Treść opublikowana przez seba1-2
-
[B5 AFN] Drgania w przedziałe 1700 - 2000 obrotów
chyba będzie lincz za ten wątek tematów takich jak ten jest już dużo
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
bardzo fajnie to wyszło
-
[B5 AFN] Pytanie o Turbo w AFN
sztanga gdy ją podciągasz powinna mieć opór bo tam jest sprężyna, a jeśli odepniesz węża od gruszki to sztanga powinna opadać, a jeśli podłączysz powinna iść do góry, czyli raczej u ciebie poprawnie działa
-
[B5 AHU] Po zmianie pompy AHU na ASV nie chce odpalić
mam mały problem w moim ahu pompa zaczeła odmawiać posłuszeństwa, w rozsądny pieniądzach załatwiłem pompę od asv, podczas wymiany trzeba było zastosować inny stojan i koło zębate pompy oraz przerobienie wtyczki na 10pin ja miałem na 8pin, zabrałem się do roboty czyli ustawiłem koło zamachowe na <0>, po ściągnięciu pokrywy zaworów zablokowałem wałek płaskownikiem, a koło pompy od asv zablokowałem bolcem wszystko tak jak w książce pisze (korzystałem z schematów autodaty), pompa została odpowietrzona... i teraz ty jest pytanie czy nie mało skutecznie, bo auto nie odpala, popuszczałem wtryskiwacze, paliwo pompa elegancko podaje, podłączyłem kompa nie wykazał żadnych błędów.... co może być jeszcze nie tak?? czy pompa nie ma jakiegoś zabezpieczenia immo??[br]Dopisany: 18 Grudzień 2008, 20:43_________________________________________________problem rozwiązany można usunąć ten wątek, winna była pompa która była mocno zapowietrzona
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
pompka do spryskiwacza przedniej szyby może być mało wydajna, widziałeś kiedyś jak wygląda średnica węża spryska reflektora?? jak wąż ogrodowy
-
[B5 AEB] Turbo 5303 988 0005 K03 005 EG 5042 028
na moje oko są takie same tylko w tam tej starej coś konkretną rewolucje z łopatkami zrobiło
-
[B5 ADP] Założyłem felgi 17"x8,5" ET 30 do mojej a4 i mam pytanie
no tył na moje oko jest ok ale z przodu trochę wystaje po prostu jest za małe et jak by było et35 było by lux
-
[ALL B5] Przeróbka przodu na B7
chodziło mi o to że pewnie będzie kox no i jest
-
[B5 AFB] Zmiana wtyczki w N75 - prośba o pomoc
no jak co to?? odciąć starą wtyczkę i przylutować nową w tym tkwi cała filozofia
-
[ALL B6] sedan , spojler , który ?
a mi sie podoba taki jak ma adamooo
-
[ALL B5] Przeróbka przodu na B7
patrząc na projektanta pewnie będzie
-
[B5 AEB] Osłona skrzyni biegów
powinna być
-
[B5 AHU] Wibracje nadwozia
ja mam to samo(wymieniłem plecionkę, koło zamachowe plus sprzęgło, poduchy pod skrzynią,tarcze hamulcowe z przodu) i powiem ci kolego tak zostały mi jeszcze tylko poduch pod silnikiem ale są raczej dobre,a wibracje jak były tak dalej są
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
ładna temp. sokolnh fmic dają rede
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
tak jak obiecałem modyfikacji ciąg dalszy zakupiono kolektor ssący od AWX wyspawano flanszę pod weża 50 z aluminium, wywlono zawór egr, teraz mój FMIC ma wyspawany kompletny dolot, miąłem wszystko na złączkach gumowych, wspawałem nowe złącze elastyczne na wydech bo stara siatka już trochę grała, przy okazji wyczyściłem kierownice w turbinie, oraz zakupiłem pompę wtryskową od ASV jej stojan oraz koło zembate, mam nadzieje że w tym tygodniu ja zamontuję na pokładzie pojawiła sie tapicerka skórzana,,,,, a w garażu już czeka zderzaczek od s4
-
[ALL B5] spojler do sedana , Co sądzicie o tym ... ?
ale w sumie do całego ospojlerowania auta to pasuje.............. ale poprzedni właściciel kochał chyba kicz, strasznie skrzywdził to auto[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 17:46_________________________________________________zawieszenie jest na duży plus mi sie podoba
-
[B5 ARG] Witam wszystkich. Oto moja niebieska laleczka
zapodaj fotki
-
[ALL B5] Piecowe przyciemnianie szyb Gdzie i za ile ?
ja mam tył bardzo mocno a przód najjaśniejsza jaką obecnie miał ten gość co mi robił ścieme za komplet dałem 600
-
[ALL B5] Piecowe przyciemnianie szyb Gdzie i za ile ?
ja mam przyciemnione 5 szybek folią i jest gitara
-
[B5 AFN] Do czego to jest ?
w moim ahu była tam przykręcona osłona metalowa, w ahu turbinę masz dużo wyżej i jest ona blisko kolektora ssącego, w afn nie ma tam osłony ponieważ turbina jest niżej i kolektor ssący najwidoczniej sie tak nie nagrzewa i konstruktorzy po prostu stwierdzili że nie będą jej tam montować
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
pełen szacun dal wykonawcy, kamil super to wyszło
-
[B5 AFN] Strasznie trzęsie po jeździe na wyższych obrotach / Brak mocy
u mnie z takimi objawami daje znać zły stan pompy wtryskowej, czyli w moim wypadku wymiana, ale auto na początku zostało sprawdzone vagiem i tobie też polecam to zrobić
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
czemu zrywałeś folie z tylnich szyb?? z przednich rozumiem bo nie wolno a tył
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
piękna robota
-
[B5 AHU] ahu bez dwumasa??
zdania podzielone na tan temat, opiszę problem z czasem moje ahu coraz bardziej drżało podczas przyspieszania tak od 1500 do 2000 obrotów powyżej problem zanikał, potem zacząłem modyfikować silnik i było tylko coraz gorzej, po wgraniu programu z 90ps zrobiło sie 150ps, była już tragedia a wiec zakupiłem komplet sprzęgła od 1z czyli sztywne koło docisk tarcza i łożysko oporowe, dziś mechanik zadzwonił do mnie z ciekawą nowiną w moim ahu w którym wszyscy twierdzili że tak ładnie gra dwumas okazało sie że go nie ma no i zonk, ale kazałem mu założyć wszystko nowe tylko jeszcze muszę zamówić uszczelniacz na wał, ciekawy jestem teraz z czego wynikał tak duże drgania skoro wszystko było ok czyli wydech i poduszki a dwumasa nie było, pożyjemy zobaczymy co będzie jak wszystko będzie skręcone do kupy aha i jeszcze jedna informacja obecne koło jednomasowe jest całkowicie inne od tego co kupiłem do 1z, to od 1z jest tak na oko dwa razy cięższe czemu tak jest nie wiem jak będę miał możliwość wrzucę foty