+GT2256V=212KM i 405Nm
poważnie? to mi poprawiłeś humor- [ALL B5] Koło jednomasowe, tarcza i docisk do AVG
a no może i tak być- [ALL B5] Koło jednomasowe, tarcza i docisk do AVG
widzisz jaro4444 na nowych dwumasach w a4 b5 brata i swojej b7 ma po 200ps i ponad 400Nm o ile dobrze pamiętam trzeba by było jego zapytać jak to śmiga w b5- [B5 1Z] Swap silnika na 130 KM i w koncu AWX+mod+AL+GT2256V=212KM i 405Nm
no i teraz mi narobiłeś smaka na więcej , u mnie AVF śmiga bardzo ładnie jestem bardzo zaskoczony pozytywnie jednomasem.... powiedz masz sprawdzone źródełko na pompki AL ??- [B5 1Z] Swap silnika na 130 KM i w koncu AWX+mod+AL+GT2256V=212KM i 405Nm
he he, bajera :good: :good:- [ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
zrób fotę w dzień - [B5 1Z] Jak uzyskać 150PS ?