Treść opublikowana przez marekg
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Oczywiwcie , ze jest. Tylko kwestia czasu kiedy się zdekonspiruje, celowo bądź przypadkowo. Jego styl wypowiedzi był powiedzmy dość charakterystyczny wiec nic tylko czekać
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Może pora samemu się zrywać z forum bo coraz trudniej ze spokojem na to wszystko patrzeć. Bej przynajmniej wiedział jak się zachować skoro juz się pomylił. Tobie VP jeszcze mleko pod nosem się trzyma jeśli idzie o handel.
-
Drgania lewarka zmiany biegów
A wystarczyło nie macać tak gałki i przyjemność z jazdy byłaby taka sama. A tak to kupę szmalu poszło w rozwiązywanie średnio istotnego problemu w dodatku w starym gracie
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
Za "prestiż"który skutecznie wmawia ludziom ten picowany VW wydzerając kasę z kieszeni. Pal licho, ten co na i kupuje nowe w salonie to co go przejmuje to wszystko. Ale ludIe , którzy maja po kilkanaście tysięcy i szukają używki w dobrym stanie raczej nie będą tu mieli juz czego szukać. Z drugiej strony jednak patrząc, mnie tam ta korozja nie przeszkadza. Póki na wylot dziury nie ma, póki nic nie odpada to co się szarpac. To tylko auto.
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
Tylko, ze włoskie teraz nie gniją a niemiwckie owszem. Silnika juz Niemcy trs nie potrafią zrobić a Włosi owszem...
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
Nie wiem czy paranoja ale czysty biznes na pewno. Producentów dzisiaj interesuje zadowolenie pierwszego właściciela (a i to nie zawsze wychodzi) a nie produkowanie auta dla drugiego czy trzeciego właściciela. Szczególnie jesli to Polak lub inny biedak, który i tak do Aso nie pojedzie a części szuka i tak u chińczyka. No to po co przeplacac za lepsze materiały i technologie? Takie czasy, ze liczy się kasa.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
A wystarczyło przyjąć z powrotem te amortyzatory i byłoby po cichu i bez kompromitacji. urodzony strateg. Ktoś kto prowadzi interes powinien wiedzieć, ze klamstwo ma krótkie nogi i szybko może się zemscic. Czasem lepiej jest stracić parę groszy niż dobre imię. A teraz juz po ptokach.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Dajcie spokój bo to juz nie ma sensu. Kto do tej pory nie zrozumiał to juz nie zrozumie.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Cynizm czym czy debilizm?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
No dobra bo kolega gadu gadu o tym, ze były dobre chociaż teraz to ani amorow ani wiarygodności świadków nikt. Ie sprawdzi. A mnie interesuje ( i co jest ważnym elementem całej sprawy) to, skąd amory 1ba stały się 1be, jakim cudem zamiast odeslac za free do kolegi bej to co nie pasowało to amorki poszły dalej w Polskę za dwa razy wyższa cenę. To nie jest normalne zachowanie. I w tym punkcie, skoro sprawa wyszła juz na jaw to frumowiczom należą się chyba wyjaśnienia.
-
A4 B6 Zmieniarka YATOUR problem z odtwarzaniem, charczenie w głośnikach
No to pięknie...
-
Problem po wymianie klocków i tarcz ATE
Jak się ma czas na naukę, czas na dłubanie, nerwy i zaplecze do zerwanych śrub, kasę na poprawianie potem u mechanika wliczając koszt lawety to rzeczywiście lepiej samemu;) A tak poważniej-po ostatnich przeglądach jakie robiłem tez odnodze wrażenie, ze sam to bym się chociaż przyłożył do tego a nie tak na odwal się albo tylko częściowa naprawa... No ale jak się nie ma czasu ano warunków a auto ma być sprawne 24/24 to co robić?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Poki co kolego vp-tdi to ty poziomem odpowiedzi specjalnie nie grzeszysz. Trochę kinder sztuby zabrakło a jakimiś pogróżkami czy tekstami o chijrakowaniu to wiesz...poziom raczej piaskownicy. Napisz konkretnie w odpowiedzi na argumenty o tym jak to pusciles dalej w obieg towar, który być może nim nie jest, w dodatku drozej. Kompletnie zlałeś natomiast propozycje kolegi, który na swój koszt chciał wziąć to co wysłał tobie. Zamiast bic pianę i pisać o poziomie( którego nota bene nie masz patrzac po stylu wypowiedzi) to odnieś się merytorycznie do zarzutów. Chyba, ze zgodnie z tym co piszesz wczesniej masz po prostu "wyjechane" na to co tu się pisze i wali cie to co kto sobie pomyśli. Można i tak, pytanie tylko czy przedstawiając się z imienia i nazwiska równie łatwo miałys na to wyjechane.
-
Skradziono audi a4 b7
Zawsze to przykry temat jak komuś autko podprowadzą. Ja niby mam Casco ale co to da jak bez auta zostajesz do tego jeszcze stres no i na koniec ubezpieczyciel, który najpierw robi wszystko żeby nie wypłacić a potem żeby wypłacić jak najmniej. W moim przypadku ten argument stał się gwoździem do trumny. Po zakończeniu przygody z obecnym samochodem audi już nie kupie.
-
Podświetlenie wizytownika i uchwytu kubka
No nie tak hop siup z tymi diodami...
-
Jakiej firmy szyba przednia?
Tez mam pilkngtona i takich jaj nie ma. Natomiast jest problem bo szyba jest faktycznie miękka, rysuje się jak diabli a wycieraczki bardzo szybko wydzieraja widoczny zarys pola pracy. W dodatku niezależnie od tego jakie to wycieraczki niestety bardzo hałasują.
-
wycieraczki bosch twin nie pasują pod ori mocowanie
Kupiłem kiedyś przez pomyłkę dwa zestawy naprawcze aero ale nie do audi i nie pasowało. Tyle tylko, ze komplet gumek kosztował 80 PLN w przeliczeniu a na allegro kupiłem zestaw piór aero za niewiele ponad 90 PLN. Z tymi gumkami to jest trochę średni interes. Owszem pióra z Aso koszyuja trochę więcej ale ja nie widzę różnicy miedzy nimi a valeo. No poza tym tylko, ze valeo ma ten bolesny swój znaczek na piórach in wygląda to jak gówno w lesie. To za 90 to oczywiście valeo dedykowane, zamiennik dla tych produkowanych przez SWF ( czyli valeo i tak) dla Audi.
-
wycieraczki bosch twin nie pasują pod ori mocowanie
Kup nowy zestaw ramiona s piórami aero i po klopocie. Potem za ok 100 kupujesz aero pióra valeo. Gumki tez idzie wymieniać ale nie znam numeru zestawu naprawczego.
-
Martwe pompki po ich wyjęciu
Ironia to nie brak wychowania. Miałbym raczej wątpliwości co do zarzucania komuś kogo nie znam oszustwa nie mając ku temu żadnych podstaw. Bo jak sam twierdzisz, wróżysz z fusów. No dobra, czrpism się i śmietnik robię dlatego przepraszam autora wątku za zamieszanie.
-
Martwe pompki po ich wyjęciu
W sumie... Co za różnica dla całej sprawy.
-
Martwe pompki po ich wyjęciu
Tak na marginesie to 105 koni w szaranie to chyba nie avb jednak?
-
Martwe pompki po ich wyjęciu
Z tym dobrym wychowaniem piotrsob1 to się może tak nie rozpędzaj bo ton mojej wypowiedzi ma się do tego nijak. O złym wychowaniu to mogłoby świadczyć nazwanie kogoś durniem, kretynem itd. A tak odniosłem się do tych hipotez. Jak widzisz długo nie trzeba było czekać i masz odpowiedź odnośnie swoich tez i jak to nazwałeś"jedyne logiczne wytłumaczenie". No to jak z tą logiką u ciebie co? Pognieciemy puszeczki razem? Jeśli będę potrzebował zaś fachowej porady (nie hipotez) to dziękuje za sugestię. Chętnie skorzystam choć nie ukrywam, ze wolałbym aby nigdy nie było mi to niepotrzebne.
-
Dwa wycieki pod maską - mam się martwić ? foto
Bo wywala i jedno i drugie potem to juz kwestia konkretnego przypadku. Jak auto jest młode to większe prawdopodobienstwo , ze wali odma bo ma to z definicji do siebie, tak to geniusze vw wymyślili. A jak auto ma już swoje przejechane to rośnie prawdopodobienstwo , ze suszarka swoje tam dorzuca.
-
Martwe pompki po ich wyjęciu
No tak bo pompki powoduja, ze avb jest wolniejszy a wystarczy dac inne i auto będzie zapinkalac. Toscie wydedukowali...macierewicze od siedmiu boleści. Puszki tez zgniatacie?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Spadli bo dlaczego mieliby trzymać jakość? Najlepsze części szly na pierwszy montaż, potem na ASO. Od dawna te części nie są robione na fabryczny montaż bo model juz dawno nie produkowany. Wymagania jakościowe ida automatycznie w dół bo nikt nie ma interesu w produkcji super części.